düşük yapan arkadaşlar....

sevgia

Guru
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2008
223
3
beta değerlerinizde nasıl bir artış oldu ve hangi değerlerde düşük yaptınız. yardımcı olur musunuz

benim pazartesi 386 çıkmıştı. cuma günü yani dün 410 çıktı. ben de acaba düşüyor mu kendiliğinden diye merak ediyordum da. lekelenmem falan da yok.progestan kullanıyordum onu da bıraktım bugün faydası olmuyo galiba diye

artış çok az canım
doktor mu söyledi bırakmanı yoksa kendinmi bıraktın
ama ne olursa olsun sakın umutsuz olma
inşallah bebeğin sana sımsıkı tutunur annesini bırakmaz

doktor üç seçenek var dedi. ya düşük ya dış gebelik ya da normal olarak devam eder dedi ama ben normal gebelik olacağına inanmıyorum. o yüzden de hapı bıraktım.7 haftalık oldum ne kese var ne değerde artış

dış gebelikte ağrı çok olurmuş canım doktor banada öyle demişti
keşke hapı bırakmasydın
hiç belli olmaz allahın hikmeti
bakmışsın mucizen seninle belki değerin bir anda artacak
benimde bebek gelişmiyordu
maalesef düşük yaptım
doktoruna sormadan hapı bırakma derim umutsuz olma

ilk gebeliğim daha mutluluğunu bile yaşayamadım. iki günde iki katına çıkması gerekiyormuş değerlerin ama benimki geriliyor.

ilk gebeliğim daha mutluluğunu bile yaşayamadım. iki günde iki katına çıkması gerekiyormuş değerlerin ama benimki geriliyor.

bende senin gibiydim canım
bende lekelenme düşük tehlikesi vardı
hiç sevinememiştim
nasibimde yokmuş
burda değeri az olup birden çıkan o kadar çok insan varki
sadece doktorunu dinle kendine dikkat et
hapınıda bırakma doktor ne zaman bırak derse o zaman bırak

ilaç kullandığımdan herhalde bende lekelenme de yok.kötünün iyisini arıyorum artık. dış gebelik olmasındansa normal düşük olsun

ilaç kullandığımdan herhalde bende lekelenme de yok.kötünün iyisini arıyorum artık. dış gebelik olmasındansa normal düşük olsun

ben dış gebelik olduğunu düşünmüyorum
ama nerden biliyorsun düşük olacağını
kendini kötü etkileme lütfen
hep olumlu düşün
her hamilede zaten lekelenme olmazki
benim düşük tehlikem var diye geliyordu
ilaç kullanımı lütfen bırakma

izmit çok teşekkürler canım benim. sende haklısın beklemekten başka çare yok aslnda.

Aslında olması gerekn o, çünkü nasibimde varsa bebegimin olması mutlaka olacaktır. ama tam sabır göstermiyoruz. bazen kendimi bu yönde telkin edip duygularıma hakim olmaya çalışırken, bir bakmışım kendimi düşük yapacam diye kaptırmış gidyorum

gerçekten doğru nasibimizde varsa olur
yoksada yapacak birşey yok
ama sabır herşeyden önce sakin ol
düşük yapacam diye değil hamileliğim sağlıkla geçecek diye telkin et kendini

gerçekten doğru nasibimizde varsa olur
yoksada yapacak birşey yok
ama sabır herşeyden önce sakin ol
düşük yapacam diye değil hamileliğim sağlıkla geçecek diye telkin et kendini

senin dedigin gibi yapıp hamileliğimin iyi geçmesi için kendimi yönlendirmem icap ediyor, zaten bir iki haftaya da hersey belli olur inş.

ilk hamileliğimdi çok mutluydum ama mutluluğum 4 gün sürdü..adetim geçtikten 1 gün sonra ilk değerim 115 ti sonra 152 çıktı burda zaten anormal olduu gözlendi sonra 70 lere düştü 1 hafta sonrada kanamam başladıı çok şiddetli ağrı allh kimseye yaşatmasın ne acısını ne üzüntüsünü çok zor..inşallah bebeğin sana sıkı sıkı tutunur canım stres yapma..

sağolasın canım.beklemek çok zor gelio bana herşey bir anda olsun bitsin istiyorum.belirsizlikler gerçekten zor. inşallah ikincisine hamile kalmışsındır ve sağlıklıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…