dusuk yaparmıyım?

what a woman want?

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
143
3
arkadaslar hamıle oldugumu dun ogrendım ıdrarda da kandada pozıtıf cıktı.ama bır kac gundur kasıklarıma rahmıme kasılmalar gırıyor ve akıntım var.Bır kac arkadas koyu akıntı dusuk tehlıkesı demıs.banada rahmıme kasılmalar gırıyor ve bugun tuvaletımı yaparken akıntının ıcınde pembelık vardı saat 4 bucuk cıvarı ama sımdı kanama fılan yok.pazartesı nasıpse dr gıdıcem ama korkuyorum dusuk yaparım dıye.yardımcı olurmusunuz:uhm:

Arkadaşım geçmiş olsun... Hamilelikte kasıklara sancı girmesi normal fakat kanaman olursa düşük olabilir... Pembe ve kahverengide olsa doktora görün... Pazartesi gideceğini söylemişsin.. O güne kadar istirahat et... Bol bol yat, dinlen...

gözünaydın arkadaşım hayırlı olsun kasılmalar normal çanım pazertesiyekadar yat hatta ayaklarını yukarı kaldır altına destekkoy bende düşük tehlikesi yaşamıştım dr bana yat ayaklarını yüksek bir yere daya demişti çok dikkatte evişlri yapma görüşmek üzere

bence hemen gıtmelisin hemen.cunku bı an once progestan baslaman gerekıyor.hıcbı sorun cıkmayabılırde.ama sonuc kotude olabılır.ben 6 haftalık dusuk yaptım.aynı belırtıler vardı.ama belırtılerı daha fazla olup saglıklı bı sekılde doguranlarda var.ama ne olacagını bılemedıgımız ıcın bı an once onlen al arkadasım.hemen progestan baslamalısın.doktora gorununce verecektır kesın.

canim insallah birseycik olmaz ama cok telaslaniyorsan imkanin da varsa doktora bir gorun. eger gorunemezsen bol bol su ic dinlen. hic kalkma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…