Düzenli 41 Yasin okumak için 41 dua kardeşi arıyorum

H hurgenaral arkadaşımızın sayısı tamamlandı arkadaşlar

Rabbim gönlünün muradını hayırlısıyla nasip etsin inşallah.

Sıradaki arkadaşımız Tenceresiz kaldim anne Rabbim gönlünün muradını hayırlısıyla nasip etsin inşallah.

YENİ KATILAN ARKADAŞLARIMIZ İÇİN H hurgenaral ARKADAŞIMIZA OKUDUĞUMUZ SAYILAR VE GÜNCEL LİSTEMİZ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR HER AKŞAM SAYIMIZ DOLUNCA YAYINLIYORUM

Özel gününde olan arkadaşlarımız (ben dahil) bu hafta fazla olduğu için olabildiğince birbirimizi desteklersek gün aksatmadan dualarımızı bitiririz inşallah, şimdiden Allah kabul etsin Rabbim dualarımızı hayırlısıyla kabul etsin

mutlulukbenihicbirakma ANNESİ -1
mutlulukbenihicbirakma KARDEŞİ -1
zey_nep -1
S Sabr-Sukur-Dua -1
SoLeiL12 -2
G Gokyuzummm - BİLDİRİM YAPMADI
Ronron77 -1
S Sonbahar12345 -1
burcusami -2
humanbeings - BİLDİRİM YAPMADI
orjinal19 - ÖZEL GÜN ?
kavs-i kuzah VE ANNESİ -1
R rana20 -1
H hurgenaral -1
Tenceresiz kaldim anne -1
Merayyy -2
H M -2
Jawlensky -2
YaKaMoZz-z -ÖZEL GÜN
Sadelikherseydir -1
Mehfam -2
askrhpozitif -2
goah -1
M MaviMabellee -1
@morkagit -ÖZEL GÜN
poncikbirgelincik -2
Catlak-kurabiye -1
Mucizemm222 -1
S Suskunhanim -1
Bonus -2
mutlulukbenihicbirakma -1
Yarimm66 -2
nur1134 -1
R rana20 ANNESİ- 1
B Black93 -2
BereliPenguen -2
aysenurt3991 - YENİ KATILDI

Sıradaki arkadasımız için 1 yasın aldım Allah kabul etsın inşallah

Yarın için 1 tane alıyorum canım

Ben 2 taneyi okudum inşallah Tenceresiz kaldim anne niyetine

Canım ben etiket yapmayı bilmiyorum arkadaşımızın niyetine 2 tane okudum.. Allah niyetini kabul etsin İnşallah

15 Mart pazartesi okundu, rabbim hayırlısıyla kabul etsin arkadaşımızın dualarını

2 tane aldım canım

Canım ben etiket yapmayı bilmiyorum arkadaşımızın niyetine 2 tane okudum.. Allah niyetini kabul etsin İnşallah
Önemli değil canım sen yaz buraya ben takip ediyorum ztn
Ama işine yararsa diye yazayım @ işaretinin yanına nick yazınca etiket oluyor

1 Tane alıyorum sıradaki arkadaşımız için. Rabbim niyetini kabul etsin. bir de ben ayın 17 sinde doktora gideceğim çok sonlardayım ama biraz erken okunması mümkün mü benim için

Canım ben sıramı başka arkadaşa vermiştim yine veririm ama çok değişmez senle aramızda 1 kişi var akşam liste yaptığımda yazayım arkadaşlara kabul ederlerse seni öne alıp devam edelim

mutlulukbenihicbirakma canım allah raZı olsun sıranı bana vermiştin doktora gidecem diye rabbim senden razı olsun arkadaşımızda 17de doktora gidecek yanlış değilsem umarım yarınki arkadaşımız sırasını verir Dualarımız sayesinde niyeti yerine gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…