dulcinea nın çeyiz sandığı...

pike takımım ve örgü battaniyem :KK52:

treccıa örgü battanıye.jpg

sarev nakışlı pıke takımı.jpg

Son düzenleme:
canıım yine herşeyin harikaaa. Bana bunları nerden aldığını teker teker yazar mısın lütfeen bayıldımmm
tatlım
çok teşekkür ederim canımmm çok sevindim:KK9: american servisleri hepsiburadadan aldım kuzum karaf setini de homosweethome dan Hoppa bak bakalım sitelere şimdiden hayırlı olsun tatlım ben çok beğenerek aldım elime ulaşınca da iyi ki almışım dedim :KK39:

Herşeyin çok güzel maşallah cnm :)

Allah güzel günlerde sevdiceğinle birlikte kullanmayı nasip etsin inş :KK60:

Cok teşekkür ederim canım hepimizin inşallah sevdiceğiyle mutlu yuvalarında güzel günlerde kullanmak nasip olsun çeyizlerini ☺ aldıkça ve aldıklarımın resimlerini buldukça ekliyorum ☺ senide takipteyim canım sevgiler

canım döküm tencereler cok agır oldugu için almadım ben kullanan var mı cevrende nasıllar

Canım ben çok araştırdım hatta anneminde onayını aldım yemeklerin cok lezzetli olduğuna dair ☺ elime alınca boşken kaldıramıycam ağırlıkta değil ancak içinde yemek varken çok ağır tabi yemek bittikten sonra ocaktan alırım artık dedim ☺

Hatta alınca evde hemen denedik bile etli kuru fasulye yaptık annemle yediğim en güzel kuru fasülyeydi ☺ et yemekleri özellikle çok lezzetli oluyormuş çok zorlanırsam müstakbel eşimden yardim alırım artık nede olsa hayat müşterek ☺

Canım ben çok araştırdım hatta anneminde onayını aldım yemeklerin cok lezzetli olduğuna dair elime alıncada kaldıramıycam ağırlıkta değil ancak içinde yemek varken çok ağır tabi yemek bittikten sonra ocaktan alırım artık dedim

Hatta alınca evde hemen denedik bile etli kuru fasulye yaptık annemle yediğim en güzel kuru fasülyeydi et yemekleri özellikle çok lezzetli oluyormuş çok zorlanırsam müstakbel eşimden yardim alırım artık nede olsa hayat müşterek
hayırlı olsun canım

Cok teşekkür ederim canım hepimizin inşallah sevdiceğiyle mutlu yuvalarında güzel günlerde kullanmak nasip olsun çeyizlerini ☺ aldıkça ve aldıklarımın resimlerini buldukça ekliyorum ☺ senide takipteyim canım sevgiler

Bende sonradan çok şey aldım ama eklemeye eriniyorum :KK70:

X