Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

+ durumları bende de oluyor canım. Daral geliyor içime tartıda o sayıları görünce.

çok diyet yapmış biri olarak önerim devamlı tartılmatın yada tartıda gördüğünüz rakama çok takılmayın. çünkü bazen
gün içinde bile kilo da artış azalış oluyor haftalık değeri kıstas alın. hatta haftalıkta bile bazen kilo vermiyor haata alıyorsunuz
bu vücadun bir savunması ama direnirseniz o sayı aşşağı düşüyor
ben diyetlerde hep o durma anındaki sabırsızlığımdan kaybettim bir iki gün daha dayansam kilo verecektim ama insan tartıyı hep aşağı istiyor

merhaba arkadaşlar buğün tartıldım 76 rakamını gördüm darısı diğer arkadaşlara atakta 4 gün bitti beş gün son

kızlar dün yogurtçu makinesi almıştımya yaptım yogurdumu gercekten çok güzel bir ürün hem ev yogurdu yapıyorsun mis gibi.hem hijyen hem saglıklı cam da yapıyorsun kapagı ile dolaba koyuyorsun.merak edenler için yazıyyorum

carmen şiddetle tavsiye ederim.öle tencerede yapmaktan daha kolay sütü ısıtmadım bile .tezgahtada çok şık duruyor.gece yaptım sabah baktım güzel olmuş sulu falanda deil ben kendim yapınca hep sulu oluyor..taş gibi yogurt oldu.dolaba kaldırdım geldim işe akşama yiycez nasipse.meyvalı yogurt ve süzme yogurtta yapılabiliyor

kızlar napıyonuz?nihayet 5 6 günün sonunda bu sabah 64 ü gördüm 64.600 çıktım tartıda inşallah böyle devam eder

ya kızlarben dün birgünde 1.100kg verdim diye çoksevinmiştim.ama bu sabah tartıldığımda gram oynamamış.yine 67.100:KK43:bugün atak evremin 3. günü bakalım yarın sabah ne olacak..hiç de bozmadım ama..sadece20dk yürümedim..bugün yürüycem ama..ben de istiyorum çizelgeden...nasıl yapılıyo yardıııım...

çalışan bir bayan olarak sabah ve öğle yemeğini işyerinde yiyorum
dukan diyetine uygun ne getirebilirim çalışan arkadaşlar siz neler yapıyorsunuz
haşlanmış yumurta dışında aklıma birşey gelmedi
ama sadece yumurta da günümü pek renklendirmedi yani şimdi ikinci yumurtayı yiyeceğim
ama valla elim gitmiyo yanında birşey olmadam gitmiyo ya.
yarın sabah yoğurt getireyim diyorum başka birşey gelmiyo aklıma ya
sırf proteim olup taşınabilir ve soğuk yanacak ne var ya...

bende okula goturuyorum aynı sıkıntıdan.. yumurtayı haslıyorum uzerıne yogurt nane çılbır gıbı oluyor yada sebze közluyorum yogurtla onuda goturebılırsınn.. köfteyıde ekmek yerıne yulaf kepegı koydum cok guzel oldu fırında yapıp goturebılırsın kokmaz hemde..herkes alıstı bana bugun ne getırdı acaba dıye bakıyorlar butun okul destekcı :)))

bende okula goturuyorum aynı sıkıntıdan.. yumurtayı haslıyorum uzerıne yogurt nane çılbır gıbı oluyor yada sebze közluyorum yogurtla onuda goturebılırsınn.. köfteyıde ekmek yerıne yulaf kepegı koydum cok guzel oldu fırında yapıp goturebılırsın kokmaz hemde..herkes alıstı bana bugun ne getırdı acaba dıye bakıyorlar butun okul destekcı :)))

siz tüm gün mü okuldasınız..ben 12.20 de çıkıyorum okuldan rahat oluyo evegelip bişeyler yemek..ya biz öğretmenler hep ayaktayız zaten..o da spor sayılmaz mı:KK1:

Yarın bildiri günümüz kızlar unutmayın sabah mutlaka tartılın.

Ya 1 haftada 1 kg bile verememişim. Çok moralim bozuldu.. Kendi kendimi nazar ettim sanırım :KK25: Of yaa off :KK5:

şansa bende regl oldum.. 1.1 de kalcam galiba :KK43:(((((

kızlar bişey sormak istiyorum salça yasakmı dukanda ben dün akşam ki yemeğe koymadım kitaptada o an bulamadım salça falan üşendim sonra domates koyayım yeter dedim ama tadını epey etkiledi biliyormusun eğer serbestse koyucam bu akşam ki yemeğe
salça kitapta geçmiyor sanırım fransız kültüründe yok(?)
ama ben en baştan beri kullanıyorum sadece miktarını azalttım, ilk başta domates rendesi de kullanıyordum ama artık kış geliyor, sürekli bulmak zorlaşacak......

Son düzenleme:
evet canım tam başaramadım. kaç kilo vermem gerekio onu gösterdi ve kaç kilo vermişim onu gösteryo:KK70: kilomu eklemeyı basaramadım:KK70:

eslaa canim cizelge hazirlaken orda iki tane secenek var birisi WEIGHT CHANGE digeri WEIGHT sen WEIGHT olani sececeksin o zaman kilon gorunur.

Son düzenleme:
tatlandırıcım geldi ve ben kek yapmak istiyorum
ama sabah zaten yulaf kepeği hakkımı kullandım?????????
sizce yarını bekleyim mi? yoksa bu seferlik azcık fazla yulaf kepeği yemiş olsam sorun olmaz mı?
ne dersiniz??????????

neredn temin ediyorsunuz aktara baktım yok markette kepek yazan bir ürün vardı onu aldım ama sanırım bu buğday kepeği nerede satılır bu yulaf kepeği. buğday kepeği kullansam olmaz mı

çok güzel sekiz kiloya yakın ben buğün bozdum atağın son gününde :KK43:çok kötü ağlasam vallahi ağlarım ne yapacağım şimdi

çok güzel sekiz kiloya yakın ben buğün bozdum atağın son gününde :KK43:çok kötü ağlasam vallahi ağlarım ne yapacağım şimdi

bozdun diye kesinlikle bırakma canım yarın kaldığın yerden devam et bak görüceksin nasıl gidecek kilolar zaten maşallah daha önceden 11 kilo vermişsin ne güzel aynen devam et sakın bırakma:KK20::KK20::KK20:

X