Makyaj Ürünleri Duyuru: 7. Göz Makyaj Yarismasi - Gotik Makyaji

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yarışma ne zaman başlıyo güzeller zemuszemus

kaçırmıyım sonra...

kızlar ben de cesaretimi topladım sonunda katılmaya karar verdim zemuszemus
makyaj konusunda çok iyi değilim ama en azından bir yerden başlamak lazım kaydirigubbakcemile3
yalnız 2 ekim cuma günü yani cuma gecesine kadar süre değilmi? :uhm:

ben de yolladım huli ye hadi bakalım.ilk kez katılıom nasıl oldu bilmiom ama umarım begenilir kıslar

makyaj konusunda çok iyi değilim ama en azından bir yerden başlamak lazım kaydirigubbakcemile3

evet canm 2 ekim

gotik te bayağı can alıcı şeyler çıkabilir sanıyorum...aksesuar olmasa da,çarpıcı görüntüler..

kolay gelsın bakalım kıslar
busefer katılamıcam malesef (cok istemiştim)
alerjılerım cok azdı deıl makyaj aynaya bakacak hal kalmadı
inş gecer de katılırım katılamassamda sabırsızlıkla beklıorum emınım harıka seyler cıkarırsınız

Bende gönderdim kedicim:)
O zaman şimdiden başarılar diliyorum güzelim opuyorumnanaktan
yarışma ne zaman başlıyo güzeller zemuszemus

kaçırmıyım sonra...
2ekim cnm cuma gecesii yani
bana da yer var mı :KK70:
olmas mı fıstıkkkk zemuszemussende katıl yeterkiii opuyorumnanaktan
evet cnm dediğin gün katılmanı bekliyorum senden ama caymak yok ona göreee opuyorumnanaktan
ben de yolladım huli ye hadi bakalım.ilk kez katılıom nasıl oldu bilmiom ama umarım begenilir kıslar
cnm sonuçta hepsi birer emek tabiki beğenilir güzelim opuyorumnanaktan
gotik te bayağı can alıcı şeyler çıkabilir sanıyorum...aksesuar olmasa da,çarpıcı görüntüler..
kesinlikleee :jeyyar:
inş gecer de katılırım katılamassamda sabırsızlıkla beklıorum emınım harıka seyler cıkarırsınız
geçmiş olsun cnm katılmanı çok isterdim ama nasip deilmiş :1no2:
inşallah bi dahaki sefere cnm opuyorumnanaktan

Sonunda bende yaptim ve gonderdim aslinda dun yapmistim makyajimi anca bugun vaktim oldu duzenlemeye...zemuszemus

kıslar resimlerinizi huliye özelden link ekleden mi yolladınıs ööle yaptım dooru olmustr inşallah.huli de yok ortalarda soramadım onada denk gelmedim

arztezim bitanem cok gecmis olsun canim benim ya cok üzüldüm ama saglik daha önemli insallah kisa zamanda gecer
bu arada yarisma icin gelen fotolar hepisi süpermis ya bayildim süpersiniz devam edelim

kıslar resimlerinizi huliye özelden link ekleden mi yolladınıs ööle yaptım dooru olmustr inşallah.huli de yok ortalarda soramadım onada denk gelmedim

aldim bitanem aldim süper olmus valla ben oyamada kararsiz kalabilirdim

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 hahahayy koptummm

Bende yaptim dün gece .. birazdan yollarimm hulimee--

aquam sen katilionmu bacisi?

valla bacısı kayılmak için can atıyorum emme telim hala gelmedi servisten foto çekemem.inşallah 2 gün içinde gelirse hemen katılırım:KK43:(

oy canım yaaaaa kıyamam. hala geçmedimi alerjin. inşallah hemen iyileşirsin balım.yarışmaya katılman için değil alerjiden kurtulman için dua edicem :)):Saruboceq:

bu arada resimlerini yolayan tüm gotiklere başarılar. cesaretlerinden ötürü tebrik iderim:)):roflol:

valla bacısı kayılmak için can atıyorum emme telim hala gelmedi servisten foto çekemem.inşallah 2 gün içinde gelirse hemen katılırım:KK43:(

oy canım yaaaaa kıyamam. hala geçmedimi alerjin. inşallah hemen iyileşirsin balım.yarışmaya katılman için değil alerjiden kurtulman için dua edicem :)):Saruboceq:

bu arada resimlerini yolayan tüm gotiklere başarılar. cesaretlerinden ötürü tebrik iderim:)):roflol:

hahah sagol canim... kaydirigubbakcemile3
hepimiz cesaritliyiz ayol sende cesaratli ol katil.. zemuszemus

X