Adete 3 gün varken Beta HCG

merhaba telefonumdaki uygulamadan takip ederek yumurtlamamım en yüksek olduğu zaman eşimle ilişki yaşadık. benim bugün tam 17 gün en yüksek dönemden ve adetim 2 gün gecikti bugün ya da yarın kan testi vereceğim çok sabırsız biriyim ve beklemek çok zor benim için dilerim isteyen herkes sağlıklı bir şekilde bu duyguyu tadar
Amin inşallah Allah gönlünüze göre versin 🌺 en yüksek olduğunu düşündüğünüz günden 10 veya 12 gğn sonra kanda çıkıyo inşallah olumlu sonuçlar alırsınız

Kızlar kan verdim ama sonuç 0.100 bugün gecikmemin . günü acaba stres mi yaptım ondan mı gecikiyor hamile değil miyim? Tekrar ne zaman test yapmalıyım?

Kızlar kan verdim ama sonuç 0.100 bugün gecikmemin . günü acaba stres mi yaptım ondan mı gecikiyor hamile değil miyim? Tekrar ne zaman test yapmalıyım?
Ovulasyon gününüzden 17 gün sonra kan verdiniz olsa çıkardı diye düşümüyorum geç döllenme olduğunu varsaysak bile değer küçük de olsa çıkardı adetleriniz düzenli midir stresten de adet geçikebilir ben çocuk denemeye başladığım zamanlar aşırı acaba hamilemiyim diye düşündüğüm zamanlar stresten olamazdım 65 gün üstüne adet olduğumu bilirim ki normalde adetlerim düzenlidir çocuk denemeye başlayınca vucut bazen dengesini şaşabiliyoo

off öyle mi normalde düzenlidir ama bende psikolojik olabilir mi diye düşünüyorum bu kadar gecikme ve benzer belirtileri hamilelik belirtisi gibi hissetmiş olabilirim psikoloji çok değişik bi şey :KK43: bugün gecikmem de 3. gün ama stres kaynaklı sanıyorum olsa dediğinizi gibi çıakrdı herhalde değer biraz yükselmiş olurdu diye düşünüyorum bende...

kızlar ben adet oldum malesef... ama inanılmaz sancım var dün çok kötüydüm mide ağrısı gaz sancısı.... sizce bu üstüne görme durumu var mıdır ne düşünüyosunuz böyle yaşayanlar oldu mu??

kızlar ben adet oldum malesef... ama inanılmaz sancım var dün çok kötüydüm mide ağrısı gaz sancısı.... sizce bu üstüne görme durumu var mıdır ne düşünüyosunuz böyle yaşayanlar oldu mu??
2 kere yaşadım canm üstüne görme adet gibi bisey değil ki benim adette inanılmaz belim ağrırır ordan anların yerleşme veya üstüne görme de asla ağrım olmadı tuvalate gittikçe gelen açık pembemsi lekelenme oldu ve akşamında kesildii ve üstüne görme durumunda bebek rahime yerleşmeye çalıştığı için değer kendini belli ediyo ben bir defa anladığımda değerim 9 çıkmıştı yükselme olmıştu sonra 2. Yerleşmem de de değer 14 çıkmıştı... Yani demem o ki yerleşme yaşasaydın farklı bi değer görürdün az da olsa çünkü bebiş yerleşmede salgılıyo beta hcg değerini çok takmayın kafanıza belirti aramayın adet olmuşsunuz önünüzde ki aya günlere odaklanın tam yumurtlama gününüzden emin değilseniz ovulasyon testi kullanın derim fayda sağlıyoo.

X