dusuk yapip umutlarini kaybetmeyenler buraya

eywallah :KK66: icimde klabimide rahat tutmaya çalişiyom.. ama herşey yolundadairda insana rahat batarya.. ee birazda evhamliiym saniirm.. bide şöle bisorum var sana güselim..rahimden ultrasona bakarak kese görülmüsse dış gebelik olma olasılığı yok dimi kesin ? diom ya deli olcam bu nette yazilanlara:pçok okumamak laizm yawwwwwwww

canım alttan bakılan ultrasonda kese gözükürse dış gebelik değil tabi.ama druna bi danışırsın dış gebelik değil dimi diye sorarsan o söyler zaten.ama sormanada gerek yok zaten o neyin ne olduğunu söyler sana.dr bana ilk önce karından bakılan ultrasonla baktı yumurtalık kanallarına.dış gebelik mi diye ama tabi bebek düştüğü için hiçbirşey göremedi.zaten dış gebelik olsa adet sancısından beter sancı yaparmış içini rahat tut iyi düşün iyi oılsun...

slm kızlar kısaca hikayemi anlatayım..
bende evleneli 1 sene 8 ay olsu hala savaşıyorum.eşim 27 temmuzda varikosel ameliyatı oldu ben ocakta histeroskopi ve laparoskopi olacaktım ardından aşılama ben aşılamayla kesin diyordum olacağına kendimi o kadar inandırdımki Rabbim beni o masaya yatırmadan bana mucizemi verdi ama çok kısa sürdü senağlama bebiğimi 8. haftada kaybettim.senağlama

dr'um korunmayabilirsin dedi. korunmuyorum o tadı aldıktan sonra bırakamam. İnanıyorum Rabbim en kısa zamanda tekrar o duyguyu bana yaşatacak korkularım çok fazla ama denemeye değer duygu.

bende evleneli 1 sene 8 ay olsu hala savaşıyorum.eşim 27 temmuzda varikosel ameliyatı oldu ben ocakta histeroskopi ve laparoskopi olacaktım ardından aşılama ben aşılamayla kesin diyordum olacağına kendimi o kadar inandırdımki Rabbim beni o masaya yatırmadan bana mucizemi verdi ama çok kısa sürdü senağlama bebiğimi 8. haftada kaybettim.senağlama

dr'um korunmayabilirsin dedi. korunmuyorum o tadı aldıktan sonra bırakamam. İnanıyorum Rabbim en kısa zamanda tekrar o duyguyu bana yaşatacak korkularım çok fazla ama denemeye değer duygu.

canım çok geçmiş olsun inşallah rabbim sağlıklı yeniden bir bebiş nasıl eyler sanada ve tüm bebek arzusuyla bekleyenlere

gecmis olsun cnm allah yasatmasin isallah tekrar boyle bir aciyi hep pozitif dusun cnm moralini bozma sakin

kızlar bugün kan testini tekrarladım iki gün önce 10.80 bugün 9.30 yani düşmüş çok üzüldüm ama bel ve göğüs ağrım hala devam ediyor ve beyaz akıntı bunlar beni umutlandırmıştı düşük yapanlar sizde bu tür ağrılar olmuşmuydu parça kalmış veya dış gebelik olabilirmi siz düşükten sonra bhcg yaptırmışmıydınız cevaplarsanız sevinirim

kızlar bugün kan testini tekrarladım iki gün önce 10.80 bugün 9.30 yani düşmüş çok üzüldüm ama bel ve göğüs ağrım hala devam ediyor ve beyaz akıntı bunlar beni umutlandırmıştı düşük yapanlar sizde bu tür ağrılar olmuşmuydu parça kalmış veya dış gebelik olabilirmi siz düşükten sonra bhcg yaptırmışmıydınız cevaplarsanız sevinirim

esingulcum ben dusukten sonra kurtaj olmustum ve kurtaj isleminden hemen sonra kan aldilar sifirlanmismi diye ve deger sifirlanmisti belki senin kanin dusukten dolayi yukselmis olabilir cnm doktorunla gorusmedinmi

teşekkür ederim ilgilendiğin için lora bende düşükten sonra kürtaj oldum kalan parçalar alındı kürtajdan sonra kan alınmadı iki gün sonra dr ultrasonla baktı temiz bir şey kalmamış dedi drumu aradım il dışındaymış pazartesi gelecekmiş

teşekkür ederim ilgilendiğin için lora bende düşükten sonra kürtaj oldum kalan parçalar alındı kürtajdan sonra kan alınmadı iki gün sonra dr ultrasonla baktı temiz bir şey kalmamış dedi drumu aradım il dışındaymış pazartesi gelecekmiş

esincim acaba tekrar mi dusuk yaptinki bilemiyorum ama kafana takmamaya calis bak benimde iki dusugum var malesef ama yine umutla bakiyorum sende hep pozitif ol tatlim

