düsük yaptim tekrar hamile kalmak istiyorum

slm kizlar ya ben bu ay kendime soz verdim insallah aglayip uzulmemeye caliscam bu ayda hasta olursam... ya aslinda ben anlamiyorum 2 gunde bi birlikteyiz yumurtlamalari hic kacirmiyom ama diyom acaba yumurtlamiyommiki ben denk gelmiyo.. ayy walla aglayip uzulmekten cokkk yoruldum mevlammm nolllur bizede ver

Ya bu yumurtlama olaylarına ben de girdim güya dikkat ettim.. Ama yok işte. Arkadşlardan sadce 1-2 kere arada korunmadan kaçırıp hamile kalan var.. Kiminin birlkte olma şansı 2 kere maksimum ; onda da tutmuş.. Ne diyim sonuç olarak karar verdm ki hesapla kitapla olcak iş değil, bu şekilde sadece daha takıntılı stresli oluyo insan ondan sora olmuyo işte. Salıvercem ben de artk... Olur olur olmazsa en azndan daha az stresli olurum. Ağlama, üzülme canm ya sen de, şu hayatta herşey insanlar için.. bu durumlarda olan ilk sen değilsin ve son olmıcaksın.üzme kendini stres yapma sağlıklı yaşa keyfin yernde olsun moralleri de yüksek tut hayrlısı inş. Bize de nasip olur inş.bu mutluluk...

ya bu ovülasyon testi aldim bide onu denicem ama bildigim suki bu tür cabalar bizi yipratmaktan baska bi ise yaramiyo.. tevafuk olunca aha diyoz test sayesinde ama allahtan inanin. elimde degil istesemde birakamamki kafaya takmayin diyolar. takiliyo bu ay guya hesap kitap etmicektim ama yine baktim yumurtlama gunlarini takip edip birlikte oluyorum adet gunumu hesap ediyom falan... olmuyo ama artik daha dikkatli olup mevlama siginacagim kalbimi ondan baskasi bilemez... :KK43: :KK76:

ya bu ovülasyon testi aldim bide onu denicem ama bildigim suki bu tür cabalar bizi yipratmaktan baska bi ise yaramiyo.. tevafuk olunca aha diyoz test sayesinde ama allahtan inanin. elimde degil istesemde birakamamki kafaya takmayin diyolar. takiliyo bu ay guya hesap kitap etmicektim ama yine baktim yumurtlama gunlarini takip edip birlikte oluyorum adet gunumu hesap ediyom falan... olmuyo ama artik daha dikkatli olup mevlama siginacagim kalbimi ondan baskasi bilemez... :KK43: :KK76:

Kesinlikle hesap kitap yapmayın arkadaslar ben gecen yıl 13 hftlık bebeğim düşük oldu.Ozamn sürekli takvim hesabı yaptım 6 ay korundum sonra hep kafaya taktım adet olamadım 2 ay boyunca ilaç kullandım.Şunu size söyleyeyim kafaya takınca hamile kalamazsınız.Rabbim hayırlı zaman da versin.Hamile kaldım çok istemiştim oda nasip olmadı 4 ay önce erken doğumla 24 hftalık bebğimi kaybettim.Şunu söyleyeyim soğan kürü uygulayın o zamn sonucunu görüceksiniz...

ne kadar strest yaparsanız olmuyo deyip aglarsanız olmaz diyeyim sana cnm. kafanı rahat bırak. bende eylül ayında kızımı kaybettim.29 haftalık dogum yaptım ve 12 gün sonra melegimi yitirdim.
bu daha beter. eger bi daha denemeye basladıgım zaman kafamı rahat bırakmaya calısıcam. baska türlü vücut zaten yumurtlamaya engel oluyo strest dolayısıyla.

arkadaslar bu ay hic uzulmuyorum ne guzel derken bugun yine agladim uzuluyorum cokk cok hemdeeeeeeeeee :KK19: cok istiyorum rabbim nasip et lütfen :emir_bebek:

arkadaslar bu ay hic uzulmuyorum ne guzel derken bugun yine agladim uzuluyorum cokk cok hemdeeeeeeeeee :KK19: cok istiyorum rabbim nasip et lütfen :emir_bebek:

