düşük yapan arkadaşlar....

sağolasın canım.beklemek çok zor gelio bana herşey bir anda olsun bitsin istiyorum.belirsizlikler gerçekten zor. inşallah ikincisine hamile kalmışsındır ve sağlıklıdır

canım kimyasal gebelikti benim anlattıım ocak ayında olmuştu 2 ay korundum bu ay denedim ama maalesef olmadı dün hastalandım inşallah mayıs ayında daha çok çalışıcam:)hakkında hayırlısı olsun

Canım benimde değerim ilk başta çok düşüktü ve kanamamda vardı...Dr.um düşecek ya da dış gebelik dedi ama 3 dün sonra kanamam kesildi...değerlerim, 13.5, 37, 132, 512 ydi...Kanamada sesilince 2 günde bir de 3e 4 e katladı Dr. da gayet sağlıklı bebeğin büyüyo dedi...Ama son değerimin bakıldığı ertesi günü gene kanamam başladı ve bebeğimi kaybettim...36.gün oldu hala kanamam devam ediyo...Eğer kanaman varsa yoğun ve sancılıysa dış gebelik olabilir ihmal etme canım...Ya da düşecek sanırım çünki p.tesi 386 çıkmış cuma 1500lerde olması gerekiyodu sağlıklı olması için ve keseside görünebilirdi...İnş Rabbim en kısa zamanda sağlıklı bi bebkle müjdelesin canım...

kanamam ve ağrım olmadığı için düşük olacak da diyemiyorum. sadece bekliyorum.7. haftaya gireceğim çoktan kese görünmeliydi.bir sorun var ama hayırlısı artık zaman gösterecek.sağolasın canım

ArKasaslar benim bir sorum olacak.Beni 6. Haftamın içindeyim kese de göründü doktorum normail seyrediyor dedi ama bu aksam hafif bı lekelenme oldu acaba kötü birsey olur mü korktum çok.cvp yazarsanız sevinirim teşekkürler.

bende kimyasal gebelik yaşadığımda ilk değerim 65ti çok sevinmiştik bizde 2 gün sonra 42ye düştü 2 gün sonrada kanamam başladı çok üzücü bir durum ama yapacak birşey yok 2 ay sonra tekrar hamile kaldım şimdi doğumuma günler kaldı seninde hakkında hayırlısı olsun inşallah kötü bir durum yoktur ama varsa bile çok üzülmemeye çalış.

benmde ilk değerim 19 çıktı 2 gün sonra 57 çıktı 1 hafta sonra kanmm başladı zaten değerde 5.5 e düşüştü hayırlısı

arkadaşlar yardım edin. 7 haftalık hamileyim 4 gün önce değerim 410 çıkmıştı. bir iki gündür kahverengi lekelenmem oldu. bugün koyu kahverengiye dönüştü ve biraz daha arttı. sancım yok ama karnım şiş gibi sanki.sanki adet başlangıcı gibi. acaba düşük mü yapıyorum

muayene etti mi dr dış gebelik var mı diye
eğer muayene etmediyse mutlaka başka bir dra git
inş dış gebelik değildir çünkü ALLAH korusun çok tehlikeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…