Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bonus Bonus ben bunu normal çiçek ayırır gibi ayırsam zarar verir miyim
IMG_20230613_075044.jpg

Kesinlikle öyle. Yani neye kime ispat bu. 12 kişiden sadece 1 i mi iyiydi. O geçen de kesin kalır dediğimiz biriydi yani düşün onu geçirdiler. İyi olanların hakkını yediler
Olmayacak gibi ama inşallah kurs hocaları yani sizler verebilirsiniz hak edene.🙏
Bu oldu der isterse kurs 3 ay sürsün ne güzel tam şekilde öğrenilir.

Olmayacak gibi ama inşallah kurs hocaları yani sizler verebilirsiniz hak edene.🙏
Bu oldu der isterse kurs 3 ay sürsün ne güzel tam şekilde öğrenilir.
O da zor canım. Hakkı olan geçsin hakkını yemesinler bunu istiyoruz ama işte denk geliyor böyle cinsler. Sen girmemezlik yapma mutlaka gir. Haziranda neden yokmuş sınav sizin temmuza atmışlar. Her ay olur normalde

Eğitimli üçretli hocalar var bir kaç kez trafiğe onula çıkıp alıştırma yapam arkadaşlarım var ders aldıktan sonra bu yöntemle kendine güven konusunda rahatlatıklarını söylüyolar ehliyetini hayırla sağlıkla al inşallah gerisi gelir ama sakın kendini geri çekme sonra alışman daha zor olur.

İnşallah sağlıkla alır hayırla kullanırsın canım 🤲🏻
Sağol ablam Allah razı olsun hepinizden bana dediği senin direksiyonun hepsinden iyiydi sınav hocası demişti.🥴
Ama olmuyor ne yapalım.
Trafikte de sürüyorum eşim yanımdayken böyle bir hakkım varmış zaten doğru mu bilmiyorum hiçbir şey yaşamadım elhamdülillah ama öz güven gitti.😅
Komisyon hocası ben 17 kez kaza yapmış biriyim dedi🤪 ehliyeti kimden alıyorum diye sorguladım bi an.

Tünaydın canlar yogundum çok giremedim
Herkes iyidir inşallah ♥️ 🥰 rutin işler de tamamdır haftaya pazartesi bayram temizliği yapcaz eltimler le eltimin halı yıkama Makinesi var o koltuklari yikicaz bu sene fazla temizlik yok herşey yeni yapıldığından 🤣
Ama cam tüller tabiki var
Aman iş yap yap bitmiyor yaaa 🤣

X