Tüp Bebek Merkezleri Düşük amh, doktor Mehmet Reşit Asoğlu

Merhaba üzerinden epey zaman geçmiş Ama erbil bey ile süreç nasıl ilerledi? Ben de bir kaç ay içerisinde başlamayı düşünüyorum tedaviye doktor araştırıyorum. Bilgi verme imkanınız olursa çok sevinirim. Umarim sonuçlarınız harika olmuştur

hala MEhmet Beyde tüp bebek tedavısıne baslayan bır arkadasa rastlayamadık :)

Merhaba ben başladım tereddütlerim vardı ilk günlerde hiç umudum yoktu her ay negatifi görmekten bıkmış olmalıyım sıfır bir ümitle başladım. Ama şimdilik sorunsuz devam ediyor bakalım transfer aşamasından sonra daha detaylı yazarım. Mehmet Bey iyi biri ilgili hareketli. Bi sıkıntı yaşamadık şimdiye dek. Sorunuz varsa sorun cevaplayayım.

güzel haberlerini beklıyorum insallah hersey yolunda gider :) ücret bilgisi yazmanda sorun yoksa bızımle paylasır mısın ne kadar odedınız toplam nekadırı buluyor

650 muayene ücreti altı ay geçerli, 12000 toplam merkeze ödüyorsun ilaçlar da kişiden kişiye değişiyor benim dört beş bin arası gitti. Tabi ilerleyen zamanlarda embriyo dondurma falan işleri çıkarsa onlar da ekstra olacak asuellacım iyi dilekleri için çok teşekkür ederim.

tesekkur ederim cevapladıgın için :) banada aynı ucretlerı gectıgımız ucretlerı soylemıslerdı sehır dısında oldugum ıcın henuz gidemedim .. ben sunu merak ediyorum yumurta toplanıyor diyelım 20 tane toplandı 10 tane kullanıldı 10 tane de ıyı kaldı onları atıyorlar mı dondurmak ıstesek ne ısterler acaba

Bunu inan ben de çok merak ediyorum. Sanıyorum cevabını birkaç gün içinde verebilirim sana opuya az kaldı çünkü

Bizim 1 embriyomuz kalmıştı 1 yıllık 2550 tl aldilar

Ben varım tavsiye etmem. Öyle instagramda gördüğünüz gibi asla değil
merhaba Elif seni rahatsız eden ne oldu insan gerçekten inanmak istiyor ama instagram da sadece olumlu pozitif gebelikler var ve ne kadarı sağlıklı doğumla neticeleniyor bilmiyoruz

merhaba Elif seni rahatsız eden ne oldu insan gerçekten inanmak istiyor ama instagram da sadece olumlu pozitif gebelikler var ve ne kadarı sağlıklı doğumla neticeleniyor bilmiyoruz
Ben şuan transferimin 21. Gunundeyim.. ve sanırım dış gebelik geçiriyorum dr bey muayne edemedi ama öyle dedi.. valla ne diyimki dr hiccc asla konuşmuyor sanki hastalar tüp bebek uzmanı herşeyi biliyor gibi haraketleri var. Odaya girmen ve çıkman 3 saniye fln ya şuan okdr sinirliyimki bu sayfa yetmez anlatmama

Bahçeci demek “REKLAM” demek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…