Ben de aynen sen gibi adet tarhleri hesaplamalar, yumurtlama zamanları birlkte olmaya çalşmalar içinde boğulmuştm resmen.. Baktm saplantı yapmışım kendimi zor tutmaya başladım artık bu ay.. Canm sen kendini gerçkten gerksiz yere çok üzüyosun. Kesinlikle kafanı meşgul edecek başka bişeyler bulmalısın. Bu konuda çok düşünmekten kurtulmalısın.. Zamanını başka bişeyler yaparak, düşünerek harcamaya çalş. Aklını da kalbini de azad et biraz.... Çok iyi olacak bak

Canm oncelikle gecmis olsun cok cok.. Ben de kasim da 4 haftalikken bi dusuk yasadim. Su an ikinci ay dusukten sora. Normal duzenimde yarn adet olmam gerek ama dusukten sora ilk adetimi 35.gunumde oldum, bu nedenle emin degilim duzenim eskisi gibi devam eder mi diye.. Bekliyorum bakalim. Sana dicem de su ki inan o kadar cok yerde okudum genel soylenen su; ne kadar rahat olup, saliverirsen kendini ozaman hic beklemedigin anda geliyo mujden.. Bu yuzden sen de lutfen kafanin icini bisalt biraz, ümitsizlikten sıytıl ve cok cok dua et. Allah herseye kadir.. Hayrlisyla insallah biz de bebeklerimize kavusuruz...
bende aynı sekılde ocağın 10unda dusuk yaptım düşüğüm 7 gun surdu ... şimdi adet olmayı beklıyorum oylekii sankıı adet olmıcamda hamıleyım umudu bıle yasıyorum... ama umutsuzca umutlanıyorum... artık korkarak umutlanıyorum ıcımdekı cok his deiştii.. bi boşlukdayım sankiii...

bende aynı sekılde ocağın 10unda dusuk yaptım düşüğüm 7 gun surdu ... şimdi adet olmayı beklıyorum oylekii sankıı adet olmıcamda hamıleyım umudu bıle yasıyorum... ama umutsuzca umutlanıyorum... artık korkarak umutlanıyorum ıcımdekı cok his deiştii.. bi boşlukdayım sankiii...

Canm yaa okadar iyi amlyorm ki seni.. Ben başta tam kabullenmemiştm hamileyim diye ama sora öyle bi benimsedim ki çok kısa sürdü :KK43:( öğrendikten 1hafta sonra kaybettim :KK43:( boşluk hissi yaşadm ve etrafmdakiler bunu daha da hissettirdi diyebilirm.. İnanmıcan ama şu an düşükten sora iki ay geçti ben hala, halaaa o hamile şu hamile die duyuyrm. Herkese allah bağışlasın tabi, sadece ben hala beklemedeyim.... Uff nese kısmet herşy için :KK43: hayrlısı.. İnşallah sen de çabucak atlatır hamile kalırsın tekrar canm

Canm yaa okadar iyi amlyorm ki seni.. Ben başta tam kabullenmemiştm hamileyim diye ama sora öyle bi benimsedim ki çok kısa sürdü :KK43:( öğrendikten 1hafta sonra kaybettim :KK43:( boşluk hissi yaşadm ve etrafmdakiler bunu daha da hissettirdi diyebilirm.. İnanmıcan ama şu an düşükten sora iki ay geçti ben hala, halaaa o hamile şu hamile die duyuyrm. Herkese allah bağışlasın tabi, sadece ben hala beklemedeyim.... Uff nese kısmet herşy için :KK43: hayrlısı.. İnşallah sen de çabucak atlatır hamile kalırsın tekrar canm
işallah arkadasım ıkımızde en yakın zamnda hayırlı ve saglıklı bı gebelık gecırırız ...:KK14:

Aminnnnnnnn !! İnşallah
aslında yoruldum bılıyomusun... okadar boslukda hıssedıyorumkı kendımı aglamayı bıle beceremıyorum boş boş bakıyorum etrafımda haayat devam edıyooo herkez gulucukler sacıyo bense boş boş bakıyorum sadece bakıyorum goremeıyorumm...nasıl olcak boylee nasıl gecıcek... artık sadece dusundugum seyy su adetım bı duzene gırsın nıyeyse bebek umıdımde kalmadıı... hevesım kacdı sanırım... ben deılmıydııım canla basla bebek isteyenn... ben deılmıydıım ugrunaa bekleyıslerdennnn bıle zevkler alan.. sabırsız olan ben deılmıydım tamamen deıstım sankıı bomboşum hıc bısey beklemıyorum ... yorgunum cok yorgun ve yanlızz...

