dusukten sonra hamis olanlar bakar misiniz?

selam canım bende 8 haftalık hamileyken bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmuştum..
2 ay sonra tekrar hamile kalabilirsin demişti doktorum bende yumurtlama takibine gittim 2 ay geçtikten sonra ve hemen hamile kaldım Allaha şükür...şimdi 30 haftalık hamileyim..
bence yumurtlama takibine git ama çok fazla takma kafana herşey sende bitiyor canım...
inş en kısa zamanda bebişin gelir sana...

canım gozunaydın fotonda cok tatlı cıkmısın cok yakısmıs hamişlik:CüvCüv:yumurta takıbını kendınmı yaptın yoksa dr mu yaptı

selam canım bende 8 haftalık hamileyken bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmuştum..
2 ay sonra tekrar hamile kalabilirsin demişti doktorum bende yumurtlama takibine gittim 2 ay geçtikten sonra ve hemen hamile kaldım Allaha şükür...şimdi 30 haftalık hamileyim..
bence yumurtlama takibine git ama çok fazla takma kafana herşey sende bitiyor canım...
inş en kısa zamanda bebişin gelir sana...

öncelikle tebrik ederim.hayırlı bir şekilde bebeğini kucağına almanı temenni ederim.ben de 8 haftalıkken bebeğimi kalbi durduğu için aldırmak zorunda kaldım.doktorum 2-3 ay bekle dedi.iki ayı geçti bu yaşadıklarım ama hala çok acı.umarım tekrar hamile kalıp bebişimi kucaklarım.tekrar tebrik ederim

X