Makyaj Ürünleri Duyuru: 7. Göz Makyaj Yarismasi - Gotik Makyaji

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ama ha cuma gece ha cumartesi sabah ayni olu, yani yarin misafirim gitmezse gecikebilir anket kusura kalmazsaniz

buldunuz tbae zayif noktami israr edersiniz, emme yok yapamam yoksa kizarlar bana hem daha yapacam diyenler vardi belki yarin yaparlar

tamam tamam işe yaramadı tühh

hadi bakaLım bekLiyoruz zaten umudum yok kaydirigubbakcemile3

Bu gece açılsın artık hulim yapacak kim varki başka yaaaaa mafoldumben

ılk defa makyajları bu derece merak ediyorummmmm yaaa mafoldumben

yaaa bence de açılsın hadi nolurr Huliiiiiiiiiiiiiiiiiiii'm duy kız biizi kaydirigubbakcemile3

bitanelerim yapmayin ama yaaaa
digerleri yok simdi
nolur bilememki ozaman biraz daha sabredin :gitme:

bitanelerim yapmayin ama yaaaa
digerleri yok simdi
nolur bilememki ozaman biraz daha sabredin :gitme:

bencede acilsin ama neyse hulicim nasil istiyorsa oyle olsun.. simdi belki haksiklik olur biz yaptik diye hemen acilsin istioruz ama yarin kim katilcak bakalim..

ulan siz kızlar ne gıcıksınız yaww kötükedihüso :sinifsinif: :1ninca:
biz uzasın diyoz siz erken olsun diyonuz hemde nispet yapar gibi :bbo:
opuyorumnanaktan peki siz bilirsiniz fantazi makyaj birinci benimle zora girmekten kaçındınız söyleyim kıyasıya bi mücadele olacaktı yine zemuszemus
insan zorla yarışmak ister lülülülülülü (gaza getirdim mi laaann) :kedi:

bu akşam eve dönüyorum... yetişebilirsem,makyajı yapıp, fotoyu atarım kaydirigubbakcemile5

bende katiliyorum kizlar aksam meryemce beni gaza getirdi okuldan gelince yaptim gönderdim..ccok merak ediyorum nasil ücüler cikicakkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

İki kişi daha eklendi o zamannnnn kızlar süpersiniz yaaa :teytey:
İyiki dün açılmamış ankettt :sinifsinif:
Ay meraktan çatliciyimmm kaydirigubbakcemile3

eve dönemedim..biraz rahatsızlandım:sinifsinif:
ama elimdekilerle bişi yapmaya çalıştım acele acelezemuszemus

maksat muhabbet nasıl olsa...opuyorumnanaktan
resmi gönderdim ....

supersiniz kizlar yha oh oh iki ki$i daha katilmis... anket saat kacta acilcak hulicimmmm?

Canlarım gece açılcak anket saat 12de ama hulim misafirim var cumartesi sabah da açabilirim dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…