Dün gece hastanedeydik..

Cullen

̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç&
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2007
2.647
7
kızlar bunu anlatmamın amacı benim gibi cok korkmayın eger başınıza gelirse diye:eek:

gecen gün sabah 6da kalktık ve bebegimin huysuzlugu başladı ve bütün gün sürekli emdi doymuyor belki dedim mamada verdim okadar cokta uykusu varki uyumuyor hep kısa kısa tam iş yapmaya başlıycam uyanıyordu
hic uyumadı gün boyunca aglamayıda kesmiyor sonra dedim biryerimi incildi acaba akşam saat 10 oldu kızım aglamanın şiddetini artırmış aglama krizlerine girmişti artık elim ayagıma dolandı durduramıyorum kesinlikle dedim yani kesin incildi bir yeri eşimi aradım gece calışıyordu vardiyalı calışıyor benim eşim hemen geldi saat 12 tabi hastaneye gidiyoruz
kızımda cıt yok uyudu takside doktor baktı acilde kızım gülüyor :1rolleyes:
altına baktı dinledi etti gaz sıkışması yaşamış cok zorlamış dedi altınada biraz kaka yapmış ondan rahatlamış biraz o yüzden şuan duruyo dedi ve fitil verdi yarısını sokun rahat eder sizde rahat edersiniz dedi
hastaneden cıktık taksiye bindik allahım gene başladı aglama krizi eve zor attık kendimizi eve girer girmez soktum fitili bir iki saat aglamadan sonra gazlar cıktı ve uyuduk ve 12 saat uyumuşuz kızlar sabah 5de birkere emdi az bişi sonra uyumuşuz ama ne uyumak saate baktım öglen 1 olmuş sırnaşık şey kızım hala uyuyordu uyandırdım emzirdim şimdi ve gene uyudu dün hic uyumamıştı cünkü kızım şimdi dünkü uykusuzlugunun acısını cıkarıyor..
ama ne korktum size anlatamam sizde böyle bişi yaşarsanız benim kadar korkmayın benim elim ayagım titredi korkudan :çok üzgünüm::Saruboceq:

geçmiş olsun arzucum insanın eli ayağına dolaşıyor walla ağlayınca benim oğluşumuda bezi pişik yapmış geçen nasıl ağlıyor anlatamam bide yaşlar süzülüo gerçekten canı yanıo belli zar zor susuturduk o gece hiç uyuyamadık sürekli kremleridk orayı kurumasına fırsat vermedik hep pansuman yaptık çok şükür geçti sayılır hala dewam ediyoruz kreme allah bebişlerimize bişi vermesin bize versin wallahi onlar daha küçücükkk...

Canim geçmiş olsun olur böyle şeyler bende kizimi ilk haftasinda ağlamiyor hiç diye doktora götürdüm doktor bana kullanma kilavuzunu koymamişlar kizinin malesef dedi:) anne yüreği olur o kadar

gecmiş olsun canım...allahtan bişiciği yokmus...ecrin agladıgında bende çok kötu oluyorum...ne yapacağımı şaşırıyorum..zamanla alışacağız heralde...

cok gecmis olsun aman tek derdi bu olsun minicigin
allahim bebeklerimizi korusun anne yuregi iste bi sey olunca hemen korkuyoruz

geçmi,ş olsun canım ya panıklememek elde deıl kı valla nese ii olduguna sevındım

geçmiş olsun arzucumm..ay bugün bizim oğlandada var bugün öyle bir huysuzlukkk..rabbım başka dertlerını göstermesınnn yavrularımızın.

sagolun kızlar vallahi aklım cıktı biryerine bişi olduda ondan durmuyo diye cünkü krizlere girmişti mosmor oldu cocuk aglamaktan ayy ne korktum anlatamam elim ayagım tirtir titredi
allah birdaha böyle şeyler yaşatmasın yaa allahtan cok önemli bişi degildi ya biryerine bişi olsaydı cok şükür allahıma:Saruboceq:

çok geçmiş olsun arzucum...
biz de geçenlerde 4-5 saat oldu uyanmadı diye hastaneye götürdük...sürekli uyuma modundaydı,yıkanırken bile pek tepki vermedi,ben de çok korktum...ana yüreği bu olsa gerek ama ben de çok çabuk panik yapıyorum...bi de biz hala sarılık olayının etkilerini atamadık üstümüzden hemen korkuveriyoruz

arzucum bahsediyordun huzursuz diye..canım benim..gecmis olsun, en buyuk dertleri bu olsun..benimkide bugun 4. gun kaka yapmadı hala..doktor kansuk gliserin fitil verdi yarında yapmazsa atın diye..seninki fitilden sonra rahatladı dimi..

benim oglumda 3 aylikken boyle aglama krizine girdi ama nasil agliyo butun gun susmadi gece 11de hastaneye goturduk ayni seninki gibi acilden girer girmez sustu doktor guldu dediki bunun hic biseyi yok sadece dis cikariyo ve bebekler bazen boyle gezmek dikkat cekmek isterler dedi.
ve eve girdik yine aglamaya basladi.fitil vermistim uyutmustum

arzucum bahsediyordun huzursuz diye..canım benim..gecmis olsun, en buyuk dertleri bu olsun..benimkide bugun 4. gun kaka yapmadı hala..doktor kansuk gliserin fitil verdi yarında yapmazsa atın diye..seninki fitilden sonra rahatladı dimi..

