Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sagol canim.aynen doktor diyor bogazda agri varmı diyorum yok.öksurük varmi diyorum yok.bu kadar vücut agrısı icin bunun olmasi lazim dedi doktorda şaşırdı. Agrının kaynagini bulmaya çalıştı.
En son idraryollari enfeksiyonudur dedi bi kac sorudan sonra.ama ne illet bise yataktan kaldırmıyor
Geçmiş olsun deren yazamadım bi türlü

Merhabalar kızlar 👋👋
🐦Yeni oturdum vantilatörün önünde uzanıyorum🥴
🐦Kahvaltı yapıldı.
🐦Yataklar toparlandı, nevresimler değiştirildi balkon da güneşlenmeye bıraktım.
🐦Çocuklar yıkandı.
🐦Ev süpürüldü.
🐦Yerler silindi yumuşatıcı ile,viledam kırıldı mecburi elle sildim tüm evi.
🐦Mutfağı toparladım.
🐦Balkonu yıkadım, çiçeklerimi suladım.
🐦Sandalye yıkadım.
🐦Sofralar çırpıldı,makinaya attım yıkanacak.
🐦Makarna pişirdim domates soslu salata ayran yedik çocuklarla
🐦Namaz kıldım.
Akşam yemeğine buzlukta lahmacun var onu ısıtırız inş.yemek yapmam bi daha diye düşünüyorum.
Wc, lavabo yıkanacak...

Sabah işleri yaptım.
Yine dışarda işim vardı hallettim geldim. Sıcakta da hiç halim olmuyor yürümeye gezmeye.
Mutfağı çok detaylı topladım.
Çamaşır yıkadım astım.
Kuruyan 2 posta çamaşırı katladım yerleştirdim.
Salonun camlarını sildim. Darısı diğer camlara.
Balkonu yıkadım tekrar.
Halımız kurumuş, orayı düzenledim.

Yemek de aklımda, makarna ve salata.
Daha halim kalmadı.
Ordan oraya bayılıyorum, hiç hareket edesim yok sıcaktan gevşedim yaa.
Azcık yatmalı şeyler yapıyım 🤫🤓

O1deren87 O1deren87 Geçmiş olsun Derencim.
Birkaç hafta önce ben de öyle oldum.
Sadece ateş ve inanılmaz bir vucut ağrısı, halsizlik, titreme vs
Daha sonrasında ellerimde ve ağzımda yaralar çıktı. Böyle bir salgın varmış. Öyle dedi dr.
İnşallah sen bu kadarı ile atlatırsın.
Geçmiş olsun canım.💚
O1deren87 O1deren87 çok geçmiş olsun Allah şifa versin canım.💚
Benim kızda ateşlendi iştahsız ve burun akıntısı var bizim de klimalar açılıyor bazen terli oluyorlar bu yüzden maalesef🥴

O1deren87 O1deren87 Geçmiş olsun Derencim.
Birkaç hafta önce ben de öyle oldum.
Sadece ateş ve inanılmaz bir vucut ağrısı, halsizlik, titreme vs
Daha sonrasında ellerimde ve ağzımda yaralar çıktı. Böyle bir salgın varmış. Öyle dedi dr.
İnşallah sen bu kadarı ile atlatırsın.
Geçmiş olsun canım bir bitmedi salgınlar Nego Nego olsaydı kem gözlülerden derdi

Geçmiş olsun canım.💚
O1deren87 O1deren87 çok geçmiş olsun Allah şifa versin canım.💚
Benim kızda ateşlendi iştahsız ve burun akıntısı var bizim de klimalar açılıyor bazen terli oluyorlar bu yüzden maalesef🥴
Geçmiş olsun kızçeye de.
Hastalık yazın da ayrı dert, Allah beterinden korusun da, bu yıl epey hasta olduk baya yoruldum ben de.
Klimalar da hasta eder. Ama hele sizin orda açmadan da durulmaz ya, Allah kolaylık versin zor sıcak.

