Düzenli Evimiz & Hayatımız

herkese selam kızlar 🩵
💐sabah erken kalktım yine. işime geldi, akşamdan makinaya atmadığım birkaç bulaşık vardı. makinadaki temizleri yerleştirip onları koydum. kahvaltıdan sonra yine açtım bulaşık makinasını.
💐beyaz eşyaların dışlarını sildim güzelce. mutfak dolaplarının da dışını sildim.
💐kızımı yıkadım. çıkan kıyafetleri ve birikenleri attım yıkanıyor.
💐kızımı öğle uykusuna yatırdım. bir yandan da kitabımı okuyacağım 🫶🏻

Bugün gözümü kararttım kız uyanıkken iş yapayım dip köşe dedim yarım saatte bitireceğim iş akşama kadar ancak bitti 😂

🍁 Evi havalandırdım
🍁 Wc ler yıkandı
🍁 Lavaboları yıkadım
🍁 Duşakabini yıkadım
🍁 Havluları değiştirdim
🍁 Nevresimleri değiştirdim
🍁 Balkonları yıkadım
🍁 Kızımın çamaşırlarını yıkadım serdim
🍁 Nevresimleri yıkadım kurutmaya attım
🍁 Toz bezlerini makineye attım
🍁 Salonu süpürdüm, sildim, toz aldım
🍁 Salondaki dolap gözleri çok karışıktı onları düzenledim
🍁 Oturma odasını süpürdüm, sildim, toz aldım
🍁 Yatak odasını süpürdüm, sildim, toz aldım
🍁 Mutfak dolabını sildim
🍁 Buzdolabını düzenledim
🍁 Köyden salça getirmiştim onu kaplara koyup buzdolabına kaldırdım
🍁 Bulaşık makinesini yerleştirdim
🍁 Makine boş diye bugünkü bulaşıkları elde yıkadım 🫣😂
🍁 Ocağı ve aspiratörü temizledim
🍁 Mutfağı süpürdüm, sildim
🍁 Koridoru süpürdüm, sildim vestiyerin tozunu aldım
🍁 Bebek arabası ve bisikletin tekerlerini temizledim
🍁Kızımı yıkadım

Akşam üstü markete gittim kızımla bir de başka bir yere uğramam gerekiyordu oraya gittik geldik ve finitooo😮‍💨
kız kızınin sucu ne😁
Bu işler yarımsaatlik islermi😊

Gercekmi kiz
Evin cokmu kücük yoksa.normalde benimde elim hızlidir ama bu sıcaklarda dinlene dinlene yapiyorum .yoksa bayilacak gibi oluyorum
Bu ev küçük diğerine nispeten ama çokta küçük değil. Diğer evi de 20 dk da sil süpür yapardım orası kocamandı bütün odaları 😂 ben dinlenmiyorum hiç oturunca geri kalkamıyorum 🤭

Bu ev küçük diğerine nispeten ama çokta küçük değil. Diğer evi de 20 dk da sil süpür yapardım orası kocamandı bütün odaları 😂 ben dinlenmiyorum hiç oturunca geri kalkamıyorum 🤭
Benim evde küçük detaylıca süpürmezsem çok kısa sürüyor detaylı temizlikte de yine Mak. 40 dk dır.sil süpür
Durmam çocuklar rahat verirse elim hızlıdır ama bebişlerle olmuyor zaten muhakkak bir şey çıkıyor.🥴
Konyaya gecmis olsun
Ben adanada yakalndim depreme,eşim konyada yakalandı.
Geçmiş olsun canım heryerde deprem oluyor nasıl bir şey Allah hayra çıkarsın risksiz dedikleri yerlerde bile oluyor resmen deprem yılı oldu.
Dün teyzemle konuşuyorduk küçükken büyük depremler yaşamışlar,bende küçükken gördüm Adana'nın Ceyhan depremiydi bi hafta dışarıda uyumuştuk sürekli oluyor aslında bakarsan böyle de devam edecek gibi yeryüzünden dolayı.
Bingöl depremin de öğrenci yurtlarında kalan öğrenciler vefat etmişti ben ilkokula gidiyordum😐 küçük lise öğrencileri lise köylerde yok çünkü merkeze gitmek zorunda kalıyorlar.

