Düzenli 41 Yasin okumak için 41 dua kardeşi arıyorum

Tenceresiz kaldim anne in niyetine 2 tane alıyorum Rabbim niyetini kabul etsin ins

Ben 2 taneyi okudum inşallah Tenceresiz kaldim anne niyetine

Canım ben etiket yapmayı bilmiyorum arkadaşımızın niyetine 2 tane okudum.. Allah niyetini kabul etsin İnşallah

1 Tane alıyorum sıradaki arkadaşımız için. Rabbim niyetini kabul etsin. bir de ben ayın 17 sinde doktora gideceğim çok sonlardayım ama biraz erken okunması mümkün mü benim için

Tenceresiz kaldim anne için 2 tane okudum. Allah kabul etsin inşaallah

sıradaki arkadaşımıza 1 tane okudum canım Rabbim kabul etsin inşallah

mutlulukbenihicbirakma iki tane okudum Tenceresiz kaldim anne için, Allah kabul etsin inşallah

Allah hepinizden razı olsun rahatsızlığım yüzünden giremedim uzun süre ...inşallah şifa bulurum niyetim bir an önce sifa bulmaktı rabbim tim hastalara şifa versin inşallah

Sıradaki arkadaş için bir tane aliyorjm yarın okuyabilirim anca

Allah acil şifalar versin canım. Özel değilse hastalığınız nedir

Allah acil şifalar versin canım. Özel değilse hastalığınız nedir
İltihaplı omurga romatizmasi canım ankilozan spondilit tıptaki adı ...ağrılarım çok şuan dizlerimden yuruyemiyorum ...sırtımda biraz hasar var öyleyim işte ..rabbim beterinden korusun

Rabbim acil şifalar versin inşallah en kısa zamanda

İltihaplı omurga romatizmasi canım ankilozan spondilit tıptaki adı ...ağrılarım çok şuan dizlerimden yuruyemiyorum ...sırtımda biraz hasar var öyleyim işte ..rabbim beterinden korusun
Arkadaşlarda rahatsız olduğun hakkında ilk sayfalarda konuşmuşlardı hatta onlar davet ettiler sanıyorum, merak etmiştim canım o zamandan. Allahu Teala dan tez zamanda hayırlı şifalar diliyorum senin için. Anneme yasin okumuştum ama yarın bende okuyacağım dua edeceğim. Derdi veren Rabbim dermanını da tez zamanda versin inşallah

arkadaşlar güncel okunan sayımız 40 son bi taneyi okuyacak bir arkadaşımız varsa yeni kişiye geçicez inşallah nasip olursa normalde sona kalanları ben tamamlıyordum ama durumumdan ötürü beklemek zorunda kalıyorum

nur1134 arkadaşımızın sayısı tamamlandı Rabbim gönlünün muradını hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Sıradaki arkadaşımız Merayyy

NİYETİ

Estağfurullah el Azim el Kerim Ellezi la ilahe illa hüvel Hayyul Kayyum ve Etübü ileyh.

Ey yüce Rabbim Merve kuluna evladını sağlıkla, hayırlısıyla kucağına almayı nasip et. Sağlıklı,hayırlı,Salih amelli evlat olsun. Merve kulunun ve ailesinin vücudundan sıhhati, sofrasından bereketi, yuvasından huzuru,mutluluğu eksik etme. Maddi manevi rızkın bolunu bereketlisini nasip et. Duasına amin diyen Müslüman kardeşlerinin de gönlünde hayırlı olan her ne dileği varsa nasip eyle. Hastasına şifa, dertlisine derman, evlat isteyenine sağlıklı hayırlı evlat nasip et.

La İlahe İllallah. Kalbimizi karartma!
La İlahe İllallah. Rızkımızı daraltma!
La İlahe İllallah. Bizi imansız bırakma!
La İlahe İllallah. Kabirde bizi bunaltma!
La İlahe İllallah. Kendi kapından başka kapı aratma!
La İlahe İllallah. Kendine kul Habibine ümmet olmaktan bizi bir an bile ayırma!

Hayırların fethi şerlerin def-i Allah rızası için El-Fatiha

mutlulukbenihicbirakma ANNESİ -1
mutlulukbenihicbirakma KARDEŞİ -1
zey_nep -1
S Sabr-Sukur-Dua -2
SoLeiL12 -2
G Gokyuzummm - BİLDİRİM YAPMADI
Ronron77 -BİLDİRİM YAPMADI
S Sonbahar12345 -1
burcusami -2
humanbeings -1
orjinal19 -1
kavs-i kuzah VE ANNESİ -1
R rana20 -1
H hurgenaral -1
Tenceresiz kaldim anne -1
Merayyy -2
H M -2
Jawlensky -2
YaKaMoZz-z - ÖZEL GÜN
Sadelikherseydir -1
Mehfam -2
askrhpozitif -1
goah -1
M MaviMabellee -1
@morkagit - ÖZEL GÜN
poncikbirgelincik -1
Catlak-kurabiye -1
Mucizemm222 -1
S Suskunhanim -2
Bonus - BİLDİRİM YAPMADI
mutlulukbenihicbirakma -1
Yarimm66 -2
nur1134 -1
R rana20 ANNESİ -1
B Black93 - ÖZEL GÜN
BereliPenguen -2
aysenurt3991 -1

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…