Düşük amh ve aşılama

Benim eşimin hızı promblemliydi bence ilk önce sizde onu çözün biz biraz yükselttik çünkü aşılama da doğal bi yöntem benim gibi yapma bence ilk önce eşin bi ilaç kullansın biraz değeri artsın çok düşünse

eylüle kadar dene o zaman bana bi hemşire inofolic kombi hb önerdi yumurtaya iyi geliyormuş onu al eşin de doktora görünsün ilaç kullansın ama ben keçiboynuzu kürü yaptım arı balı poleni de kullandı değerleri artmıştı deneyebilirsiniz
Göründü canım eşimde çok ilaç kullandı söylediklerini de kullandı eşim 9 ay önce sperm testi verdi olmayınca 5 ay sonra o da baktırdı kendini ve takviye kullandı

klomen ya da femara tedavisi denediniz mi siz? Ben doktora bu tedaviyi istediğimi söyledim bu kadar düşük amh seviyesinde tavsiye etmiyorum dedi sinirimi bozdu. Halbuki bu tedaviyi deneyen birçok kişi var
Evet benim doktorumda öyle demişti sonra bu tedavi sende işe yaramış yumurtaların çok güzel büyümüş dedi

klomen ya da femara tedavisi denediniz mi siz? Ben doktora bu tedaviyi istediğimi söyledim bu kadar düşük amh seviyesinde tavsiye etmiyorum dedi sinirimi bozdu. Halbuki bu tedaviyi deneyen birçok kişi var
İlk kez duyuyorum valla tavsiye etmediğini Gonal f kullandım ben sadece ve yumurtalarım büyüdü doktorum da AMH düşük ama sağ da ve solda yumurtan var cevap da veriyor ilaçlara dedi ölçüyorlardı sürekli çatlama iğnesi vuruyordum sonra genel de bizim gibi hastalara öneriyorlar

X