Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Tatlılarda dahil mi gerçekten
Kızz pinoliii.yolacağım senin o kafandaki tüylerii..Gel şöyle sen bi bakimmm..Kızz dünya yemekleri sen ne yaparsan yapp.tatlı olur balık olur,et yemeği olur, sadece hangi ülkenin yemeği olduğunu belirtirsen bu yeter mesela amerikan salatası yada italyanlara ait makarnalarr.. hadi yap bize amerikan salatasıı..

[QKakao ve Ben, post: 40836698, member: 593854"]iyi olmaya çalışıyoruz canımcımm papatyam ne yaptı acepp kızının durumunu merak ediyorumm.. sanada tünaydınlarr..[/QUOTE]

Kizimin durumumu kakomm zanimca karistirdin

[QKakao ve Ben, post: 40836698, member: 593854"]iyi olmaya çalışıyoruz canımcımm papatyam ne yaptı acepp kızının durumunu merak ediyorumm.. sanada tünaydınlarr..

Kizimin durumumu kakomm zanimca karistirdin[/QUOTE]

Canim papatya nick li arkadas var kizi rahatsizdi haber alamadik 2 gundur onu dile getirmis kakao...

Canim papatya nick li arkadas var kizi rahatsizdi haber alamadik 2 gundur onu dile getirmis kakao...[/QUOTE]
kız niye gülüyon bende onu didimm
[QKakao ve Ben, post: 40836698, member: 593854"]iyi olmaya çalışıyoruz canımcımm papatyam ne yaptı acepp kızının durumunu merak ediyorumm.. sanada tünaydınlarr..

yok yavru karıştırmadım sana demedim zatii papatya adlı bir arkadaşımız var sen nasılsın diye sorunca ondan haber alamadık dedim olayı sende biliyosun sandımm..

Canim papatya nick li arkadas var kizi rahatsizdi haber alamadik 2 gundur onu dile getirmis kakao...

yok yavru karıştırmadım sana demedim zatii papatya adlı bir arkadaşımız var sen nasılsın diye sorunca ondan haber alamadık dedim olayı sende biliyosun sandımm..[/QUOTE]
Gulen ben degilim canim matmazel alintilar corba olmus:)

yok yavru karıştırmadım sana demedim zatii papatya adlı bir arkadaşımız var sen nasılsın diye sorunca ondan haber alamadık dedim olayı sende biliyosun sandımm..[/QUOTE]
Gulen ben degilim canim matmazel alintilar corba olmus:)[/QUOTE]
suç bende değil tee. şu intenette yeminlen rahmetli olan.110 yaşındaki dedem bundan daha hızlıydı..

kızlar telden alıntı yapıp cevap verdiğim için karışıklık oldu.dedigim gibi ufak bir yanlış anlama oldu

kakom benden alıntı alıp papatyam deyince bana dedi sandım.

papatya yı hatırlıyamadım inşallah kızının durumu iyidir.

kızlar telden alıntı yapıp cevap verdiğim için karışıklık oldu.dedigim gibi ufak bir yanlış anlama oldu

kakom benden alıntı alıp papatyam deyince bana dedi sandım.

papatya yı hatırlıyamadım inşallah kızının durumu iyidir.[/QUOTE]
vuslat yavru.. vuslat tanıyon sen vuslatı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…