Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bebişi götürmek için demiştim zaten canım onu güneş çarpar diye tedirgin oldum bugün mesela dünden sıcaktı ama dediğin gibi bebişi riske atmayayım en iyisi.☺️
Bu arada iki yol var ben sakın yolu tercih ediyorum ara yoldan ana yola çıkan bir yol bisikleti de daha rahat sürüyorum.
Bir ay diyo hoca ondan gözüm korktu🥴 ya yarısından sonra gondermeyeceğim yada arabaya bi cesaret binip gideceğim.😬
Şuan okul tatil ya sweet öyle kalabalık yok yalnız benim sokağın başı çarşı gibi dükkanlar vs.otobüs geçiyor bu yüzden tedirginim yoksa sakın bir yer olsa daha da cesaret ederdim sanırım.
Allah büyük mahalle de sürmeye başlamak lazım sanki bu arada eşimin yanında sürüyorum arada bakıyorum da fena değilim bence🤣 Onun böyle yap şöyle yap demesi cidden daha sıkıcı.
Bebiş durmaz etmez panik olursun diye dedim 🤭 ya kimler kimler sürüyor sen mi süremeyeceksin. Sürekli pratik yap 1 aya kalmaz çıkarsın trafiğe

Yazdıklarını dikkate alacağım canım sağol🥰 bence de dur kalk yapıp yavaş yavaş sürmek👍 Mahalle değil ki kuzu çarşı mübarek🤣
Sokaktan çıkınca zaten hep azıcık bekliyorum bire alıyorum çocuklar olabilir motorsikletliler hız yapıyor bazen ama dediğim gibi başlamazsam nasıl başlayacağım o varo_O
Efser bi arkadaşı anlatmıştı ekmek almaya vs.gidiyormuş öyle başlayacağım inş.🤣😁
Yanii ilk başta önemli olan dur kalk. Arabayı stop ettirmemek. Ondan sonra direksiyon hakimiyeti. Bir de araç kullanırken ihtimalleri düşünmek lazım hep

Hayırlı akşamlar🌸
Bugün karışık bir gün oldu her telden oynadık.
Evi topladım sabah supurdum,cocuklari bir yere bırakıp dışarıdaki işlerimi hallettim. Sonra çocukları alırken biraz orda vakit geçirdik parkta oynadık. Eve geçip çocukları yıkadım Banyoyu temizledim yemek yaptık kaldırdım ev toplu çocukları da uyuttum ohh dinlenim ☕️ hayırlı geceleriniz olsun 🥰

20230804_092137.jpg

Günaydınlar hanımlar..:KK36:Cumamız mübarek olsun.💐💐💐
Oğlanı bırakıp geldim sabah bi tık daha iyi ama öğlen çook sıak.Ben alışkın değilim bizimki öğlenci normalde ama sabah bırakınca üzerimden yük kalktı sanki🤭rahatlama geliyor.
Eşim şehir içi ama uzağa gitti yaylaya gelemeyecek hafta sonuna giriyoruz neyse ki şükür😬

Bebiş durmaz etmez panik olursun diye dedim 🤭 ya kimler kimler sürüyor sen mi süremeyeceksin. Sürekli pratik yap 1 aya kalmaz çıkarsın trafiğe
Biliyorum bunun için söylediğini inş.yaa işlerimi halletmek istiyorum çok kolaylık olacak bana😘
Yanii ilk başta önemli olan dur kalk. Arabayı stop ettirmemek. Ondan sonra direksiyon hakimiyeti. Bir de araç kullanırken ihtimalleri düşünmek lazım hep
Valla nazar etmim sınava girdiğimde kaldığımda çok üzüldüm bu sırada komisyon hocası senin direksiyon hakimiyetin şuana kadar hepsinden iyiydi demişti ama kalıyorum dedim ne işe yarıyor ki 🤣🤣 Hocam da söylerdi bilmiyorum sweet ama sıkışlık bana öğretecek gibi olmuyor başka türlü.😅

Biliyorum bunun için söylediğini inş.yaa işlerimi halletmek istiyorum çok kolaylık olacak bana😘

Valla nazar etmim sınava girdiğimde kaldığımda çok üzüldüm bu sırada komisyon hocası senin direksiyon hakimiyetin şuana kadar hepsinden iyiydi demişti ama kalıyorum dedim ne işe yarıyor ki 🤣🤣 Hocam da söylerdi bilmiyorum sweet ama sıkışlık bana öğretecek gibi olmuyor başka türlü.😅
Sen hiç durma her gün çık 10 dk bile olsa

X