Makyaj Ürünleri Duyuru - 12. barbie makyajı yarışması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

benEceA

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2009
19.069
1
34
evet bayanlar yarısmanın konusu belli yıllardır sevdiğimiz beğendiğimiz oyuncak bebeğimiz barbie nin makyajını yapmak.

25 ocak saat 10:30 a kadar resimleriniz gönderilmis olmalıdır ögleden sonra yarışmayı başlatacağım

kurallar:
tam yüz yarım yüz katılım serbesttir
resimlerin üzerine nick yazılmasın lütfenn

hadii bayanlar resimlerinizi bekliyorum
katılımla rekor kıralım bayanssulusmilebayanssulusmilebayanssulusmile

bende katılayım diyorum ama esmer,m sarısın olan arkadaslara daha guzel olur barbie makyajı

nasıl oluyo bu makyaj olayı anlamadım ben :uhm:

barbie-copy.jpg

bu tarz oluyor

bebeğeemmm sen kendin barbi gibisin hafif bi makyaj yap tamam olumunekankayizsmile

AYY CANIM BENİMMM.... YOK HAYATIM BEN FAZLA MAKYAJDAN ANLAMAM COK GUZEL MAKYAJ YAPAN HATUNLAR VAR BURDA.. O YUZDEN BOSUNA ADAYLIGIMI KOYMAYA BILE GEREK GORMUYORUM... Şeniz

bende katılayım diyorum ama esmer,m sarısın olan arkadaslara daha guzel olur barbie makyajı

hayır canım ya esmer sarışın farketmezz katıl sen bak benim yarışmalarda en büyük destekçimsin sen

bende katılıcammmm boshayallersmile

katıl tabi tatlım gönder resmi bekliyorumm

olabilir kaydirigubbakcemile3

tamamdırr zaten sen brinci olursan hediyeni ben alıcam senin :roflol::roflol:

AYY CANIM BENİMMM.... YOK HAYATIM BEN FAZLA MAKYAJDAN ANLAMAM COK GUZEL MAKYAJ YAPAN HATUNLAR VAR BURDA.. O YUZDEN BOSUNA ADAYLIGIMI KOYMAYA BILE GEREK GORMUYORUM... Şeniz

hiçç öle deme aslımm yaa bence katıl bişey kaybetmezsin
hem hep aytnı kişiler yarışıyo yenilerinde katılması gerekli

konu harika...
kim buldu ise aklına sağlık olumunekankayizsmile

pek makyajdan anlayan biri deilim canım ama seni yalnız bırakmamak için katılabilirm maksat eglence pek bir iddiam yok kıyafet topiğinde pişman oldum ya değiştirdigime

X