Düzenli Evimiz & Hayatımız

Slmlar kızlar
Çok cok hastayim .butün vücudum dökülüyor atesler icindeyim
Evin butun isleri esimde.bu hafta izin almisti.sagolsun doktora goturdü iyi bakiyor bana😍
Hic oturmadi aksam yanliz.şoyle düsündümde biz hergün böyleyiz.vallahi acıdım kendime.
Bulasiklari elinde yıkiyor makinayi beceremezmis.
En son mutfakta söyleniyordu ne kadar bardak çikariyormusuz:KK48:

Slmlar kızlar
Evin butun isleri esimde.bu hafta izin almisti.sagolsun doktora goturdü iyi bakiyor bana😍
Hic oturmadi aksam yanliz.şoyle düsündümde biz hergün böyleyiz.vallahi acıdım kendime.
Geçmiş olsun canım 🤲🏻

Ayyy az bardak çıkarın yahu 😂😂😂

Slmlar kızlar
Çok geçmiş olsun bende aynen öyle hastalandım yeni çeşit salgınmı bu anlamadım valla.Oğlumla eşimede geçti aman dikkat edin.. grip değil sadece vücut ağrısı ve ateş ama bulaştı yinede malesef

tired-sleepy.gif

Bugünde bebek gibi uyandımmmm🤣🤣🤣 günaydın ponçikler😍

Slmlar kızlar
Geçmiş olsun inşallah 🤲🏻

O kadar çok işim var ki kafa karışıklığı yapıyor. Müzik dinliyorum düşünüyorum işleri nerden başlayıp toplasam diye.

Neden bu kadar çok işim var çünkü cumartesi boyaya başlanacak evde. Dolaplar çekilmişken irili ufaklı değişimler olacak şimdiden başladık.
Ev birden karıştı. Aksi gibi belim ağrıyor.

Dolap içlerine boş olanlara raf ekledik. Yine de yetmiyor adamın çok eşyası var 😤

Yarına misafirim var bir de çok sevdiğim kuzenlerim gelicek bugün işleri bitirirsem yarın hazırlık yaparım.

Ayrıca kızımı ingilizce etkinlik kursuna götürcem bugün.
Aynı zamanda salı pazarı var uğramam lazım.
Orkidem var hediye geldi ona saksı vs almam lazım annemin bi lafı vardı 9 çarşamba bir araya geldi diye aynen o.

Böyleyken böyle 😄

O kadar çok işim var ki kafa karışıklığı yapıyor. Müzik dinliyorum düşünüyorum işleri nerden başlayıp toplasam diye.

Neden bu kadar çok işim var çünkü cumartesi boyaya başlanacak evde. Dolaplar çekilmişken irili ufaklı değişimler olacak şimdiden başladık.
Ev birden karıştı. Aksi gibi belim ağrıyor.

Dolap içlerine boş olanlara raf ekledik. Yine de yetmiyor adamın çok eşyası var 😤

Yarına misafirim var bir de çok sevdiğim kuzenlerim gelicek bugün işleri bitirirsem yarın hazırlık yaparım.

Ayrıca kızımı ingilizce etkinlik kursuna götürcem bugün.
Aynı zamanda salı pazarı var uğramam lazım.
Orkidem var hediye geldi ona saksı vs almam lazım annemin bi lafı vardı 9 çarşamba bir araya geldi diye aynen o.

Böyleyken böyle 😄

Allah kolaylık versin bonuscum. Yaparsın sen. Şuraya negonun senin sefginde var videosunu koydum say 😄

Çok geçmiş olsun bende aynen öyle hastalandım yeni çeşit salgınmı bu anlamadım valla.Oğlumla eşimede geçti aman dikkat edin.. grip değil sadece vücut ağrısı ve ateş ama bulaştı yinede malesef
Sagol canim.aynen doktor diyor bogazda agri varmı diyorum yok.öksurük varmi diyorum yok.bu kadar vücut agrısı icin bunun olmasi lazim dedi doktorda şaşırdı. Agrının kaynagini bulmaya çalıştı.
En son idraryollari enfeksiyonudur dedi bi kac sorudan sonra.ama ne illet bise yataktan kaldırmıyor

Günaydin kizlar dün bu zamanlarda iyi gibiydim sonra mahfoldum.su anda iyi gibiyim insallah sonu kotü olmaz.
Oğlani liseye yazdirmak icin biraz araştırma yapacaz okullara gidecez.
Esim iyi olda sende gel diyo.
Dün yürüyemiyordum bugün nasil olacak bakalim.oglumu bi yerlestirseydik okula
Evin her odasi dandini
Hos dün iyi olup evi temizlesem yine ayni manzara olacakti😄

Evet böyle bi salgın varmış vücut ağrısı ve ateş
Geçmiş olsun size de

X