Dünyanın En Saçma Terk Edilişini Yaşadım

Ben seks benden sorulur demedim ki. Bahsettiğim saçma bir şekilde sadece seks olarak algılandı 🤦🏻‍♀️

Çünkü "libidom yüksek" "bende bulduğunu başkası ona veremez" diye vurguladınız başında. Neden bunu belirtiyorsunuz ki onun yerine sohbetime bayılırdı ben konuşurken dikkatle beni dinlerdi vs gibi seyler söyleseniz kimse öyle anlamaz.

Gorustugum her erkekten duydugum bir laf var. Hem çok masumsun hem de çok tutkulu. Hem çok cesur hem çok ürkek.
Galiba benim ayarlarımı masum ve ürkek tarafım bozuyor :)
Ondan da nasil kurtulacağım bir bilsem..
Belki seni çekici kılan da budur :)
Gerçek femme fatale’lerin bir de göstermedikleri yüzleri vardır.
Herkesten, her şeyden ürken küçük bir kız çocuğu vardır içlerinde ama herkese değil hak edene gösterirler :)

Merhabalar hanımlar,

En son açtığım konuda bahsetmiştim, 20 yaşında bir polisle görüşüyordum. Benden 2 yaş küçük. Bulunduğumuz şehirde kimsesi yok. Ben de ona sefkatimi verdim, sevgimi verdim.

Onun Instagram'da tanımadığı hatunları takip etmesinden hoşlanmıyordum. O da takip etmesinin konuştuğunu gostermedigini söylemişti.

Bugün de onun evindeydik. Dışarı çıkacaktı, saçını yaparken 'Gittiğim yerde kızlar olacak, yakışıklı goruneyim' gibi bir espri yaptı. Zaten her şeyi şakaya vuran bir tip. Neyse ben de lafını duyduktan sonra durgunlaştım, sustum, bozulduğumu belli ettim.
O da bunu fark etti. Koşa koşa yanıma gelip, dizlerinin üzerine çöküp sıkıca bana sarılıp, saçlarımı okşadı. 'Sadece sen varsın, şaka yapmıştım alınacağını düşünmedim. Bir daha böyle şeyler demeyeceğim. Kendini kötü hissetmeni istemiyorum' dedi. Normalde ondan bu tarz bir hareket görmeniz imkan dışı.

Dedim bu adam seviyor cidden beni. Bugün akşama doğru Instagram'da milleti takipten çıkmaya başlamış. Yaklaşık 30 kişi civarı.
Birkaç saat sonra baktım beni de engellemiş!

Sormamam gerekirken sordum. Kafam bozuk, yalnız kalmam gerek, herkesi yavaş yavaş takipten çıkıyorum demiş.

Yani cidden nutkum tutuldu. Ne mana? Dünyanın en saçma terkedilisini yaşadığımı düşünüyorum. Durum o kadar saçma ki hayatımda ilk defa bir ayrılıktan sonra gram üzülmeyip kahkaha atmamak için zor tutuyorum.

En mantıklı olan davranış sessiz kalmak olacak sanırım?
Sizlerin de yorumlarınızı alırsam mutlu olacağım.
Yeni birini bulmuş gittiği yerdede gercekten kızlar vardı canım.Hatta bu 2 li bir buluşma bıle olabılır.

Vallahi konu sahibi dışında kimse buralarda sex benden sorulur havalarına girmiyor. Aşk sadece bu mu ? Sırf iyi sex yapıyorsunuz diye vazgeçilmez mi olduğunuzu sanıyorsunuz diye sorarlar insana. Kendini çok öven insandan uzak duracaksın bunu bilir bunu konuşurum. Sex yaptık şevkat gösterdim.. Peki ama karşındaki gidip sexi başka bir kızda şevkati de annesinde arayabilir. Saçma.
bu konuda size katılıyorum sonuçta hem seks hem şevkat alabileceği başka kızlarda olabilir yani.el elden üstündür:KK48:

Instagram da başka kızları takip eden birini ne kadar iliski olarak ciddiye alabilirsiniz ki ? Ztn daha kendi olgunlasmamis

Benim de kendimden yaşça küçük bir erkek arkadaşım olmuştu. Sanırım o 23tü o dönem ben 25.