Merhabalar kızlar 👋👋
🐦Yeni oturdum vantilatörün önünde uzanıyorum🥴
🐦Kahvaltı yapıldı.
🐦Yataklar toparlandı, nevresimler değiştirildi balkon da güneşlenmeye bıraktım.
🐦Çocuklar yıkandı.
🐦Ev süpürüldü.
🐦Yerler silindi yumuşatıcı ile,viledam kırıldı mecburi elle sildim tüm evi.
🐦Mutfağı toparladım.
🐦Balkonu yıkadım, çiçeklerimi suladım.
🐦Sandalye yıkadım.
🐦Sofralar çırpıldı,makinaya attım yıkanacak.
🐦Makarna pişirdim domates soslu salata ayran yedik çocuklarla
🐦Namaz kıldım.
Akşam yemeğine buzlukta lahmacun var onu ısıtırız inş.yemek yapmam bi daha diye düşünüyorum.
Wc, lavabo yıkanacak...
Maşallah kız yine forumundasın 💞

Sabah işleri yaptım.
Yine dışarda işim vardı hallettim geldim. Sıcakta da hiç halim olmuyor yürümeye gezmeye.
Mutfağı çok detaylı topladım.
Çamaşır yıkadım astım.
Kuruyan 2 posta çamaşırı katladım yerleştirdim.
Salonun camlarını sildim. Darısı diğer camlara.
Balkonu yıkadım tekrar.
Halımız kurumuş, orayı düzenledim.

Yemek de aklımda, makarna ve salata.
Daha halim kalmadı.
Ordan oraya bayılıyorum, hiç hareket edesim yok sıcaktan gevşedim yaa.
Azcık yatmalı şeyler yapıyım 🤫🤓
Bayramda silemedin galiba yoksa temiz olması lazım camların😁
Benimkiler çok şükür temiz🤣🤣 çok sık silemiyorum ne yalan söyleyeyim yetiştiremiyorum yoksa cam silmeyi severim pimapenler kahverengi rahat oluyor temizliği.

Geçmiş olsun kızçeye de.
Hastalık yazın da ayrı dert, Allah beterinden korusun da, bu yıl epey hasta olduk baya yoruldum ben de.
Klimalar da hasta eder. Ama hele sizin orda açmadan da durulmaz ya, Allah kolaylık versin zor sıcak.
Sağol Pinhan'ım 😊 O kadar sıcak ki mümkün değil bizim evler esmiyo bunun da etkisi var ama dışarı çıkılmaz artık gündüzleri o derece sıcak.
Bizimkiler de sık hastalanır propolis aklımda var ama güvenilir nasıl bulucaz o var.

Selam canlarım 🥰 bugün baya hamaratim sayılır😂
Hava çok güzel sıcak en sevdiğim hava türü dururmuyum durmadım bayramdan sonra ilk temizlk tabiki mutfak ve benim oda 😂ama karıncalar bereketi her yerdeler her yerde 😵‍💫
Kahvaltı bulaşığı toplandı bulaşık Makinesi çalıştırıldı
Yemekler sobaya kondu pisti
Mutfak dolapları temizlendi
Ocak ve Ocak demirleri temizlendi
Tezgah ve tezgah arası çamaşır sulandı
Buzdolabı temizlendi
Yer dip köşe supuuruldu silindi
2 posta çamaşır yıkandı asıldı katlandi yerleştirildi
Odalar supuuruldu
Benim odanin nevresimi yıkandı asıldı
Odanin tozu alindi
Supuuruldu dip köşe silindi
Çöpler atıldı
Yatak supuuruldu yeni nevresim yayıldı
Yatak örtüsü serildi
Bugünlük bu kadar yarın da odaları yaparım inşallah ♥️

