Dünyamı ters benmi!

daisy66

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
663
4
merhaba kızlar ilkokul 2.sınıftan beri büğtün kelime ve cümleleri tersten konuşuyorum özel bi çaba harcamadım kendiliğinden oldu.içinizde tersten konuşanlar var mı?

merhaba kızlar ilkokul 2.sınıftan beri büğtün kelime ve cümleleri tersten konuşuyorum özel bi çaba harcamadım kendiliğinden oldu.içinizde tersten konuşanlar var mı?

var canım bende öyle küçükten beri hep kelimelerin tersini düşünürüm ama ne zamandır bıraktım bir senedir yapmıyorum neredeyse bende takıntı olmuştu a.s.

Allah sabırlar versin canım:roflol::roflol::roflol:
ne güzel işte benim öyle bir yeteneğim bile yok avantaja çevirebilirsina.s.

teşekkürler kızlar hatta şarkı bile söyleyebiliyorum (=

öylece kendiliğinden mi dökülüyor ağzınızdan, valla yetenek:))

ewet dhilek öyle birdenbire oldu işte bende anlamadım daha 2.sınıftaydım çünkü.

woooow:1shok: ilgincmis ilk defa duyorum kizim daha ne istiyorsun böle yetenekler herkezde yok:mymeka:

lokumcum öyle ama çok bi faydasıda yok

yinede herkesin kendine göre bir yeteneği vardır bence.

Benim küçükken denediğim olmuştu!!
Ama eğer tersten düşünmeyi düşünüyorsan tersten kitap okumanı tavsiye ederim, Bir arkadaşım yapmış, ilginç oluyormuş!!

Benımde öyle takıntılarım wardı ama aştım artık cok rahatım.Gerçekden ınsanı sıkıntıya sokuyor alışkanık yaptıktan sonra..

benim ki takıntı değil zorlamadım hiç kendimi öyle birden oldu işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…