Düzenli 41 Yasin okumak için 41 dua kardeşi arıyorum

SoLeiL12 SoLeiL12 arkadaşımızın sayısı tamamlandı Rabbim niyetini hayırlısıyla kabul etsin inşallah :nazar: :nazar: :KK200:

Sıradaki arkadaşımız burcusami burcusami

NİYETİ;

Rabbim sen bizim bilerek bilmeyerek isledigimiz günahlarımızı affeyle.. Rizana uygun yaşayıp rizana uygun ölmeyi nasip eyle.. Evimize huzur bereket nasip eyle.. Canım kizimla cennette buluşmayı nasip eyle, onun bize şefaatçi olmasını nasip eyle.. İsteyen herkese sağlıklı kucağına alabilcegi sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eyle.. Hasta kullarina ya Şafi isminle sifa nasip eyle, dertli kullarina deva, borclulara edalar nasip eyle rabbim.. Bu mübarek günlerin hürmetine sen dualarimizi kabul eyle..

mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma ANNESİ- 3
mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma KARDEŞİ- 1
zey_nep zey_nep -1
S Sabr-Sukur-Dua -2
SoLeiL12 SoLeiL12 -4
@Gokyuzummm - BİLDİRİM YAPMADI
Ronron77 Ronron77 -1
@Sonbahar12345 -1
burcusami burcusami -2
humanbeings humanbeings -2
@orjinal19 - ÖZEL GÜN
@kavs-i kuzah -1
@kavs-i kuzah ANNESİ-1
R rana20 -1
@hurgenaral -1
Bonus Bonus -1
@Merayyy -1
H M H M -2
@Tosun Pasa - ÖZEL GÜN
@YaKaMoZz-z -2
@Sadelikherseydir -1
Mehfam Mehfam - BİLDİRİM YAPMADI
@askrhpozitif -1
goah goah -1
@28mn -1
@morkagit -1
poncikbirgelincik poncikbirgelincik -2
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye -1
@Mucizemm222 -1
@Suskunhanim - BİLDİRİM YAPMADI
@Minik Meleklerim - BİLDİRİM YAPMADI
mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma -1
Yarimm66 Yarimm66 -2
@nur_nursa -1
R rana20 ANNESİ-1

@morkagit ARKADAŞI - BİLDİRİM YAPMADI
Ben bitane okudum inşallah fazlasınıda okumaya çalışıcam okursam bildirim yaparım Allah kabul etsin

Canım ben kendim için aldıklarımı daha okumadım, kandil gecesi okuyacağım. 4 tane okuyacaktım 3'e düşürdüm. Çok sağolun.🌺
Son 4 kaldiginda bi tane ben bi tane mutlulukbenihicbirakma okumustu. Sana 2 kalmisti yani. Bide bu arkadas okuduysa sana 1 kaldi.mesajlari okuyamadin sanirim

Son 4 kaldiginda bi tane ben bi tane mutlulukbenihicbirakma okumustu. Sana 2 kalmisti yani. Bide bu arkadas okuduysa sana 1 kaldi.mesajlari okuyamadin sanirim
Canım evet bana 1 tane kaldı ama önceden ben 2 tane almıştım toplam 3 tane okuyacağım. Ayrıca duyarlılığından dolayı çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. 😙😍

SoLeiL12 SoLeiL12 arkadaşımızın sayısı tamamlandı Rabbim niyetini hayırlısıyla kabul etsin inşallah :nazar: :nazar: :KK200:

Sıradaki arkadaşımız burcusami burcusami

NİYETİ;

Rabbim sen bizim bilerek bilmeyerek isledigimiz günahlarımızı affeyle.. Rizana uygun yaşayıp rizana uygun ölmeyi nasip eyle.. Evimize huzur bereket nasip eyle.. Canım kizimla cennette buluşmayı nasip eyle, onun bize şefaatçi olmasını nasip eyle.. İsteyen herkese sağlıklı kucağına alabilcegi sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eyle.. Hasta kullarina ya Şafi isminle sifa nasip eyle, dertli kullarina deva, borclulara edalar nasip eyle rabbim.. Bu mübarek günlerin hürmetine sen dualarimizi kabul eyle..

mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma ANNESİ- 3
mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma KARDEŞİ- 1
zey_nep zey_nep -1
S Sabr-Sukur-Dua -2
SoLeiL12 SoLeiL12 -4
@Gokyuzummm - BİLDİRİM YAPMADI
Ronron77 Ronron77 -1
@Sonbahar12345 -1
burcusami burcusami -2
humanbeings humanbeings -2
@orjinal19 - ÖZEL GÜN
@kavs-i kuzah -1
@kavs-i kuzah ANNESİ-1
R rana20 -1
@hurgenaral -1
Bonus Bonus -1
@Merayyy -1
H M H M -2
@Tosun Pasa - ÖZEL GÜN
@YaKaMoZz-z -2
@Sadelikherseydir -1
Mehfam Mehfam - BİLDİRİM YAPMADI
@askrhpozitif -1
goah goah -1
@28mn -1
@morkagit -1
poncikbirgelincik poncikbirgelincik -2
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye -1
@Mucizemm222 -1
@Suskunhanim - BİLDİRİM YAPMADI
@Minik Meleklerim - BİLDİRİM YAPMADI
mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma -1
Yarimm66 Yarimm66 -2
@nur_nursa -1
R rana20 ANNESİ-1

@morkagit ARKADAŞI - BİLDİRİM YAPMADI
mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma 👍🏻 canım okuduk Rabbim kabul etsin inşallah 🤲🏻🌺

X