düşük beta hcg

Kub-38

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2024
12
2
24
kızlar adet gecıkmesıyle doktora gittim ve beta hcg hormonunun çok az olduğunu ve hamılelık dıyemem tam anlamıyla dedi yapmam gereken bır şey var mı? idrar testım de silik cızgı çıktı yanı hamıle mıyım değil miyim hamıle gıbı davran dikkat et dedi 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Son adet tarihim 8 nisan 29 nisanda beta HCG 116 çıktı 1 Mayıs'ta 301 2 Mayıs'ta 442 sizce beta değeri nasıl az mı artmış

Doktor kalitesiz gebelik olabilir dedi canım baya sıkıldı biraz lekelenmem oldu durdu
Lekelenmeden korkma cogu gebede oluyor . Artışı takip et 2 güne 1 ver düzenli artışı öyle görebilrsn

Sizce 301 den 1 günde ki artışı kötü mü düşünmeden edemiyorum
2 günde en az %66 artış lazım, 1 günde %33 civarı düşünün. Gayet normal yani sizin. Ama her gün kan verecekseniz çok strese girersiniz, sağlık ocağı benden 2.ye bile kan almadı ben içim rahat etsin diye özelde verdim başka da vermedim

2 günde en az %66 artış lazım, 1 günde %33 civarı düşünün. Gayet normal yani sizin. Ama her gün kan verecekseniz çok strese girersiniz, sağlık ocağı benden 2.ye bile kan almadı ben içim rahat etsin diye özelde verdim başka da vermedim
Lekelendigim için düşük dedi doktorun biri ondan baktılar inanın aslında ilk gebeliğim de böyle değildim çok rahattım ama bu sefer başka oldu herşeyi unutmuşum diyebilirim içimi rahatlattiğin için teşekkür ederim ❤️

Kızlar merhaba, kan testi verdim, e-nabizda beta hcg <2 olarak görünüyor ama tam ne kadar olduğu görünmüyor. Nasıl görebilirim? Bir de regle 6-7 gün kala sonuc bu. Testi tekrarlamali mıyım?

kızlar adet gecıkmesıyle doktora gittim ve beta hcg hormonunun çok az olduğunu ve hamılelık dıyemem tam anlamıyla dedi yapmam gereken bır şey var mı? idrar testım de silik cızgı çıktı yanı hamıle mıyım değil miyim hamıle gıbı davran dikkat et dedi 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Merhaba kızlar 14 Nisan da adet oldum 7 Mayıs’ta kan verdim 2.48 çıktı adetim yarın gösteriyor uygulamada belirtileri de bir haftadır kasık ağrım göğüste damarlanma bol sivilcelenme bel ağrısı ve perşembe günü başlayan nezle gibi bir halsizlik sizce değerim yükselmiş midir yarın tekrar kan vereceğim yükselme ihtimali var mı

X