dusuk yapip umutlarini kaybetmeyenler buraya

kızlar sizde düşükten sonraki ilk adet bitince beyaz ekıntı devam ettimi adet biteli 5 gün oldu ama hala akıntı devam ediyor ama yanma veya kaşıntı yok böyle olunca enfeksiyon oluyormuş da

bilmiyorum ya ne oluyor bana çok stres yapıyorum ondan galiba sanki bir daha çocuğum olmayacak gibi hissediyorum sen nasılsın lora

loracim bende de aynisi oldu adet bittikten sonra beyaz bir akinti geldi birkac gun o normalmis dr um demisti canini sikma olur böyle seyler sevgiler canim hoscakal.(bu arada adetime 3 gun kaldi cok heycanliyimmmmmmmmmm)))

kızlar sizde düşükten sonraki ilk adet bitince beyaz ekıntı devam ettimi adet biteli 5 gün oldu ama hala akıntı devam ediyor ama yanma veya kaşıntı yok böyle olunca enfeksiyon oluyormuş da

canım enfeksiyon olduğundan mı şüpheleniyosun ama bu senin normal günlük akıntın niye kafana takıyorsun ki anlamadım.rahat ol.bebek düşüncesini kafandan at bak nasıl şıp diye hmile kalıyorsun.nasıl olsa olacak de içini rahatlat..yeterki biz sağlıklı olaım bebeğimizde olur.böyle umutsuz olmayın arkadaşlar bende istiyorum hemde 2 seneyi bile geçti ya 5 sene 10 sene bekleyenler var onlar ne yapsın .sadece biz varmışız gibi düşünmeyin hayatta bebek hasretiyle yanıp tutuşanlar var ve hiç bebeği olmayanlar esingülcüm sakın beni yanlış anlama sadece senin için konuşmuyorum...
kızıyorum sadece bende çok bekledim zamanında çok bunalıma girdim her ay başı değil hergün ağlıyordum umudumu kaybetmiştim ama yinede bekliyordum ama hep olmuyordu olmuyordu işte.ne kadar bencilmişim meğer zamanında sanki dünyada bir ben kaldımda benim çocuğum olmuyo diye...e sonra hamiş kaldım ama bi bebeğe bile sahip çıkamadım 5 gün hamişim diye mutlu mutlu gezdim.2 senede 5 gün oda yeter bir kere kaldım ya yine kalırım yeterki sağlıklı olayım.

gerçekten arkadaşlar kimse bu kadar ümitsiz olmasın ALLAH okadar büyük ki ....boşuna mı diyoruz allahtan ümit kesilmez diye...

Slm kizlar naber??bende bazi belirtiler var yazayim dedim ne diyeceksiniz.Aksamdan beri kaisklarim batiyo,ara ara sanci girip cikiyo,beyaz akinti var ama az,gogüslerim karincalaniyo ve irilesti.midem bulaniyo ve bugun adet olmam gerekiyodu hala bisey yok.aama yine de kendimi kaptirmak istemiyorum sonra yikilmaktansa dimi?yorumlarinizi bekliyorum canlarim hoscakalin

bedefcim inanki elimde değil her ağrıyı her sızıyı gebelik belirtisi olarak düşünüyorum bende senin gibi o acıyı yaşadım bebeğimin (9 haftayı geçmişti) kalbi durduğu için kürtaj oldum ALLAH bize o acıyı bir daha yaşatmasın kürtajdan sonra daha çok istiyorum anne omayı

bende ilk bebeğimi kaybettim aradan 3 yıl geçti şimdi olmuyor uğraşıyoruz ama olmuyor

4 aylıktı bebeğim normal doğum yaptırdı beni doktor rabbim bir daha o acıyı yaşatmasın bana inşallah tez zamanda bidaha hamile kalırım onun duacısıyım şimdi

kızlar ben 3 tane düşük yaptım 1 tanesinde kürtaj oldum karnımda kalp atışları durmuştu 3 sene düşüklerle uğraştım ama allahın izniyle son hamileliğimde bişey olmadan oğlumu dünyaya getirdim oğlum şimdi 3 yaşında ama doğurana kadar acaba karnımda yaşıyomu dedim doğuma girerken bile aynı korku vardı kolay atlatılmıyo inşallah tüm düşük yapan arkadaşlarımız sağlıkla bebişlerini kucaklarına alırlar ben şimdi 2 .yi düşünüyorum inşallah bi sorun çıkmadan hamile kalır ve doğurabilirim

merhaba kançiçeğim nasılsın merak ettim seni varmı hamilelik durumu geçmiş günün bi test yaptırsana hemen için rahatlasın cnm inş.hamilesindir valla içimden öyle hissettim ben

barbbaby canim test yapmama gerek kalmadi meger o kasik batmalarim adetimdenmis bugun sabah adet oldum neyapiyim hayirlisi olsun cok uzulmedim zaten ben kurtajdan sonra bu 2.adetim oldu kaldi bir ay hayirlisi bakalim.Allah hepimize butun arkadaslara birgun anne olup cocugumuzu kucagimiza almayi nasip etsin tek dilegim bu hoscakalin kizlar

Arkadaşlar Ben Iyice ümitsizliğe Kapildim Benimde 2.düşüğümü Geçeli 2 Ay Oldu Hormon-kan Pihtilaşmasi Testlerim Normal Ayrica Histereskopide Yapildi Rahimdede Problem Yok Niye Düşük Oluyor 3.düşerse Diye Artik çok Korkuyorum üzülüyorum Daha Ne Yapmam Gerekiyorki...

candancim ayni durum bendede var benimde testlerim normal cikti hafif kan pihtilasmasi varmis ama ben umidimi kaybetmedim sen de kaybetme yuce rabbimin bildigi bisey mutlaka vardir belki yasasalardi sagliksiz olacaklardi bide bu yanindan bak allah en yakin zamanda saglikli evlatlar verir kucaklarimiza isallah

canım hayırlısı olsun demekki önümüzdeki aya nasip ben hala düşükten sonra ilk reglimi görmedim nedeni ne olabilir acaba gecikmesi normalmidir?

barbybaby canim sen kurtaj olali kac ay oldu ya da kac gun normalde kurtajdan sonraki ilk 50 gunde gelir dedi drlar sen yine de kasma stres yapma canim o cok etkiliyor cunku.herseyi oluruna birak o zaman gelir umarim.eger 50 gunu gecti ve hala adetin gelmediyse doktorunu ara sor o sana bilgi verecektir.insallah hersey diledigin gibi olur canim hayirlisi olsun guzel dileklerin icin de ayrica tesekkurler hoscakal

Barbiecim uzulme biliyorum cok zor ama gayret et Allah'im insallah hepimize nasip eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…