slm kıslar ben 5 bucuk senelik evliyim.3 sene cocuk istemedik ve sonra istedik hemen oldu yani 1 bucuk sene önce.sonra hamile kaldım.çok mutlu oldum anlatamam.sonra 5 bucuk haftalıkken düstü.üzüldüm ama aglamadım ne yapalım .bu ay ümitliyim bakalım .2 martı bekliyorum.:dance:

esincim acaba tekrar mi dusuk yaptinki bilemiyorum ama kafana takmamaya calis bak benimde iki dusugum var malesef ama yine umutla bakiyorum sende hep pozitif ol tatlim

aslında bu ay hiç beklemiyordum belirtiler beni umutlandırdı. sen aynı acıyı iki kere yaşamışssın çok üzüldüm inşallah bu ay hamile kalırsın

slm kizlar bende sizin gibi dusuk yapanlardanim 2 dusugum var ve en son dusugumu 11 ay once yaptim 11 aydir denememize ragmen malesef hamileligi elde edemedim ve bundan 2 ay once jinekologda zaman ayirmistim iste o gun geldi bugun saat 14 40da doktorda olacam acikcasi birazda tedirginim son dusukten sonra hic kontrole gitmedim aslinda cok cabuk tutturan biriyim ilk hamileligim 3 ikinci hamileligimde ilk ayda olusmustu ve bu 11 ay beni korkutuyor insallah guzel haberlerle eve donerim kizlar kendinize iyi bakin kader arkadaslarim hepinizi optum

slm kizlar bende sizin gibi dusuk yapanlardanim 2 dusugum var ve en son dusugumu 11 ay once yaptim 11 aydir denememize ragmen malesef hamileligi elde edemedim ve bundan 2 ay once jinekologda zaman ayirmistim iste o gun geldi bugun saat 14 40da doktorda olacam acikcasi birazda tedirginim son dusukten sonra hic kontrole gitmedim aslinda cok cabuk tutturan biriyim ilk hamileligim 3 ikinci hamileligimde ilk ayda olusmustu ve bu 11 ay beni korkutuyor insallah guzel haberlerle eve donerim kizlar kendinize iyi bakin kader arkadaslarim hepinizi optum

canim sanada cok gecmis olsun canim ya 11 ay denedik olmadi diyorsun niye doktora gitmeyi ihmal ettin git bakalim doktor ne diyecek bakalim hayirlisi olsun ahkkinda bizede haberlerini ver burdan bekliyoruz

aslında bu ay hiç beklemiyordum belirtiler beni umutlandırdı. sen aynı acıyı iki kere yaşamışssın çok üzüldüm inşallah bu ay hamile kalırsın

bendede dusukten sonra belirtiler olmaya basladi hormon degisikliginden oluyor bunlar cnm sonucta dusukte dogum gibi sayiliyor kolay degil isallah sen ayni aciyi yasamazsin tatlim

loracim inanirmisin bu ay sen ve ben hamile kalacagiz gibi geliyor bana insallah tahminim dogru cikar canim ve bu sefer düsük yapmayiz sahsen ebn ikincisine dayanaamam sen de sevgiler canim hoscakal.bu arada benim 5 gunum kaldi heycanla bekliyorum bakalim hamilemiyim

loracim inanirmisin bu ay sen ve ben hamile kalacagiz gibi geliyor bana insallah tahminim dogru cikar canim ve bu sefer düsük yapmayiz sahsen ebn ikincisine dayanaamam sen de sevgiler canim hoscakal.bu arada benim 5 gunum kaldi heycanla bekliyorum bakalim hamilemiyim

canim ya aslini soylemek gerekirse bende hic umut yok bu aya aslinda hamile kalmasina kalirim belki ama tekrar dusecek diye korkuyorum ama sen moralini bozma sakin bak gor bize burdan hamisiiiiiiim diye bagiracaksin isallah bak hamis kalirsan mujdemi ilk ben isterim he:)))))

canim benim ilk sana yazacagim merak etme 5 gunum kaldi.bakalim hayirlisi gunler yil oldu gecmiyor ki.insallah hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmm diye bagiririm,sevincimi paylasirim.sen de kafana takma bakarsin bu sefer düsük olmaz da bebegini kucagina alirsin sen de bana mujde verirsin..saka saka senin bana verecegin en guzel hediye bu haber olacaktir inan,,,,ben bir düsük yaptim dagildim...sen iki tane apmisin kolay degil Allah bu sefer yuzunu guldurur insallah canim...Hayirlisi olsun

kancicegim cnm suan online gorunuyorsun sohbet bolumune gelirmisin gebelik bolumune seninle konusalim orda ayrintili ordaysan cevay yaz cnm bekliyorum

X