aslında yoruldum bılıyomusun... okadar boslukda hıssedıyorumkı kendımı aglamayı bıle beceremıyorum boş boş bakıyorum etrafımda haayat devam edıyooo herkez gulucukler sacıyo bense boş boş bakıyorum sadece bakıyorum goremeıyorumm...nasıl olcak boylee nasıl gecıcek... artık sadece dusundugum seyy su adetım bı duzene gırsın nıyeyse bebek umıdımde kalmadıı... hevesım kacdı sanırım... ben deılmıydııım canla basla bebek isteyenn... ben deılmıydıım ugrunaa bekleyıslerdennnn bıle zevkler alan.. sabırsız olan ben deılmıydım tamamen deıstım sankıı bomboşum hıc bısey beklemıyorum ... yorgunum cok yorgun ve yanlızz...

Canm böyle düşünme, yalnız değilsin asla şu durumda olan o kadar çok kadın var ki. Benm eşim çok destek olmştu. Sen de ona sığıın... Hem daha ümitlerin solması için çok çok erken.aslnda geç diye bişey hiç yok da... Eşinle birbirnize sahipsiniz hiç değilse. Bir de böyle düşün. Bu sitede öyle şeyler okudum ki eminim sen de rastlamışsındır ne kadar zor durumlar var. Kat kat fazla acıya katlananlar... Sen böyle düşünme pes etmiş biri gibi olma. O kadar kişi ümitle nelere tutunuyo sen daha da güçlü olmalısın. Bırak akışına herşeyi. Hayatını yaşa herşey yanında gelir inşallah :) ah ahh daha ne dertler var Allah daha büyük dert vermesin. Daha bugn okuduğum kitapta ne kadar duygulandm savaşı kayıpları anlatan bir kitaptı.. Hayatta herşy insanlar için! Bu yüzden şimdi hadi bakalım bi silkin kendine gel ! Kaldığın yerden devam hayata.. Yaşa! Ve sahip olduklarınla mutlu ol !! Ve sahip olacağın daha bir sürü mutluluk olduğunu bil ... Hepimize en hayırlısını diliyorum canm.. İnşallah hayrlı evlatlar nasip eder allah bizlere..

Canm böyle düşünme, yalnız değilsin asla şu durumda olan o kadar çok kadın var ki. Benm eşim çok destek olmştu. Sen de ona sığıın... Hem daha ümitlerin solması için çok çok erken.aslnda geç diye bişey hiç yok da... Eşinle birbirnize sahipsiniz hiç değilse. Bir de böyle düşün. Bu sitede öyle şeyler okudum ki eminim sen de rastlamışsındır ne kadar zor durumlar var. Kat kat fazla acıya katlananlar... Sen böyle düşünme pes etmiş biri gibi olma. O kadar kişi ümitle nelere tutunuyo sen daha da güçlü olmalısın. Bırak akışına herşeyi. Hayatını yaşa herşey yanında gelir inşallah :) ah ahh daha ne dertler var Allah daha büyük dert vermesin. Daha bugn okuduğum kitapta ne kadar duygulandm savaşı kayıpları anlatan bir kitaptı.. Hayatta herşy insanlar için! Bu yüzden şimdi hadi bakalım bi silkin kendine gel ! Kaldığın yerden devam hayata.. Yaşa! Ve sahip olduklarınla mutlu ol !! Ve sahip olacağın daha bir sürü mutluluk olduğunu bil ... Hepimize en hayırlısını diliyorum canm.. İnşallah hayrlı evlatlar nasip eder allah bizlere..
çok tesekkur ederım benı dusunupde bu sozlerıı kalbınden dılıne aktardıgın ıcın... :KK19: işallah umudumu kesmedım tabı ama artıkk ılk gunkı gıbı heycanlıda deılım acıkcasıı hayırlısı dıyorum ne dıyım.. umut olmadan yasayamazkı zaten insan...

