düşük beta hcg

Kub-38

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2024
12
2
24
kızlar adet gecıkmesıyle doktora gittim ve beta hcg hormonunun çok az olduğunu ve hamılelık dıyemem tam anlamıyla dedi yapmam gereken bır şey var mı? idrar testım de silik cızgı çıktı yanı hamıle mıyım değil miyim hamıle gıbı davran dikkat et dedi 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

geç döllenme olabilir askim. iki günde bir test ver yükselirse vardır 😂 doktorlar 20 altındaki değerleri çok güvenilir görmüyor

e nabıza düşmüş benımkı aıle hekımımın yaptığı kan tahlılınde 8,87 bugün özel de yaptırdığım kan tahlılınde de 21,44 çıktı ne demek bu soylemedıler bile 😂

Merhaba hanımlar. Benim son adet tarihim 8 Nisan'dı. 30 Nisan'da kaset test yaptım silik çizgi çıktı. Sonra emin olmak için erken gebelik testi yaptım onda da diğerinden daha belirgin bir silik çizgi çıktı. İyice şüphelenip 1 Mayıs da kan testi yatırdım. Beta HCG 33 çıktı. Adetime daha 3 gün var. Gebelik devam eder mi. Değerler yükselir mi? Bilgisi olan yazabilir mi

Merhaba hanımlar. Benim son adet tarihim 8 Nisan'dı. 30 Nisan'da kaset test yaptım silik çizgi çıktı. Sonra emin olmak için erken gebelik testi yaptım onda da diğerinden daha belirgin bir silik çizgi çıktı. İyice şüphelenip 1 Mayıs da kan testi yatırdım. Beta HCG 33 çıktı. Adetime daha 3 gün var. Gebelik devam eder mi. Değerler yükselir mi? Bilgisi olan yazabilir mi
İnşallah devam eder canım bunun net bi şeyini kimse söyleyemez ki. 2 günde 1 kan vermeye devam et

Yeni gebelik olabilir,geç döllenme olabilir. 2 günde 1 kan vererek takip etmeden bilemezsiniz. İnşallah devam eder her şey gönlünüzce olsun 🙏🏻🤍

Değer kaç cıktıki 5 üstü gebelik olarak kabul ediliyor 2 güne bir takip et en az %60 artarsa gebelik mevcuttur
Son adet tarihim 8 nisan 29 nisanda beta HCG 116 çıktı 1 Mayıs'ta 301 2 Mayıs'ta 442 sizce beta değeri nasıl az mı artmış
1 gün değil 2 günde 1 olan artış önemli ama 1 günde de iyi artmış yine de
Doktor kalitesiz gebelik olabilir dedi canım baya sıkıldı biraz lekelenmem oldu durdu

X