Düz memur olabilmek çok mu zor ?

Düz memur torpilsiz nasıl olunuyor gerçekten . Yani ne mezunu olmak gerekiyor . Ptt bile zar zor alıyor .
PTT artık memur almıyor. Mesela gümrükte kadrosu sadece memur olanlar var ya da başka bakanlıklara "idari memur" statünde alınanlar var (bakanlık derken taşra teskilatından bahsediyorum). Bunun matematik mezunu bir arkadasım işkur da memur firmalarla ilgili şikayetlere bakıyor. Birçok kurumda var yani düz memur

teşekkürler :) genelde 35 oluyo yaş sınırı ama değişiyo kuruma göre,bi araştır istersen
:) Allah bağışlasın bebişler uyurken falan vaktin olmuyor mu :)

teşekkürler :) genelde 35 oluyo yaş sınırı ama değişiyo kuruma göre,bi araştır istersen
:) Allah bağışlasın bebişler uyurken falan vaktin olmuyor mu :)
Gündüz bi kere uyuyabiliyorlar akşama kadar etraflarındayım sonra yorgunluktan uyuyorum bide gece kalkmalri var yapabilir miyim benim bolum.olmazsa yüksek puan alıp başka kurumlara tercih yapabilir miyim canım bilgim olmadığından sana soruyorum. Bide nasıl çalıştın programın nasildi

günde yaklaşık 8 saat çalışabilirsen olur neden olmasın,kişiye göre değişir gerçi ama ciddiye alıp çalışacaksan en az bu saati göze alman grektiğini söyleyebilirim. Tabi ki başka kurumlara tercih yapabilirsin. Sadece lisans mezunu olma şartı arayan bir sürü kurum var. Puanın ne kadar yüksekse şansın o kadar artar.
programıma gelince alarm kuruyodum her gün,mola saatim çalışma saatlerim hepsi belliydi. Önce tüm konuları ve dersleri bitirdim. Sonra en az 5 yayından sorularını çözdüm. En son sınava 3 ay kala da denemelere başladım. Günde hem 2deneme çözdüm,bi yandan da konuları en baştan özetlerimden tekrar ettim.Yanlış yaptıgım sorularda eksiklerimi bulmaya çalıştım. Öyle öyle puanım arttı sınava kadar

Maşallah canm rabbim gönlüne göre versin inşallah darisi başıma yapmam lazım çünkü herkes bölümümle dalga geçiyor ben seviyorum ama anlayissiz çevrem beni bunalıma sokuyor atanayım ki onlara ders olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…