Düz memur olabilmek çok mu zor ?

Katiplik infaz koruma memuru astunay polis veya itfaiye olabilirsiniz(evet kadinlar da itfaiyeci olabilir)

Katiplik infaz koruma memuru astunay polis veya itfaiye olabilirsiniz(evet kadinlar da itfaiyeci olabilir)

Bu meslekler de bana hiç hitap etmiyor malesef .. polis misal akademisi var şark görevi var öyle kolay değil bunlar da katiplik klavye sınavı var bı arkadaşım 3. De girebildi torpilde vardı yerleştirmesi de. Sıkıcı meslekler

Bence seninkisi şımarıklık ailen zenginse sana bakarsa bilemeyeceğim

Ailemin durumu hiç iyi değil bu bir. Şımarık derken tanımadığın birine karşı konuşmasını ogren bence sen. Meslek beğenmeme olayı değil bu söylediklerin öyle ay hadi istedim olayım bari şeklinde olan şeyler değil senden daha çok bilgim var belli ki. Kaldı ki ne bu agresiflik ya kendine gel senin gibiler ne garip insanlar yahu !

Bide konularına baktım liposuction bacak düzeltme göğüs yaptırma saç kiriklarim yön işte ailen okumuş durumu iyi kisilermis dertleri bunlar olan bir insan gelmiş bana caka satıyor şimdi daha da komik oldu ya sabır . Terket burayı.

Bilmeyenler için iki tür alım var
Açıktan alım:Şartları kurum belirler, özel kriterler koyar ve genelde mülakatlı olur. Torpil gereken işlerdir genelde
Merkezi alım: kpss puanınızı alıp yılda iki kere yurt geneli için kamu kurumlarının ihtiyaçlarına göre açtıgı kontenjanları tercih edersiniz. Mülakatı olmaz. Şartları saglayan kişiyi almak zorundalardır. Kendi alanınızdan ayrıca sınava girerseniz düz memurluk yerine onda da mülakat vardır
En garantisi 4001dir bana göre. Çünkü puan şartını sagladıgında almama şansları yok

Biliyorum çalışmak gerektigini. Bir işe girsem.para kazanmak için aksamalri çalışarak bu işi yapabilir.miyim mesela bence bu konualr da kişiye göre değişiyor ama. Konu olarak hangi dersler var
Türkçe
Matematik
Tarih
Coğrafya
Vatandaşlık

Konular bunlar.Bence ise girip deneyin. Bizim gibi bir ülkede mutlaka birinin bir B planı olmalı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…