Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Gayet güzel canım.

Aramıza hoşgeldin. Herşeyi usulüne uygun yaparsan emin ol ki gider kilocukların

saol canım benim çok moralimi düzelttin teşekkürler ama şimdiden tam bir meyve delisi olan ben inanılmaz meyveyi özledim....
bir sor daha sorucam yulaf lifi olmadan yapılamazmı bı diyet acaba.

Rutin kan tahlili sonuçlarımı aldım
Sırf protein böbreğe yüklenir ürük asit birikmesinden deniyor. Ama ben o kadar çok su içmisimki Ne nitrit, ne biluribin ne keton zerresi yok. Yani böbrekler sağlam:-).üre de normal sınırlarda
sıfır yağ la beslendiğpiiz için de kolesterolüm düşük ama iyi kolesterolümde düşmüş (HDL 40 normali 65 in üstünde olmalı.)
Kötü kolesterolüm de düşük LDL 84, normali <155)

Sırf protein böbreğe yüklenir ürük asit birikmesinden deniyor. Ama ben o kadar çok su içmisimki Ne nitrit, ne biluribin ne keton zerresi yok. Yani böbrekler sağlam:-).üre de normal sınırlarda
sıfır yağ la beslendiğpiiz için de kolesterolüm düşük ama iyi kolesterolümde düşmüş (HDL 40 normali 65 in üstünde olmalı.)

Senin adına sevindim canım. Ama iyi kolestrolün için önlemini al.

Bende gideyim diyorum. Geçen annem izlemiş tv de protein diyeti ani ölümlere yol açıyor diye. Anlatıyorum ama yok bir kere kafasına girmiş o fikir ben test yapmadan rahat etmeyecek. Bu hafta gideceğim baktıracağım bende. Hayır o değil kadın hızını alamadı ban diyor ki tepeden tırnağa check up yaptır :KK52:

Canım sen bitki çayları içiyor musun

Canım sen bitki çayları içiyor musun

Ben aşırı neskafe tuketirim malesef (uykusuz çocuklarımın bana armağanı- sabaha kadar uykusuzsan iş yerinde ayakta kalmak için kafeine dayanıyorsun)
Ama bitki çaylarıda tüketirim son zamanlarda limonlu ada çayı ihlamur. ve yeşil çay tüketiyorum. arada da açık normal çay.

Ben aşırı neskafe tuketirim malesef (uykusuz çocuklarımın bana armağanı- sabaha kadar uykusuzsan iş yerinde ayakta kalmak için kafeine dayanıyorsun)
Ama bitki çaylarıda tüketirim son zamanlarda limonlu ada çayı ihlamur. ve yeşil çay tüketiyorum. arada da açık normal çay.

Yeşil çay çok iyi onu iç. Bide lipton phyto slim var onuda çok övüyorlar bir kaç sefer içtim öylece duruyor. Oda aşırı ödem attırıyor. Kafein selülit yapar derler ama bilemem onuda süttozu olmadan hayatta içemem içenlere de hep hayret etmişimdir.

Eklerim hemen bi tanem ama sen ortalarda olmayına dedim bu kız bırakacak heralde. Olur eklerim tabi

canım beim sağol ben diyeti bıraktım ama insan kendini orda görmek istiyo ben sürekli sizi takip ediyorum merak etmeyin gözüm üzerinizde kaçamak falan yapayım demeyin sakın:KK9::KK9::KK9::KK9:

canım beim sağol ben diyeti bıraktım ama insan kendini orda görmek istiyo ben sürekli sizi takip ediyorum merak etmeyin gözüm üzerinizde kaçamak falan yapayım demeyin sakın:KK9::KK9::KK9::KK9:

Durumlar nasıl şeker. Kilo aldın mı verdin mi.. Bebiş nasıl, gebelik nasıl etkiledi seni başladımı belirtiler