Gece yazisiyorduk, kakara kikiri derken bir durdu bu. Dedi ayrılalım, işte kafam söyle dolu falan (yersen tabii) cevap dahi beklemeden instadan falan silmisti ben de yolun açık olsun demiştim, şaşırdım çünkü. Bizim de aramızda cinsellik vardı bu arada, hani konuya tam uyumlu gibi olduğu için belirtiyorum.

Bu ayrılıktan sonra ben hiçbir şekilde irtibata gecmedim kendisiyle ama bana ara ara hala yazar yoklar. Şimdi yeni bir ilişkim var ve en son (yaklaşık iki hafta önce) yazdığında bunu belirtip birndaha yazmamasini rica ettim. Aldığım cevap, bir insan bir günde iki defa da ölebiliyormuş.

Gelecek, yazacak. Sen takmadikca daha çok yazacak. Önemsiz olduğunu hissettikce daha çok üstüne düşecek.

Senin arkadasin yok mu sürekli ve her gelismeyi buraya yaziyorsun? Üstelik eski konuyu devam ettirmeyip yeni konu aciyorsun?

sirf mükemmelliginden seks hayatindan bahsetmek icin konu aciyorsun, bi sene icinde kacinci erkek bu? Ki sene bitmedi bile, belki daha 4 kisi gelir...sasiriyorum da hic sıkılmadan sürekli konu aciyorsun, artik adini görünce afakanlar basiyor beni

Senin arkadasin yok mu sürekli ve her gelismeyi buraya yaziyorsun? Üstelik eski konuyu devam ettirmeyip yeni konu aciyorsun?

sirf mükemmelliginden seks hayatindan bahsetmek icin konu aciyorsun, bi sene icinde kacinci erkek bu? Ki sene bitmedi bile, belki daha 4 kisi gelir...sasiriyorum da hic sıkılmadan sürekli konu aciyorsun, artik adini görünce afakanlar basiyor beni
Ahahaha, benim arkadaşım çok. Sanırım senin vaktinin çok olması gibi.
Sürekli mi konu açıyorum? 4 aydır sanırım şu foruma 3-4 kez falan konu açtım. Kaldı ki istersem her gün açarım benim keyfime kalmış.

Kim bilir belki 4 kişi gelir, belki 55445. Yine tamamen benim keyfime kalmış.

Şimdi gelip sana çok erkek arkadaşının olmadığını söyleyecek 🙂

Özel hissetmek değil aslında.
Yaşla ilgili bir durum bu.
Kendi yaşlarında birini bulduysa muhtemelen kız benim yaptıklarımı yapmıyor olacak, yapamıyor olacak.
Acı gerçek şu; senin gibi birisini istemiyor, o yüzden senin yaptıklarını yapmasını beklemiyor zaten karşısındakinden. Erkek istemiyorsa senin ne kadar iyi olgun olduğunun bir önemi yok. Nokta. Benim bunu algılamam çok uzun sürdü, yaş 32

Benim de kendimden yaşça küçük bir erkek arkadaşım olmuştu. Sanırım o 23tü o dönem ben 25.

Gece yazisiyorduk, kakara kikiri derken bir durdu bu. Dedi ayrılalım, işte kafam söyle dolu falan (yersen tabii) cevap dahi beklemeden instadan falan silmisti ben de yolun açık olsun demiştim, şaşırdım çünkü. Bizim de aramızda cinsellik vardı bu arada, hani konuya tam uyumlu gibi olduğu için belirtiyorum.

Bu ayrılıktan sonra ben hiçbir şekilde irtibata gecmedim kendisiyle ama bana ara ara hala yazar yoklar. Şimdi yeni bir ilişkim var ve en son (yaklaşık iki hafta önce) yazdığında bunu belirtip birndaha yazmamasini rica ettim. Aldığım cevap, bir insan bir günde iki defa da ölebiliyormuş.

Gelecek, yazacak. Sen takmadikca daha çok yazacak. Önemsiz olduğunu hissettikce daha çok üstüne düşecek.

Yahu yazarlar tabi cinsellik ihtiyaci olusunca yazar.
Bunda bu kadar analiz edilecek bir durum yok.
Cinsellik yasadigi insanlar listesini yoklar, yazar hepsine.
Birinden cevap alsa amacina ulasti zaten.

X