Bayramda silemedin galiba yoksa temiz olması lazım camların😁
Benimkiler çok şükür temiz🤣🤣 çok sık silemiyorum ne yalan söyleyeyim yetiştiremiyorum yoksa cam silmeyi severim pimapenler kahverengi rahat oluyor temizliği.
Valla silmedim, bayram gelmiş neyine camların😂
Ben zaten bayramdan evvel gittim bayram bitince döndüm. Camların bayramla ilgisi olmadı 😝

Bugun sildim
Devamı gelir.
Maşallah sana gelen gidenin olmuştur, olsa ben de silerdim belki.
Kahverengi pimapenlere bayılırım, malesef beyaz benimkiler 🥴
Şimdi de yemek hazırlığındayım.
Epeydir düzensizlik vardı.
Kocam şehir dışına gitti geldi, bayramda gittik geldik, bahçeydi, eşyalar gitti geldi derken bugun anca düzenli hayata geçiyoruz.
Temizliklerim kısmen bitti.
Özlemişim mutfakta yemek yapmayı, işten gelen kocayı beklemeyi, çocukların evde takılmasını.
Monotonluk istiyorum 😉

Merhaba hanımlar nasılsınız hepiniz iyisinizdir inşallah 🤗
bayramda evde değilim diye bayram temizliği yapmamıştım şimdi halılara girdim dün koridorun halılarını yıkadık eşimle bugünde mutfak ve iki odanın halısını yikayacaz ben ıslattım beyaz ssabunladım beklettim eşim yardımcı olacak bana yarında salon ve yatak odasının halısını yıkarız insallah 😊
halılardan sonra evi güzelce temizler sererim temizliği koruyabilirim inşallah bazen çok salıyorum temizlikten sonra hayatımı düzene sokmak istiyorum namazlarımı kaçırmamak,kuran okumak, dersimi calismak ve evime çocuğuma yetismek istiyorum inşallah toparlarım 🙌🌷

Merhaba hanımlar nasılsınız hepiniz iyisinizdir inşallah 🤗
bayramda evde değilim diye bayram temizliği yapmamıştım şimdi halılara girdim dün koridorun halılarını yıkadık eşimle bugünde mutfak ve iki odanın halısını yikayacaz ben ıslattım beyaz ssabunladım beklettim eşim yardımcı olacak bana yarında salon ve yatak odasının halısını yıkarız insallah 😊
halılardan sonra evi güzelce temizler sererim temizliği koruyabilirim inşallah bazen çok salıyorum temizlikten sonra hayatımı düzene sokmak istiyorum namazlarımı kaçırmamak,kuran okumak, dersimi calismak ve evime çocuğuma yetismek istiyorum inşallah toparlarım 🙌🌷
Inşallah canım kpps ye mi hazırlanıyorsun Allah kolaylık versin 🤲🏻

Valla silmedim, bayram gelmiş neyine camların😂
Ben zaten bayramdan evvel gittim bayram bitince döndüm. Camların bayramla ilgisi olmadı 😝

Bugun sildim
Devamı gelir.
Maşallah sana gelen gidenin olmuştur, olsa ben de silerdim belki.
Kahverengi pimapenlere bayılırım, malesef beyaz benimkiler 🥴
Şimdi de yemek hazırlığındayım.
Epeydir düzensizlik vardı.
Kocam şehir dışına gitti geldi, bayramda gittik geldik, bahçeydi, eşyalar gitti geldi derken bugun anca düzenli hayata geçiyoruz.
Temizliklerim kısmen bitti.
Özlemişim mutfakta yemek yapmayı, işten gelen kocayı beklemeyi, çocukların evde takılmasını.
Monotonluk istiyorum 😉
Evet bizim gelen giden olur sabahtan başlar kuzenler gelir.
Bazen bu ruh hali iyi geliyor çok koşuşturma olunca rutine dönmek istiyor insan😅
Bahçene sebze ektin mi peki 😊
Benim sıcaklardan iştahım kapandı normalde canım ister yapar yerim yok hiç yiyesim gelmiyor.

X