Düşük amh ve prp tedavisi

Selam canım iyiyim sen nasılsın oh sürecin hayırlı olsun ben prp oldum 2 regli bekliyoruz bakalım nolcak
Evet girdik sonunda sürece.prp olurken ağrı sızı bişi oldu mu?bide rahim filmi çektirmek zor mu?ağrılı bişi mi?off Allah yardım etsin süreçlerimize..

Evet girdik sonunda sürece.prp olurken ağrı sızı bişi oldu mu?bide rahim filmi çektirmek zor mu?ağrılı bişi mi?off Allah yardım etsin süreçlerimize..
Anestezi li oldum ikisinide ne ağrı ne sizi hiç bisey olmadı kuzum cok şükür tedaviyi nerde oluyon prp ücreti ne dediler sana

Anestezi li oldum ikisinide ne ağrı ne sizi hiç bisey olmadı kuzum cok şükür tedaviyi nerde oluyon prp ücreti ne dediler sana
Prp acıbadem de yaptırıcam.13500 dediler bana.çok pahalı geldi ama oradan başla bir yere de gitmek istemedim.senin ne kadar prp? Birde rahim filmi ne kadardı?

Prp acıbadem de yaptırıcam.13500 dediler bana.çok pahalı geldi ama oradan başla bir yere de gitmek istemedim.senin ne kadar prp? Birde rahim filmi ne kadardı?
10bin prp canım kendi doktorumda olmak istedigim icjnbbaska yer tercih etmedim rahim fimi daha once 1500 cektirmistim

10bin prp canım kendi doktorumda olmak istedigim icjnbbaska yer tercih etmedim rahim fimi daha once 1500 cektirmistim
Valla ne biliim girdik sürece aylar yıllar sonra..Allah kolaylık versin.vitamin ilaçları verdi Dr onlara başlıyorum bugün. Haftaya da prp, bakalım nasıl olacak sürecimiz?2 yumurta var yani gördüğü.çok az.etki edecek mi göreceğiz?

Bakalım kuzum inşallah hayırlısı olcak hepimiz icin

Ben geçen hafta rahim filmi çektirdim hiç ne ağrı ne sızı oldu çok korkmuştum ama arkadaşlardan bağıranlar vs oldu kişiye göre değişiyor sanırım ama ben korkmayın derim normla muayene gibi geçti benim

Ya be biliim nedense çok korkutuyor beni,acaba diyorum prp yapılırken hazır anestezi altında iken rahim filmide çekin desem aradan çıkar mı yarın soracağım..

Kızlar merhaba , folikül sayiminda solda 6 sağda 1 yumurtan var dedi doktor , sağda 1 tane deyince kafam karıştı bu konuda bilginiz varsa yardımcı olur musunuz bana lutfeeeeennnn

Ya be biliim nedense çok korkutuyor beni,acaba diyorum prp yapılırken hazır anestezi altında iken rahim filmide çekin desem aradan çıkar mı yarın soracağım..
Rahim filmi anestezili çekindim hiç ağrım falan olmadı korkma , ama adetin 7.günü falan çekilmesi gerektiğini söylemişti doktorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…