Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Yok kız dans eden apaci olcam ben:KK70:
Yok ben biliyom bugün görüştüm kayıvaldemin,eltisinin,görümcesinin,kaynının, dayısının gelini,oluyor kendi bende özelikle çin mutfağıyla çok ilgili dediydim :eek::KK70:rolll senin:KK70:yanlız senin gibi bir apaçıyı nasıl çinli yapacaklarını düşünüyolar :KK70:özel plastik makyajcı geleçekmiş yurt dışından :KK30:

Yok ben biliyom bugün görüştüm kayıvaldemin,eltisinin,görümcesinin,kaynının, dayısının gelini,oluyor kendi bende özelikle çin mutfağıyla çok ilgili dediydim :eek::KK70:rolll senin:KK70:yanlız senin gibi bir apaçıyı nasıl çinli yapacaklarını düşünüyolar :KK70:özel plastik makyajcı geleçekmiş yurt dışından :KK30:
vaayyy anasini efser:KK57: köşesinden bucagindan yakalayip hemen akraba mi ciktin:KK70:iyi bari baştan aşağı değişim yaparlar bana:KK76::KK70:

Senin kayınvalidenin de uzanamadığı yer yok maşallah:110:

X