Gebeliğe Hazırlık Düşükten 2 ay sonra Bat 8 ağustos

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende suan adetlıyım eskı perıyoduma gore 22agustos bat olması gerekıyo ama bı turlu sat ve bat bırbırını tutmuyo. Dusukten sonra ıyıce karıstı bendekı duzen. Sizinkiler eskı perıyodunuzdan mı devam edıyo yoksa dusukten sonra bı degısım oldumu erken adet ya da gec adet?

canım düşükten sonraki ilk adetim 11 gün sürdü. normalde döngüm 28 gündür ve maksimum 6 gün kanamam olurdu.
ikinci adetim 33. günde oldu ama kanamam 6 gün sürdü.

Öncelikle kaybın için geçmiş olsun canım
İnşallah bu ay meleğin seninledir ve annesine sıkı sıkı tutunur
Ben iki defa yaşadım çok zordu

canım düşükten sonraki ilk adetim 11 gün sürdü. normalde döngüm 28 gündür ve maksimum 6 gün kanamam olurdu.
ikinci adetim 33. günde oldu ama kanamam 6 gün sürdü.
Canım dusukten sonra benım adetım 33.gun gelmeye basladı 6gün sürdü sonraki 20.gün geldı 15gün sürdü. Bu ayki 33.gün geldi hala devam edıyo bugun 9.gün yumurtlama zamanımı adetli geçiriyorum galiba cunku wcden sonra silinirken kanlı akıntı gibi geliyo direkt kan değil ve adet süremde göğüslerimde bi gerginlik yoktu dun aksam dıkkat ettim baya gerginler içi su dolu gibi artık çaresizlikten ne yapacagımı şaşırdım

Öncelikle kaybın için geçmiş olsun canım
İnşallah bu ay meleğin seninledir ve annesine sıkı sıkı tutunur
Ben iki defa yaşadım çok zordu
teşekkür ederim canım yaşayan bilir .
batlarımız aynı seninle bakalım neler olucak :)

canım bence yakınsa bir sağlık ocağına sor en başta.
benim baya adet kanaması oldu. ikinci adetim.
düşükten sonra düzensizlik normaldir diye biliyorum ama şüphelendiğin başka bir durum varsa aile hekimin varsa ona bir sor derim

Prediktor erken testten yapmıstım bata 4kala ıkıncı cızgı barız cıktı hatta fotosunu attım eskı konuma sonra adet oldum bu ay ıste valla ben neye ınanacagımı sasırdım ayın 7sıne randevu aldım tekrar adetlı oldugum ıcın adam vajınal ultrasonda yapamıyo kı adet bıtemıyo bı turlu banada 3ay normal duzensızlık dedı adamakıllı muayene olamadım

Kimyasal yaşamış olabilirsin canım

Her ay neredeyse bu cızgıyı ıllakı goruyorum erken gebelık testınde hep mı kımyasal yasıyorum acaba?

Canım dr um bana demiştiki
Birçok kadın kimyasal yaşar
Ve eger adet gününden önce test yapmazsan bunun farkına bile varmazsın adetle beraber atılır
Doktoruna bir söylesene hcg üretiyor o zaman vücudun yoksa her ay pozitif çıkmaz

7sinde randevum var bunuda söylicem su uzun adetlere bı care bulup benı duzene soksun bakalım ınsallah saol canım

Kızlar ben de bugün normal gebelik testi yaptım ama sonuç negatif. Pazar günü erken gebelik testi yapacağım. Predictor early aldım. Pazar günü adetime 4-5 gün kalmış olcak. Yani benim pazar artık kesin belli olur bebek var mı yok mu :)

Canım bende o testten aldm pazrtsiyi bekliyorum.bat 7 8 ağsts benm.biz adetten 5 güb önce die hesaplıyoruzya,o kağıdın içinde bi takvim var orda diyoki gecikmeden 5 gün önceye kdr kesin sonuç.bide geciktiği günüde sayıo.adet 7 ağustos ise 4 ağustos kesin sonuç verir yazıo mesela.bende pzrtsiyi bekliyırm bakalm.30 liralık testi heba etmiyim boşuna :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…