düşüncesizmiyim

Pipet

Nirvana
Pro Üye
14 Şubat 2008
3.338
3.938
kızlar kayınvalidem geldi bugün başka bişehirden eskiden kalma bikaç eşyası varmış almaya, bi kaç saat kaldı gitti. ben vardınızmı diye aramayı unutmuşum yani hiç aklıma bile gelmedi sonra eşime söyleyince onlar da anlasın senin düşüncesizliğini dedi. bende çevremdeki herkes çok düşünceli bi ben düşüncesizim dedim. çok kırıldım bu sözünden dolayı şu an konuşmuyorum. üffffff abarttım sizce. ama dokundu napıım. senağlamasenağlamasenağlama

canım dusuncesız davrandıgını dusunuyorsan bunu degıstırebılırsın ınan cok zor degıldır.

evet düşüncesizlik ettim ama eşimin söyleyiş biçimi beni kırdı

boşver be güzelim sıkma canını o öyle bişey demiş sende ona en uygun cevabı vermissin birde evet ben düşüncesizim deyip geçseydin büyütülücek bişey yok sevgilim bana ne laflar sokar hiçte umrumda olmaz kötü sözlere tıka kulaklarını...

kayınvaldemde düşüncesizlik etti bugün birazda ona kırıldım ama onlar görülmüyo tabi

Aman bu erkek milleti yokmu:mymeka:

Olabilir insanlik hali unutmus olabilirsin aklina gelmemis hemen laf soksunlar:kızgın:

Onlarin analari oldumu herseyi düsünecez masallah bizim analarimiz olunca öyle düsünceli olmaya gerek yok amakötükedihüso

Takma be güzelim umursama düsüncesizligi o yapmis illaki soktu sana lafi aksam aksam:nazar:

Ay yine sinirlendim heee!! Mazlum mazlumu getirin bana :mymeka:kötükedihüso

gülsüm sultan çok haklısın bizim analarımız olunca hiç düşüncesizlik olmuyo
kendine gelince de hiç düşüncesizlik yapmıyo
avaz avaz bağırmak istiyorum düşüncesizim evet diyeee

sende esıne sende benım anneme bı defa yaparsın odesırız o kadar takıyorsan desydın

Aman bu erkek milleti yokmu:mymeka:

Olabilir insanlik hali unutmus olabilirsin aklina gelmemis hemen laf soksunlar:kızgın:

Onlarin analari oldumu herseyi düsünecez masallah bizim analarimiz olunca öyle düsünceli olmaya gerek yok amakötükedihüso

Takma be güzelim umursama düsüncesizligi o yapmis illaki soktu sana lafi aksam aksam:nazar:

Ay yine sinirlendim heee!! Mazlum mazlumu getirin bana :mymeka:kötükedihüso

aynen vallaha ufff benneyaptımki

ya ınsan unuta bılır esınızde hemen yargısız ınfaz yapmıs
sabah arasınız esınızın yanında olur bıter bu kadar soru yapıp uzulmeyın
nasılsa telafısı var bos verın

Erkeklerin diline düşmeyegör :mymeka:
Bir yanlışını görsünler sündürürler de sündürürler :mymeka: kendileri sütten çıkmış ak kaşıktırlar herzaman,kusursuz varlıklardır .

Sen düşünmemiş olabilirsin,insanlık hali,oruçlusundur,açlıktan bişi düşünememişsindir,yada kafanı bişeye takmışsındır,onu düşünecek halde değilsindir.
Mazeretlerin vardır işte,ama erkek milleti görmez tabi bunları,Şap yapıştırırlar hemen lafı :mymeka:
Onlarda görsün senin düşüncesizliğini demesi bence talihsiz bir laf olmuş arkadaşım.
Takma hepsi aynı bunların :içelim:

canim yeri geldikce dusuncesizligini gordukce kafi soku sokuver. dusunceli beyimiz bunu neden dusunemedi diye? pardon bir ben dusuncesizdim degil mi? ozur dilerim vs vs deyiver.

Benim bldiğim giden insan evine varınca arar, haber verir ben geldim merak etmeyin diye. Bence senin suçun değil. Kayınvalidenin araması gerekir ben vardım merak etmeyin diye.
Sıkma canını büyütücek bir şey yok.yerimseniben

Benim bldiğim giden insan evine varınca arar, haber verir ben geldim merak etmeyin diye. Bence senin suçun değil. Kayınvalidenin araması gerekir ben vardım merak etmeyin diye.
Sıkma canını büyütücek bir şey yok.yerimseniben

Kesinlikle katılıyorum.
Bu arada eşin seni düşüncesizlikle suçlamış, peki kendisi aramışmı annesini merak ettim. Kendileri yapmaz milleti suçlarlar.

Aman be aramak zorundamiymişsin sanki çok biliyoa kendisi arasin allahim yaa. Iyikise aramamişin boşver asil kendi düşüncesiz kusura bakma yaaa

aman canım ya ne takıyosunki insan unutabilir ne olmuş yani belki onda düşündüğün başak bişey vardı salla gitsin ya sıkma tatlı canını şeker

anneleri düşüncesizlik yapsalar laf kondurmazlar ama mirmirmirmir

anneleri düşüncesizlik yapsalar laf kondurmazlar ama mirmirmirmir

Anneleri düşüncesizlik yapar mı canııım :nazar:
anca biz yaparız işte..
Hem anneleri düşüncesizlik yapsa bile adı '' vardır bi düşündüğü '' yada '' başka bişeye takmıştır kafayı dalgınlıktandır'' olur :nazar:

Ne olursa olsun bu erkek milleti böyle laf sokuşturmak zorunda mı :kızgın: İnsanlık hali unutulmuş olunabilir ve bu telafi edilebilir.Bu şekilde laf dokundurmaya ve kalp kırmaya ne gerek var.gel de kızma şimdi....:kızgın:

o sözün hemen ardından arasaydın kayınvalideni mazeretin olduğunu onların niye aramadığını sorsaydın ya....haklıyken haksız oldun.....eşinde utanırdı sen arayınca....

X