Makyaj Ürünleri Duyuru - 6. Göz Makyajı Yarışması - Geyşa Makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende akşam bir deneme yapayım bebek pudrasıyla zaten ben yarışmacı olamicağıma göre bende buraya yaptığım fotoyu eklerim kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3​

bende akşam bir deneme yapayım bebek pudrasıyla zaten ben yarışmacı olamicağıma göre bende buraya yaptığım fotoyu eklerim kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3​

sende katilsanaaaadelikafadulden birinciyi fln belirleyen biz halk diilmiyiz kis katil gitsin nolcak:sm_cool::sm_cool:

Bende akşama bi deneme daha yapayım bakalım bu sefer inşallah güzel çıkar resimler ama fotoyu göndermem gece yarısını geçer::))))

oyyy ne unuttum diodum bebe pudrasını almayı unuttum akıl mı kaldııı ruju aldım çıktımm:S:akannehir:nyse elimdeki en açık renk fondöten artı beyaz far karşımlarınla yapcam artık bişelerr.tabiiii gece yaarısından sonra:)

elimizden gelen beyazlığı yapacaz bakalım ben Ayşe Teyze ye sponsorluk teklif edecem. bakalım belki yarışma fotomda beni çantasından çıkarır Geyşa olarak. :))))))))

sırnaşık şey:roflol::roflol::roflol::roflol:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bende birazdan yapcam makyajimi ama pek hevesli deilim..

diger günler vaktim olmayabilir. hazir dusa gircem yapayim dedim
insallah biseye benzer.
öptüm

Bende şimdi makyajımı yapmaya başlıcam bakalım neler çıkıcak bu sefer :)) Ya yapmak aslında sorun değilde önemli olan meydana çıkan makyajı düzgün bir şekilde çekebilmek :)))

katılıyorum sana düşüm bu konuda bazenn o kdar farklı çıkıyorki objektifte insan hayal kırıklığına uğruyor resmen:KK43::KK43:

kızlar katılıyorum ...foto çekildiğimde kötü ablak ve iri bir surat çıkıyor, ama aynaya bakınca narin,hoş bir görüntü ...objektif doğal olanı çok ta yansıtamıyor...:gitme:

süpersiniz kısslar. aynı sorun bende de var:KK43:((
ay birde dünyanın boyasını sürüyorunuz ama hafiften yapmış gibiçıkıveriyor foto. fırlatasım geliyor duvardaaaaaaaaan duvara:)))

yaa üfff uyumadı bi annemle babam hayret bişlerrr yaa biri izler manchester bjk maçı diğeri mutfakta tıkınır maç bitii uyur babam belkii:):)

Ben katılmaya bilirim kızlar bu aralar yoğunum :gitme:
ama makyajlarınızı merakla bekliyorum :lepi:

valla ben geneldee beyaz ışık altında çekiyorum o zman daha gerçeğe yakın çıkıo renkler.sarı lambalı bi yerde çekince tuhaf oluoo

X