fitili verince kaka yapmadı ama gazı cıktı rahatladı ikiye kesmiştik fitili birini dün hastaneden sonra soktum diger yarısınıda şimdi cünkü baktım gene aynısı olucak ıkınıyo ediyo aglamaya başladı soktum uyudu şimdi :eek:

benim oglumda 3 aylikken boyle aglama krizine girdi ama nasil agliyo butun gun susmadi gece 11de hastaneye goturduk ayni seninki gibi acilden girer girmez sustu doktor guldu dediki bunun hic biseyi yok sadece dis cikariyo ve bebekler bazen boyle gezmek dikkat cekmek isterler dedi.
ve eve girdik yine aglamaya basladi.fitil vermistim uyutmustum

aynen yaa bende korktum seninki 3 aylıkken diş cıkarmaya başladı hee erken degilmi
off biz napıcaz yaa 1 ay var hemen hemen:1no2:

çok geçmiş olsun arzucum...
biz de geçenlerde 4-5 saat oldu uyanmadı diye hastaneye götürdük...sürekli uyuma modundaydı,yıkanırken bile pek tepki vermedi,ben de çok korktum...ana yüreği bu olsa gerek ama ben de çok çabuk panik yapıyorum...bi de biz hala sarılık olayının etkilerini atamadık üstümüzden hemen korkuveriyoruz

canım 4-5 saat bişi degilki telaşlanmanıza gerek yoktu bugün benim kız sürekli uyudu hep uyudu saat bile tutmadım hastaneden geldikten sonra hatta 12 saat uyumuşuz beraber oda arada birkere yarı uyanık uyandı emdi uyudu yani mirmirmirmir

canım geçmiş olsun yaa..Anne yüreği işde evlat korkulmazmı..
Allahım başka dert vermesin bebişine inşallah..
Bi dokotrdan duymuştum ben sizinle paylaşayım bebeklerde gaz oluşmaması için bide kakalarını kolay yapmaları için karnına masaj yapılması gerekiyomuş..Çok iyi geliyomuş
elini karnına koycaksın tam göbek hizasına sonra bi sağa bi sola bay bay yapar gibi yavaşça masaj yapılması çok yi geliyomuşş kızlar..aklınızda olsun

geçmiş olsun adasu Allah beterinden saklasın...walla bizler bu yüreklerle napçaz bilmiyorum hakkaten annelik dünyanın en zor işi beah...

...canım 4-5 saat bişi degilki telaşlanmanıza gerek yoktu bugün benim kız sürekli uyudu hep uyudu saat bile tutmadım hastaneden geldikten sonra hatta 12 saat uyumuşuz beraber oda arada birkere yarı uyanık uyandı emdi uyudu yani ...

canım bizimki sarılık geçirdi ya,ondan korkuyoruz çünkü sarılık çok uyutuyodu...bi de o gün 4-5saat oldu hiç uyanmadı,daha da uyanmaya niyeti yoktu...gün boyu da hep uyr şekildeydi,emme aralarında azıcık gözünü açıyodu o kadar...bi de yıkanırkrn bilr uyanmayınca ben de korktum işte kaptığımız gibi hastaneye götürdük
ama sarılık baya düştüartık,8 e inmiş çok şükür

Son düzenleme:
adasu canım geçmiş olsun öncelikle sana. benim kızımda 2 gündür durmuyor gündüzleri uyumuyor sürekli emiyor karnına bakıyorum tok şiş.ağlıyor felan ama öle fazla değil ama hiç bukadr cok ağlamazdı.akşamda zorla uyutuyoruz.gece güzel yatıyor ama gunduzlei kucağimdan inmiyor .acaba bizde mi aynı sorunu yaşıyoruz.ama gazını alttan çıkartıyor canım ya.seninki hiçmi çıkarmıyodu alttan gaz.gündüz uyumak istiyor ama uyuyamıyor sanırsam :KK43:( hele bir cvp yaz

cnm büyük geçmiş olsun çok şükür önemli bişey yokmuş yani çözümlenebilir bi rahatsızlık canm bebiş ne sıkıntı yapmıştır o minik bedene biz bile dayanamıyoruz bazen ki o ne yapsın.tekrar geçmiş olsun

adasu canım geçmiş olsun öncelikle sana. benim kızımda 2 gündür durmuyor gündüzleri uyumuyor sürekli emiyor karnına bakıyorum tok şiş.ağlıyor felan ama öle fazla değil ama hiç bukadr cok ağlamazdı.akşamda zorla uyutuyoruz.gece güzel yatıyor ama gunduzlei kucağimdan inmiyor .acaba bizde mi aynı sorunu yaşıyoruz.ama gazını alttan çıkartıyor canım ya.seninki hiçmi çıkarmıyodu alttan gaz.gündüz uyumak istiyor ama uyuyamıyor sanırsam :KK43:( hele bir cvp yaz

canım benimkide hem alltan hem üsten cıkarıyorduki gazını ben gazdan olucagını aklıma bile getirmemiştim cünkü cıkarıyordu başka bişi var diye şüpheleniyordum hep

X