Düşünmekten kafayı yemek üzereyim... :(

ama beni sevdiğinden %100 emindim neden böyle 360 derece döndü...
yani bana bir açıklama yapmadan susması çok saçma değil mi?
bazen düşünüyorum bilmediğim bir şey var mı acaba diye...
ama bilmediğim bir şeyde olsa benimle paylaşırdı mutlaka ...
ooooooooooof allahım sen yardımcımız ol...sabır ver bize..
bitti ama ben sevdim .

hala ne aradı ne sordu...insanlara azıcık bir güvenim vardı o da sayesinde bitti...hayatımın en zor günlerini yaşıyorum...

jared erkekler bazen bir bayanı elde etmek için bunalımdaymış gibi yaparlar çok sıkıntılar çekmiş çok acılar çekmiş üzülmüş aldatılmış bu gibi hareketlerin kızları etkiliyeceğini düşünürler onmlara göre bayanlar duygusal varlıklar ve bu şekilde etkiliyebileceklerini düşünüyorlar sana tavsiyem ise onun üzerine çok gitme aşk acısı çekiyor olabilirsin ama bunu ona ne kadar belli edersen o okadar cesaret aılp aynı şekilde devam edecektir unutma bu dünyada kimse senden daha önemliş değildir özellikle hiçbir erkek ve arana mutlaka bir adımlıkta olsa mesafe koy çünkü onlar kadınlar gibi düşünemez sevgilerle

evet üstüne gitmiyorum hiç aramadım sormadım bende 1 aydır zaten ...bazen içim acıyor elim telefona gidiyor gözyaşı döküyorum ama herşeyden önce inanıyorum bunu atlatacağıma...

face hesabımı dondurdum zaten 1 hafta oldu ama ne arayan ne soran var kabullendim artık bende

çok güzel yazmışsın canım çok sağol :)
senin hikayeni de dinlemek isterim sevgilisinden ayrılanlar kulübüne gelsene sende.
ben kendimi yavaş yavaş alştırmaya başladım galiba . sadece geceleri üstümü çöken duygulardan kurtulamıyorum o da zamanla artık inşallah hep dua ediyorum bşka yapacak birşeyim de yok zatn.

hepsi aynı mı bunların ya... allah ıslah etsin bunları.daha fazla acıtamasınlar kimsenin kalbini...
sen en güzelini yaparsın takmıyormuş gibi görünürsen canım allah sabır versin bize

ben onunla 1 aydan biri hiç görüşmedim birbirimizi görme olasılığımız da çok yok çünkü o başka bi bölüm de... herşeyin hayırlısı diyorum ben.görmediğim daha iyi oluyor bence.yoksa ruh halim çok kötü olabilirdi

yok bir sitemim hayatta herşey kısmet
soldu gençliğim
ömrümü aşkla ziyan ettim
ağla gönlüm nasip değilmiş vuslat
rahat uyu yar sana hakkımı helal ettim
özcan deniz güzel söylemiş

bizlerde benzer durumlar yaşadık ama şunu söyleyimki hiç bir erkeğe değmez arama sakın arama o nasıl davranıyosa aynı taktiği uygula hatta sen o insanı bırak güzelim boşver hayat devam ediyo.....

bıraktım zaten hiç bir şey yapmıyorum zaman akıp gidiyor kendimi üzmemeye çalışıyorum

prill seninki de zor be canım allah sabır versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…