düşük korkusu

tukutukume

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
2
0
merhabalar ben yeni üye oldum umarım fikir alılverişinde olabileceğim birileri çıkar ...
yarın sekinci hafta olacak gebeliğim ama ben geceleri uykumda zorlanıyorum rahat ve derin uyuyamıyorum bel sırt ağrım çok kuyruk sokumum hatta böbreklerim bile dr. a bir hafta sonra gidicektim ama bugün bir kız arkadaşım bel ağrıları için dr. a kontrole gittiğini ve düşük yaşadığını anlatınca şok oldum başka hiç bir belirti yokmuş ayın dördünde kalp atışlarını gördüm dr normal demişti acaba ben mi evham yapıyorum yoksa hemen yarın soluğu muayene de mi alayım kim ne der acaba.....????????? :çok üzgünüm:

Her bel ağrısı düşük yapacağın anlamına gelmezki canım... Ama ağrılarınla beraber lekelerin varsa budur en büyük risk, genede doktoruna gidip içini rahatlatabilirsin... Sana tavsiyem böyle şeyler düşünerek kendini boşyere üzme.. Sağlıkla gelsin bebeğin Allah analı babalı büyütsün:nazar:a.s.

canım sen evham yapıyorsun bebeğin sana tutunuyor yerleşiyor korkma Rabbim sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin canım

canım düşük yparken bel ağrısından çok kasık ve karnında dayanamacağın krampların olur dr a daha önce gittiysen sana ilaç varmişti die düşünüorum eğer korkuoprsan gittiğinde progestan vermesini söle o senin düşük riskin olup olmadığına göre ialç dozunu ayarlar lekelenme falanda olmadı bende en büyük belirtisi kasıklarda ve karındaki şiddetli kramplardır canım .
Evham yapma Allahım sağlıkla kucaklamayı nasip etsin

bu korkular çok normal canım,ilk 3 ay ben de surekıl ruyamda düşük yağtığımı göruyordum,insan ister istemez evham yapıyor.getirme kötüyü aklına.

X