Yeşil çay çok iyi onu iç. Bide lipton phyto slim var onuda çok övüyorlar bir kaç sefer içtim öylece duruyor. Oda aşırı ödem attırıyor. Kafein selülit yapar derler ama bilemem onuda süttozu olmadan hayatta içemem içenlere de hep hayret etmişimdir.
Liptonun phtoslimini ben de alayım o zaman. Tavsiyene teşekkürler
İyi kolesterolü arttırmam için niasin çeşidi ilaç almam yada balık yağı almam lazımmış. Halbuki yağlı balıklardan da tüketiyorum ama yetmemiş anlaşılan.
Sen de annenin dediği gibi tam bir check up yaptır, zararımı olur. çok kilo verdin çünkü

Liptonun phtoslimini ben de alayım o zaman. Tavsiyene teşekkürler
İyi kolesterolü arttırmam için niasin çeşidi ilaç almam yada balık yağı almam lazımmış. Halbuki yağlı balıklardan da tüketiyorum ama yetmemiş anlaşılan.
Sen de annenin dediği gibi tam bir check up yaptır, zararımı olur. çok kilo verdin çünkü

Evet birde incelme çok olduğundan 15 gibide durmuyor inanın en az 20 kilo gibi duruyor. Daha çok korkuyor kadın.
Eski halim ile dağlar var aramda. Ablam beni diyete girmeden hemen önce görmüştü bu pazar beraber çeyiz sercez bakalım ne kadar şaşıracak :KK52:

"Ayyyyyyyyyy ne kadar kilo vermişsin" sözü dünyalara bedel oldu açıkçası.

önceki sayfalarda yazdım ama görmedin heralde eşin bu rejimi yapıyomuş güçlendirmedeymiş hiç kaçırdığı oldu mu??? ben arada kaçırıyorum o 25 günde 1 kilo vermiş galiba doğru mu???

Durumlar nasıl şeker. Kilo aldın mı verdin mi.. Bebiş nasıl, gebelik nasıl etkiledi seni başladımı belirtiler

yok canım kilo almadım aksine 1,5 kilo verdim 64 kiloydum hamile olduğumu öğrenince 65 kiloya çıktım birden hatta korktum bukadar kısa zamanda 1 kilo alırsan sonunda kaç kilo olurum die ama bayramda izmire gittim orda miğde bulantılarım başaladı ve geldiğimde 63,5 kilo olmuştum geleli 2 haftayı geçti hala aynı kilodayım 63,5 deyim...hamileliğimi sorma belirtiler başlamazmı başladı miğde bulantısı dün akşam gaz problemi yaşadım ölüyorum sandım uyku uyumadım vallahi inşallah böyle sürmez çok kötü bişey ama olsun yinede herşeye değer:KK16::KK16::KK16:

Kızlar çok ama çok mide bulantısı var içim kalkıyor sızdede oldumu yan etkımı bu acaba
bugun sabah 2 yumurta kaşar peynırle yulaf kepegıyle omlet yaptım
5i biryerde çayı fıncan fınacan ıctım bır çaydanlık yeşil çay 2 lıtre su
öglende haslanmıs tavuk yedım suan cok bulantım var sizde yasadınızmı?

yok canım kilo almadım aksine 1,5 kilo verdim 64 kiloydum hamile olduğumu öğrenince 65 kiloya çıktım birden hatta korktum bukadar kısa zamanda 1 kilo alırsan sonunda kaç kilo olurum die ama bayramda izmire gittim orda miğde bulantılarım başaladı ve geldiğimde 63,5 kilo olmuştum geleli 2 haftayı geçti hala aynı kilodayım 63,5 deyim...hamileliğimi sorma belirtiler başlamazmı başladı miğde bulantısı dün akşam gaz problemi yaşadım ölüyorum sandım uyku uyumadım vallahi inşallah böyle sürmez çok kötü bişey ama olsun yinede herşeye değer:KK16::KK16::KK16:

hayirli olsun canim ne kadar mutluluk verici bisey insanin anne olmaya hazirlamasi
ben ilk bebegime hamile kaldigimda 48 kiloydum ve 78 kiloyla dogum yapmistim
ikinci bebegime ise 59 ile hamile kaldim ve asagi yukari 75 kilo ile dogum yaptim
ve sunanda 61.1 kiloyum yani ilk bebekte ne alirsaniz hemen hemen hepsi gidiyor
ama ikincide biraz daha zorlaniyorsun tabiki ama dukan sagolsun yavas yavas eski halime donecegimi biliyorum
umarim sizde de aynen oyle olur egerki ilk bebeginizse yani ne kadar az kilo ile kalirsaniz o kadar iyi tabiki
ilk bebekte fazla kilo kalmiyor cunku
allah isteyen herkese nasip etsin insallah

