Gebeliğe Hazırlık Düşükten 2 ay sonra Bat 8 ağustos

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
son adetten sonra kaçıncı günün bugün.döngün kaç gün canım.bizide aydınlat fikir olsn :)
döngüm 30. 4 gün sürüyor yumurtlamadan sonra 12.günüm bugün dün gece çok sancım oldu ama dün fazla bişey çıkmadı negatif gibiydi test sabah yaptım ilk idrarla 5 dkda böyle silik oldu

doktorum 3 eylüle kadar yokum dedi bende gittim erken gebelik testi aldım az önce yaptım yine silik çıktı artık gebeyim diyebilir miyim :KK70:

doktorum 3 eylüle kadar yokum dedi bende gittim erken gebelik testi aldım az önce yaptım yine silik çıktı artık gebeyim diyebilir miyim :KK70:
Canım doktor kan tahlili isticek.onu sağlık ocağnda ücretsiz veya özellerde ücrtli yaptırablrsn gidip.aonuçla beraber gideran doktora

ben dün gece silik testten sonra kan verdim 7 çıktı foktor tekrarlamamı istedistedi artış olursa gebelik kesinlesicek dedi

Ben bata bir gün kala yani bugün gebelik testi yaptım . Sonuç negatif çıktı . İnsAllah sizler müjdeli haberi alırsınız :)

Ben bata bir gün kala yani bugün gebelik testi yaptım . Sonuç negatif çıktı . İnsAllah sizler müjdeli haberi alırsınız :)
Hayrlısı olsn ama yinede son ana kdr umut var bence.bende dayanamadm yine test aldm 1 gün var benmde 2 saat önce tualete grdm şmdi yapsam olurmu acaba

Benimde bat 8 ağustos içimde gene hamilesin nidaları vardı ama dün yaptım testi negatif.hayırlısı hakkımızda nisanda kimyasal haziranda 6 haftalık düşük yaptım. 4.yıla gircez ağuatos 17sinde inşallah evlilik yıldönümü hediyemiz olur bebişimiz Allahın izniyle hayırlısıyla sağlıcakla.

ay insAllah canım bu ay müjdeni alıp sağlıcakla bebişin olur.dua en büyük güç :dua:

CYMERA_20180807_231529.jpg
test manyağı bir ben teste hakaretcesine inanmayıp 4.kez yapmak :KK70: iyice sıyırdım kafadan :KK70:

canım tebrik ediyorum seni defalarca:halay:
bariz çizgin var hayırlısı olsun sevindim senin adına darısı isteyen herkese:KK200:
sağol canım darısı inşallah sana ve isteyenlere benim bebiş kazı çalışmasında 2 gündür kasıklarım sancıyor dünden beri de bi tık daha koyulaşıyo heralde artık anne az daha dayan bitecek şu yerleşmem diyo :KK45:

sağol canım darısı inşallah sana ve isteyenlere benim bebiş kazı çalışmasında 2 gündür kasıklarım sancıyor dünden beri de bi tık daha koyulaşıyo heralde artık anne az daha dayan bitecek şu yerleşmem diyo :KK45:
ayy çok güzel duygulardır canım benim :)
kucağına aldığın zamanda insAllah burdan haberini alırız :anne:

Canım hayırlı olsun...Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eysn. artık inan bence bu kdr testten snra :))içerde ne olup bitio merak edio insan.bi kamera olsa keşke :))

ayy çok güzel duygulardır canım benim :)
kucağına aldığın zamanda insAllah burdan haberini alırız :anne:
inşallah canım benim az bucuk süpheli çıkınca kanda tekrar test istediler yarına yapın diyolar dur bakalım kesin sonucu yazarım

X