Gebeliğe Hazırlık Düşük Sonrası Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
R Random3 kalmıstı, canımm dogurdun mu 🥰
Ayy evet canım Sohrab aldım kucağıma küçük sevgilimi 🥰 15 günlük olduk bile. Tam bir bal, aşk yaşıyoruz gece gündüz. 11 yıldan sonra ben unutmuşum anneliği tabii baya zorlanıyorum uykusuzluk yorgunluk, meme yaraları, sancılar vs ama hepsine şükürler olsun çok bekledik biz onları 🙏❤️ çok şükür her şey yolunda

Ayy evet canım Sohrab aldım kucağıma küçük sevgilimi 🥰 15 günlük olduk bile. Tam bir bal, aşk yaşıyoruz gece gündüz. 11 yıldan sonra ben unutmuşum anneliği tabii baya zorlanıyorum uykusuzluk yorgunluk, meme yaraları, sancılar vs ama hepsine şükürler olsun çok bekledik biz onları 🙏❤️ çok şükür her şey yolunda
Maşallah size çok şükür canım benim🥰 Rabbim mutlulukla sağlıkla büyütmeyi nasip etsin🙏

Şükürler olsun canım benim, masallahh sıze 🧿 saglıkla büyüt bebeğini

Bugünler gelır mı diyorduk, ne kadar ugrastık, ne kadar cok agladık 😊 bugunumuze sükürler olsun, her guldugunde ıcım eriyor, Rabbime sonsuz şükür 🩷
Öyle tabiki canim elhamdülillah neler geliyor neler geçiyor bambaşka günlere uyaniyorsun hersey nasip.. çok şükür 🤲

Bu guzel mesajlar ne iyi geliyor, Allah bekleyen herkese nasip etsin. Benim ikizler neredeyse 2.5 yasinda oldular cok sukur. Onlardan sonra once babami sonra annemi aniden kaybettim. Savas kosturmaca, kor topal ilerliyoruz iste
Yaaa sana kocaman sarılıyorum, başınız sağolsun.. Bebeklerin destek olmustur emınım sana🙏🏻masallahh büyümüşler

Bu guzel mesajlar ne iyi geliyor, Allah bekleyen herkese nasip etsin. Benim ikizler neredeyse 2.5 yasinda oldular cok sukur. Onlardan sonra once babami sonra annemi aniden kaybettim. Savas kosturmaca, kor topal ilerliyoruz iste
Başin sağolsun ☹️ Rabbim evlatlarinla hayırlı ömürler versin size

Kızlar merhaba 21 mayısta bende kürtaj oldum kalp durmasından. 2 gün önce ilk reglim geldi şu an devam ediyor. Bittikten sonra doktor deneyebilirsin dedi. Sizde bir regli daha geçireyim mi? Yoksa denemelere başlıyım mı? Çok kararsız kaldım

Kızlar merhaba 21 mayısta bende kürtaj oldum kalp durmasından. 2 gün önce ilk reglim geldi şu an devam ediyor. Bittikten sonra doktor deneyebilirsin dedi. Sizde bir regli daha geçireyim mi? Yoksa denemelere başlıyım mı? Çok kararsız kaldım
Baslayabılırsiniz.. Bazı doktorlar 3 ay bekleyın dıyor ama, cok ıyı bır rısklı gebelık uzmanı beklemenize gerek yok diyor.

Pıhtılaşma testi ve genetik tarama yaptırdım onların sonuçlarını bekleyeyim mi peki? Kusura bakmayın biraz fazla soru sordum 🥹 doktorum yaptırmana gerek yok dedi ama içim rahat etmedi. Eğer pıhtılaşmayla ilgili bir sorunum varsa gebeliğimde önlemini almak istedim

Doktorunuz durumunuzu daha iyi biliyordur ama hazır hissetmiyorsanız bekleyin..bana 2 ay korun demişti ben de test yaptırmıştım zaten testlerin çıkması bir ayı geçmişti

Pıhtılaşma testi ve genetik tarama yaptırdım onların sonuçlarını bekleyeyim mi peki? Kusura bakmayın biraz fazla soru sordum 🥹 doktorum yaptırmana gerek yok dedi ama içim rahat etmedi. Eğer pıhtılaşmayla ilgili bir sorunum varsa gebeliğimde önlemini almak istedim
İlk düşükleri çok onemsemıyor doktorlar. Testleri yaptırmakla ıyı yapmıssınız, ıcınız rahat etsin sonucunuz cıkınca deneyin o zaman.

Doktorunuz durumunuzu daha iyi biliyordur ama hazır hissetmiyorsanız bekleyin..bana 2 ay korun demişti ben de test yaptırmıştım zaten testlerin çıkması bir ayı geçmişti
Aksine çok hazır hissediyorum ama aynı şeyleri yaşarmıyım korkusu var tek endişem bu. Yoksa çocuk konusunda çok hazırım 😊 zaten işim çocuklarla her gün onlarla vakit geçirince daha bi eriyor içim

X