Bu ay ben de sözümü tutamadım belkı ama bıdahakı ay hesabı bırakıyorum arkadas ne bu yaaaa:::: :KK76:

çok tesekkur ederım benı dusunupde bu sozlerıı kalbınden dılıne aktardıgın ıcın... :KK19: işallah umudumu kesmedım tabı ama artıkk ılk gunkı gıbı heycanlıda deılım acıkcasıı hayırlısı dıyorum ne dıyım.. umut olmadan yasayamazkı zaten insan...

Ne demek canm :)) aynen devam =) herşey olacağına varır, varınca da heyecan kaldığı yerden devam :)))

baska sayfalari okudumda bi garip oldum he herkes yat dinlen kipirdama yaziyolar birbirlerine alakasi varmi dinlenmeyleki... ben dusugumu tasinmistik perdeler utule camsil esya kaldir baya yorucu stresli gunlerdi icim yandi simdiii....

baska sayfalari okudumda bi garip oldum he herkes yat dinlen kipirdama yaziyolar birbirlerine alakasi varmi dinlenmeyleki... ben dusugumu tasinmistik perdeler utule camsil esya kaldir baya yorucu stresli gunlerdi icim yandi simdiii....
guzel haberlerle gelın artık bana :KK1::KK1:
Ne demek canm :)) aynen devam =) herşey olacağına varır, varınca da heyecan kaldığı yerden devam :)))
Valla rabbim ol dedimi hiç birsey fayda etmes saglıklı bır bebek olsaydı tutunurdu bebişlerimiz biz melek annelriyiz... Allahın sevdıgı kullarıyızkı bızı evlat acısıyla sınıyo... sabredelimki guzel hedıyelerle taclandırıcak bızı....:emir_bebek:

bende 10 aralıkta kaybettim bebişimi, kalbi durduğu için :KK43: hala içim sızlıyor. aynı ayda hamile kalan bir tanıdığım var onu her gördüğümde kalbim acıyor :KK43: adetlerimde çok düzensiz, onun içinde doktora gitmem gerek. rabbim isteyen herkese, heppiimizeeee nasip etsin anneliği...

Benim de acayip stresli ve yorgun donemlerimdi düşük yaptgm zaman.. Ama okudum ben de arastrdm pek de oyle yorulmayla ilgisi yokmus. Mesela ben bugn cam sildim deli gibi yoruldum bu hafta misfr flan hep.. Mecbur her ay bu tantanalara giriyoruz. Hilbarinda dedigi gibi Rabbim 'Ol' derse... Bi tanidik hamile oldugu zaman(daha ogrenmemisken) cok feci dusmus kalca kemigi catlams flan o derece ama bebisine hicbise olmamis ozaman.. Bizim dusuklerimiz daha ilk donemlerde oldugu icin; saglikli dollenme olmadigindan dusermis o donemlerde... Kismet diyelim takibe devam :))

Hayrli haberlerimizi verelim artk birbirimize yaaa :s insallahhhhhh

Benim de acayip stresli ve yorgun donemlerimdi düşük yaptgm zaman.. Ama okudum ben de arastrdm pek de oyle yorulmayla ilgisi yokmus. Mesela ben bugn cam sildim deli gibi yoruldum bu hafta misfr flan hep.. Mecbur her ay bu tantanalara giriyoruz. Hilbarinda dedigi gibi Rabbim 'Ol' derse... Bi tanidik hamile oldugu zaman(daha ogrenmemisken) cok feci dusmus kalca kemigi catlams flan o derece ama bebisine hicbise olmamis ozaman.. Bizim dusuklerimiz daha ilk donemlerde oldugu icin; saglikli dollenme olmadigindan dusermis o donemlerde... Kismet diyelim takibe devam :))

Hayrli haberlerimizi verelim artk birbirimize yaaa :s insallahhhhhh

benim de bebisimin kalbi durdu aralik ayinda. doktor ozellikle dedi: senin hic bir etkin yok ,oyle sunu yaptim bunu yaptim diye kendini yiyip bitireceksin biliyorum ama kromozom yapisindan dolayi kalbi durdu,ister yat hic kalkma gene de kalbi duracakti,bu durumlarda yapilacak bir sey yok" dedi. aynen dedigin gibi yani, ilk donemde hic bir etkin yok diye bin kez dedi adam.

X