İyiyim sağol 🥰 daha iyi pansuman yapıyoruz tırnak düşer mi onu bilemiyorum.
Şimdi kahvaltı yapıyor yaz okulu var bugün başlayacak inş.
Sen nasılsın?🙂
Çok geçmiş olsun canim insallah düşmez
Afiyet olsun 😊 okullu mu oğlun ben daha küçük düşünmüştüm erkek çocukları biraz yaramaz oluyor galiba 🤭

Benim evde küçük detaylıca süpürmezsem çok kısa sürüyor detaylı temizlikte de yine Mak. 40 dk dır.sil süpür
Durmam çocuklar rahat verirse elim hızlıdır ama bebişlerle olmuyor zaten muhakkak bir şey çıkıyor.🥴

Geçmiş olsun canım heryerde deprem oluyor nasıl bir şey Allah hayra çıkarsın risksiz dedikleri yerlerde bile oluyor resmen deprem yılı oldu.
Dün teyzemle konuşuyorduk küçükken büyük depremler yaşamışlar,bende küçükken gördüm Adana'nın Ceyhan depremiydi bi hafta dışarıda uyumuştuk sürekli oluyor aslında bakarsan böyle de devam edecek gibi yeryüzünden dolayı.
Bingöl depremin de öğrenci yurtlarında kalan öğrenciler vefat etmişti ben ilkokula gidiyordum😐 küçük lise öğrencileri lise köylerde yok çünkü merkeze gitmek zorunda kalıyorlar.
Nerelisin canım bingöllü müsün ?

Çok geçmiş olsun canim insallah düşmez
Afiyet olsun 😊 okullu mu oğlun ben daha küçük düşünmüştüm erkek çocukları biraz yaramaz oluyor galiba 🤭
Sağol inş. Evet ilkokula başladı ikinci sınıfa geçti deprem zamanı burada bayağ ara verildi telafi eğitimi vardı bizim ki de ara verilince biraz düşüşe geçti.Bakalım iyi olur umarım ben evde ara ara ilgilendim ama hocasıyla farklı tabi.
Benim oğlum maşallah çok yaramaz değildir uysal sayılır🥰 herkes sever öyle bir yapısı var kendini sevdiriyorda konuşma şekliyle falan.😊
Bi tane de kız bebiş var 20 aylık o daha fena tam bi cadı 😁 kız anası olmak istiyordum hep ama oğlumla iletişimimiz daha iyi.Kız da inş. büyüdükçe uysallaşır🤲😅
Nerelisin canım bingöllü müsün ?
Evet eşimde hemşehrim.😅Tinimini orada görev yapıyor hatta şuan.
Sen nerelisin?

İyiyim sağol 🥰 daha iyi pansuman yapıyoruz tırnak düşer mi onu bilemiyorum.
Şimdi kahvaltı yapıyor yaz okulu var bugün başlayacak inş.
Sen nasılsın?🙂
Düşse de birşey olmaz yeniden uzar babası uğraşınca kendileri de uğraşıyor inşaat malzemesi ile

Sağol inş. Evet ilkokula başladı ikinci sınıfa geçti deprem zamanı burada bayağ ara verildi telafi eğitimi vardı bizim ki de ara verilince biraz düşüşe geçti.Bakalım iyi olur umarım ben evde ara ara ilgilendim ama hocasıyla farklı tabi.
Benim oğlum maşallah çok yaramaz değildir uysal sayılır🥰 herkes sever öyle bir yapısı var kendini sevdiriyorda konuşma şekliyle falan.😊
Bi tane de kız bebiş var 20 aylık o daha fena tam bi cadı 😁 kız anası olmak istiyordum hep ama oğlumla iletişimimiz daha iyi.Kız da inş. büyüdükçe uysallaşır🤲😅

Evet eşimde hemşehrim.😅Tinimini orada görev yapıyor hatta şuan.
Sen nerelisin?
Allah bağışlasın ❣ ayetel kürsi okumak lazım canim göze geliyor olabilir. Benim kiizimda öyle yaramaz ya 14 aylik ama ergen gibi simdiden😅

Canim hemsehrim🤗🤗 ben de bingöllüyüm canım🥰 geliyor musun buraalra ailen burda mi adana da mı?

Biliyorum Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim ı🥰 onun da tedavisi var şuan hep dualarımda Rabbim gönlüne göre versin 🤗

Allah bağışlasın ❣ ayetel kürsi okumak lazım canim göze geliyor olabilir. Benim kiizimda öyle yaramaz ya 14 aylik ama ergen gibi simdiden😅

Canim hemsehrim🤗🤗 ben de bingöllüyüm canım🥰 geliyor musun buraalra ailen burda mi adana da mı?

Biliyorum Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim ı🥰 onun da tedavisi var şuan hep dualarımda Rabbim gönlüne göre versin 🤗
🥰🥰🥰😍😍😍 :anne: :anne: :anne: Aminnn cancağzımmmm

Anneme geldim gelmeden evde yaptıklarımı sayayım
○Evi topladim
○kahvalti bulaşıklarını yıkadım
○çamaşırlar vardı topladım ama katlamadm artk gidince
○Renklileri yikadım astım
○dus aldım

Evde kahvaltı yapmistim geldim burda yine kahvaltı yapcam ben de bu iştah varken biraz zor zayıflarım 🥴

X