Gebeliğe Hazırlık Düşükten 2 ay sonra Bat 8 ağustos

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben henüz beş aylık evliyim. eşim erken bebek sahibi olmak istedi bende düşündüm ve ona hak verdim. bahsettiğim gibi bir gebelik yaşadım ama boş gebelikti. boş gebelikten 2 ay sonra tekrar denemek istedim bu ay denemeye başladık bakalım olucak mı :) ilk bebeğimiz olucak nasipse onun için bu kadar heyecanlıyız sanırım :)

öncelikle geçmiş olsun. yaşadıkların umarım çok güzel günlerin kefaretidir. seni azda olsa anlıyorum. gelecek ay müjdenii alırsın insAllah :)

Ben de sonradan düşündüm kolay olmuyormuş bebek acaba bu kadar beklemeseydim de daha önceden mi bıraksaydım korunmayı diye ama nasip işte. İnşallah fazla zaman geçmeden biz de hamiş oluruz :)

Ben de sonradan düşündüm kolay olmuyormuş bebek acaba bu kadar beklemeseydim de daha önceden mi bıraksaydım korunmayı diye ama nasip işte. İnşallah fazla zaman geçmeden biz de hamiş oluruz :)
amin. dediğin gibi nasip
o zamana nasip etmemiş Rabbim . geç olsun güç olmasın diyelim :)
yine de daha fazla uzatmayıp denemeye başlaman bence çok iyi olmuş

amin. dediğin gibi nasip
o zamana nasip etmemiş Rabbim . geç olsun güç olmasın diyelim :)
yine de daha fazla uzatmayıp denemeye başlaman bence çok iyi olmuş
Hep 1 sene beklicem ondan sonra yapıcam derdim. Birazda dediğim dediktir öyle dedim ya illa bir sene sonra yapıcam ama ilk ay olmayınca da üzüldüm. Bu ay belirti yok ama ben nedense kendimi hamile gibi hissediyorum umarım doğru hissediyorumdur. Bugün kulaklarımda basınç var acaba hamilelik belirtisi olabilir mi kulakların basınç yapması? Hani böyle yüksek biyere çıkarsında basınç olur ya aynı öyle

Beş aylık evliyim bu ay kimyasalla sonuçlandı o yüzden test falan yapmayacağım günüm geçmeden kızlar. Çok istiyorum anne olmayı

İnan geçen gün de bana oldu. Belirti olarak bakmadım açıkcası . Vücut ısımda yükselme var. Eşim farketti. Havale geçiririm diye korkmuş hatta :/

Tansiyon gibi duruyor malum havalar çok sıcak belirtiler o kadar erken olmuyor kendinizi on gün önceden strese sokmayın :)

Bende 30 yaşındayım 5 yaşında oğlum var.10 aydr 2. Bebek için uğraşıyoruz.geçen ay doktora gittiğimde iltihap var dedi.antibiyotk fitil kullandm hormınlarda sorun yk dedi ve klomen başlattı bu ay.12.gün gittiğimde 16 ve 19 mm yum.oluşmş gayet iyi dedi.12 14 16 18 gübleri değerlendrdk bugün 20. Gün adete 6 7 gün var.ilk bebek gibi stres ve heycan yaptm.Rabbim hepimizin gönlüne göre versn

Beş aylık evliyim bu ay kimyasalla sonuçlandı o yüzden test falan yapmayacağım günüm geçmeden kızlar. Çok istiyorum anne olmayı
Benim gibi düşünüyorsun. Bende aynı şekil gecikmeden yapmayı düşünmüyorum . Boş gebelik yaşadığım için hatta hemen doktora gidip ultrasona girmeyi bile düşünmüyorum .

Rabbim oğlunu sana bağışlasın. Güzel bir kardeş gelir insAllah . Bir kere başardın yine neden olmasın :)

Rabbim oğlunu sana bağışlasın. Güzel bir kardeş gelir insAllah . Bir kere başardın yine neden olmasın :)
Aminn cnm çk sğl.oğlumdan önce de 1 düşüğüm olmuştu.hepimiz için umut her zaman var.Allahtan ümidimizi yitirmiuoruz.O herşeyin en güzelini bilir

Aminn cnm çk sğl.oğlumdan önce de 1 düşüğüm olmuştu.hepimiz için umut her zaman var.Allahtan ümidimizi yitirmiuoruz.O herşeyin en güzelini bilir
Aynen canım . Bende düşükten sonra hep hamd ettim . 2 aylıkta olsa hamilelik heyecanını yaşadım dedim hep. Sonuçta hiç yaşamayanlar var takdiri ilahi

Benim gibi düşünüyorsun. Bende aynı şekil gecikmeden yapmayı düşünmüyorum . Boş gebelik yaşadığım için hatta hemen doktora gidip ultrasona girmeyi bile düşünmüyorum .
Doktor kendiside diyor bebek düşüncesiyle yaşarsan olmaz rahat ol diyor stres baya etkiliyor farkında olmadan etkiliyoruz bedeni. Ben vücudumu takip edip sürekli test yapmanın zararını gördüm dersimi aldım :)

Doktor kendiside diyor bebek düşüncesiyle yaşarsan olmaz rahat ol diyor stres baya etkiliyor farkında olmadan etkiliyoruz bedeni. Ben vücudumu takip edip sürekli test yapmanın zararını gördüm dersimi aldım :)
al benden de o kadar. erken öğrenip erken strese girdim.
çok fazla başkalarının yaşadıklarını okudum burda.
her kafadan bir ses çıkması da hiç sağlıklı değil. olabildiğince kendimi rahatlatmaya çalışıyorum.

İnsan hemen olsun istiyo etrafta görünce sabırsızlanıyo ama dimi :) Allah herkese nasip etsin

kızlar durumlar nedir?

bu ay müjdeyi alan var mı aranızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…