Makyaj Ürünleri Duyuru: 7. Göz Makyaj Yarismasi - Gotik Makyaji

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

tatlim daha cuma gününe kadar vaktin var ya
10-15 dakika ayir ve yap gönder canim benim

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ya kızamık oldum
yada alerjııı
uffffffffffff heryerım kırmızı kırmızı bırazdan dr.a gıdıcem.umarım önmlı bişe yokturda katılırım yarışmayadelikafadulden

KIZAMIKLI GOTıKhihoyyyt

tatlim daha cuma gününe kadar vaktin var ya
10-15 dakika ayir ve yap gönder canim benim

15 dk da olmaz canım ya çok iyi tasarlamıştım her şeyi. yarın sabah gidiyorum ve yurtta yapacak imkanım yok,foto makinem yok. telefonum 3 megapiksel ama dijital makine ile çekmem lazımdı, zaten alışverişle geçecek birkaç gün

ay kiyamam hadi yaa cok gecmis olsun
insallah önemli birsey yokturda hemencik iyilesip katilirsin bitanem

hadi yaaa bugün hic vaktin yokmu yapmak icinbenneyaptımki
üzüldüm mafoldumben

arztez çok geçmiş olsun balım. kızamık oldun heeeeee:))))......umarım alerjidir.kızamık çekilmez bu yaşta beeee. birde bulaşıcı((

Alakasız olucak ama bu ayakkabılar simitler pastalar çaylar ne işe yarıcak :)))
Yeni çıkmış bellide :)))süsümüz mü onlar bizim?

hadi kizlar daha yapan yokmu

var ben yaptım ama yazdıklarınızı okuyunca gülmekten altıma yaptım
allah sizi emi yhaaaaa
:roflol:

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

arztezim sen öyle de bombalar yaratırsın

bu kadar boya sürersek tyüzümüze gözümüze olacağı bu
hepmizi kızaracaz yakında

hadi yaaa bugün hic vaktin yokmu yapmak icinbenneyaptımki
üzüldüm mafoldumben

valla hiç vaktim yok canım.bir arkadaşım gelecekti o çekecekti fotoğrafımı, kolajımı bile hazırlamştım ama vaktimiz olmadı o bugün gitti üniversite için, ben de yarın gideceğim..ben de çok üzüldüm inşallah bir daha düzenlenir gotik makyaj da ben de katılırım, çünkü gerçekten çok ilgiliyim ve giysilerim bile var..

Alakasız olucak ama bu ayakkabılar simitler pastalar çaylar ne işe yarıcak :)))
Yeni çıkmış bellide :)))süsümüz mü onlar bizim?

aynen canım bende merak ediyorum. artı neden bazılarında var bazılarında yok bende yok mesela sende de. kk klüplü olmak zorunlu değil anladığım kadarıyla. youthanasia7 nin kk kartı yok ama onda varrrrrr.nerde bu peynir nerde bu peynir:)))

kk karta sahip olmak zorunda değilsiniz arkadaşlar yeni bi sistem bu sanal alışveriş
forumdaki puanınızın yettiği şeylerden alabilirsiniz eğer stokta kalmışsa
işte burdan:
http://www.kadinlarkulubu.com/kadin...ldi-sicak-citir-cay-simidi-1-mesaj-puani.html

kaydirigubbakcemile5

teşekkür ederim canım benim. hiç haberim yoktu valla .iyi oldu. bütçemin elverdiğiyle aldım birşeyler:)))

sağol hayatım seninkilerde. ama ben mavi yerine aynı ayakkabının kırmızısını tercih ederdim, çok sexi duruyor yaaaaaaaa:)):jeyyar:

arztezim sen öyle de bombalar yaratırsın

bu kadar boya sürersek tyüzümüze gözümüze olacağı bu
hepmizi kızaracaz yakında

canımsınız vallaaa:1hug:
dogru syluon bukadar boya sürersek yüzümüze olacagı o
yakında hepimiz kızarırsak hemn tema seceriz
ALLERJI MAKYAJIdelikafaduldendelikafadulden

arztez çok geçmiş olsun balım. kızamık oldun heeeeee:))))......umarım alerjidir.kızamık çekilmez bu yaşta beeee. birde bulaşıcı((

çok incesin cnm.alerjiymiş şükür...korkmanıza gerek kalmadı bulaşmazkafamçokkarıştı
yazdıklarımı okuyavılırsiniz(kafayı yemiş üyesmileyi)akannehir

ben bugun kafamda bisiyler cizmistim yapcaktim ama dersim wardi ve daha bitiremedim off.. :umursamaz:

gönderde göreyim ozaman hadiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…