Duphaston kullananlar buraya

16 . Gnu baslion adetin 10 gun suruyo 26.gnu hap bitiyo sonra iki gn sonra adet kanamasi oluyo yani 28 gnde bir adet saglamak icin

Valla canim ben iki aydir kullaniom bu ucuncu ayim herzaman bitiriyom bitince ucincu gnu oluyo bmdede doktrda ole demisti zaten bu hap adetini duzenliyo
İnşallah canm ya bide Kilo versem çok iyi olcak bugün bi yaknm doğum yaptı oğlu oldu çok şeker inşallah bir gün bizimde olur

aspir yağı keten tohumu yağı ve civanpercemınıde deneyın kızlar ben de 15 gundur denıyorum sureklı kahverengı akıntım var hos doktor dogum kontrl hapı yapar desede bu zamana kadar kullandıgım dogum kontrl hapları yapmadı bole ben bu 3 luden regl sökülmesi adına memnun kaldım ha sürekli adetiminb son gununu yasıyor gıbıyım ama kendımı ıyı hıssedıyorum bı aktarlara falan sorun

O kilo konusuna ben de takigim ha aynen öyle benden çok daha fazla kilosu olan hamile kalio bnde insulin direnci var bi de o yüzden de kilo vermem şart gerçi ama yine de insan sinir oluyor

O kilo konusuna ben de takigim ha aynen öyle benden çok daha fazla kilosu olan hamile kalio bnde insulin direnci var bi de o yüzden de kilo vermem şart gerçi ama yine de insan sinir oluyor
Benim oda yok hormon değerlerim normal kilom var ama normal değerler ben hamileliklerde kilo aldım bide şunu belirtiyim ben martta adet oldum nisanda tasindik baya yorucu stresli geçti bide o ay bi ilaç kullanmistim ondan olmadim nisanda mayısta oldm bide haziranda yani her ay oluyorum demektir bende anlamıyorum okadar kilolu insan hamile kalır bi bizden başka:)))

Aynen bende duzenli adet goruyordum ben en son 28 nisanda adet gördüm hala gelen yok iate ilac bitince gelir ins artik karnım cok sis hissediorum ya adet gecikmesinden dolayi tartida ayni ama karnimi icime hic cekemiorum gitmio deli olcam :)

Birazda stres etkiliyor kuzum ya hormonların nasil peki sadece kilodan dolayimi gecikme oluyor acaba

Birazda stres etkiliyor kuzum ya hormonların nasil peki sadece kilodan dolayimi gecikme oluyor acaba
Olabilir belki bilmiyorum kilodan olduğunu sanmıyorum uzun zamandır kilom var hatta 3 4 aydır kilo veriyorum yavaş yavaş ve duzenliydi gecikme olmuyordu yakınlarda kilo almadım yani ama bklm ilac bitince adetliyken gidecm hormonlara falan bakacak sanırım

Bende kilodan olduğunu sanmiyorum nedenini araştır canm inşalalh kötü birşey çıkmaz ve gelir bebisin ummadigin anda insallah canm

Bnde kirs var dedi birde ilk gebeligim de kürtaj oldum kalbi durdu ve 10 aydır hamile kalamadim adet düzensizliği de oldu tabi bu ilacı verdi doktor kullan dedi kullanırken hamile kalırsın dedi ilk ay kullandım 3 gün sonra adet oldum bu ayin 19 da başladım 10 gün kullandım ama adet olamadım niye bilmiyorumm böyle arada gecikirmi bilemiyorum bu arada ağrılarım mide bulantılarım var bu ayın 5inde olmam gerekiyo adet bilemiyorum aynı 5 inde mi gelmesi olcak bu ilaçla 3 gün sonra geldiği için adet gününü tutmuyo bilemedim

Canım gebelik testin varsa yarın yapsana inşallah gebeliktir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…