Kızlar çok ama çok mide bulantısı var içim kalkıyor sızdede oldumu yan etkımı bu acaba
bugun sabah 2 yumurta kaşar peynırle yulaf kepegıyle omlet yaptım
5i biryerde çayı fıncan fınacan ıctım bır çaydanlık yeşil çay 2 lıtre su
öglende haslanmıs tavuk yedım suan cok bulantım var sizde yasadınızmı?

bu 5 i 1 yerde olan çay tuvalete çıkmayı sağlıyosa ondan fincan fincan içmeseydin keşke canım o mideni bulandırıyordur çünkü bende doğadan formu içtiğim zaman oluyordu bazen...ayrıca ishal olabilirsin eğer çok içtiysen hatta ağrılı bile olabilir.

Nerdeeeeeeeeeeee
kabızlık çekıyorum bayagı kötü olsam 3 gündür kabız olmazdım
ama mıde bulantısı o yapıyor olabılır evet

Evet birde incelme çok olduğundan 15 gibide durmuyor inanın en az 20 kilo gibi duruyor. Daha çok korkuyor kadın.
Eski halim ile dağlar var aramda. Ablam beni diyete girmeden hemen önce görmüştü bu pazar beraber çeyiz sercez bakalım ne kadar şaşıracak :KK52:

"Ayyyyyyyyyy ne kadar kilo vermişsin" sözü dünyalara bedel oldu açıkçası.

doğrusu ya çok fazla şaşıracak gördüğünü de beğenecektir kesinlikle:-) Ah bende ne kadar kilo vermişsin sözünü duyacak hale gelsem:-))

doğrusu ya çok fazla şaşıracak gördüğünü de beğenecektir kesinlikle:-) Ah bende ne kadar kilo vermişsin sözünü duyacak hale gelsem:-))

Sen bu azimle devam edersen verirsin canım..

Bak ben diyete 95 kg ile başladım. Kilo verirken biraz yavaştı 4 gün durdu.. 92 kg indiğimde inan bir 93,8 bir 92. bazen 92,9 bazen 92. bir gün bi tartıldım ki 87,5 abovv dedim ki aha 4 gündür duraklamanın neticesi indi hemen. Ben feryat figan annemi aradım müjde vermek için. Annem gayet sakin bir ses tonu ile "tartıyı kontrol et yanlış tartmıştır" yok doğru dedim ama içime şüphe düştü. Giderim ki 93,8 :KK37: o gün o kadar moralim bozulduki. Yok ya dedim ben nasıl inicem o kilolara. 4 gün duraklama oldu ya bitti dedim ben kilo veremiyorum.

O gün baya bir bozulmuştum. Şimdi bakınca demekki verebiliyormuşum. Sabrettim 20 gün duraklama yaşadım. ama yinede yılmadım. Aman sende yılmayasın aynen devam et..

Şimdi ise yedili rakamları hayal ediyorum bak.

önceki sayfalarda yazdım ama görmedin heralde eşin bu rejimi yapıyomuş güçlendirmedeymiş hiç kaçırdığı oldu mu??? ben arada kaçırıyorum o 25 günde 1 kilo vermiş galiba doğru mu???

Zilli nerelerdesin sen.. Ben gördüm yazını gördüm hemen başlamışsın kaçırmalara. Hanfendi madem kaçırdın tedbirini al. Onca emek boşamı gidecek. Sen bırak başkalarını ben sana söylerim doğru değil :KK1: kaçırırsan veremezsin :KK47:

X