düşünce gücü

Düşünce gücüyle göğüs büyütmek ne mantıksız bi konu acmissin asosyallike ilgili şimdi de bu napmaya calisiyosun
Ya ne saçma insan sin ya cevap verme beğenmiyor san telkin ler le göğüs büyütüldüğünü iddia edenler var belki burda da başaran vardır diye sordum beğenmiyor sam mSen cevap yazma

Ya ne saçma insan sin ya cevap verme beğenmiyor san telkin ler le göğüs büyütüldüğünü iddia edenler var belki burda da başaran vardır diye sordum beğenmiyor sam mSen cevap yazma
İstediğim konu da bir sürü başlık açarım sana mi soracağım ya senin gibi tip ler yüzünden asosyal oldum zaten çevre seni n gibi her halt a karışan saçma muhabbetli tipler le dolu

Evet derste değiliz ama saygınız olsun karşınızdakine . Ayrıca illa edebiyattamı lazım bu kurullar ?
Neyse iyi günler daha fazla konuşmicimm..

: )))) Yorumlara cok guldum.Amerika,Rusya düşünce gücüyle füze kullaniyor,felc hastalarini ve ne hastaliklari iyilestiriyor bizimkiler dalga geciyor.Günümüz bağnazliği iste bu da...

: )))) Yorumlara cok guldum.Amerika,Rusya düşünce gücüyle füze kullaniyor,felc hastalarini ve ne hastaliklari iyilestiriyor bizimkiler dalga geciyor.Günümüz bağnazliği iste bu da...
Bu arada M maske123 olabilecegine eminsen,icinden hicbir endise acaba demeden yönlendirdigin düşünceyle tabi yöntemleriyle sevdigin kisiyi de cekersin, gogsunu de buyutursun, burnunu bile düzeltirsin.Ama bu yaptim oldu degil,emek vermek lazim,bilincalti kalip temizligi olumlamalar ....

Evet inanıyorum ama nasıl yapacağımi bilmiyorum açıkçası bu konu da bilgi m az belki yapan vardır bu örnekler bana daha da cesaret verir derken ne tepkiler le karşılaştım görüyor sun okudun hepsini cevap bile vermeyeceğim artık böyle insanlara

Evet...derdim ki evlenecegim adamin poposu ve bacaklari cok guzel olacak...
oyle de oldu :)
Derdim ki ...ben ev isiyle yemektir ugrasmam evlenecegim adamin hizmetcisi olsun...:) oyle olmadi ama kendi bu konularda bana karsi tam bir hizmetci
olumsuz yonleri de var tabi adamin
dur dusuneyim onlar da ben mi istedim ki
resmen aydinlanma yasiyorum su an sayende

Siz ne güzel aydınlatın bizi işte sizin gibi aydınlar a ihtiyacimiz var hersey kaderdir evlilik de çocukda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…