Gelinbaşı ve Gelin Tacı Düğünümüzde Yaptırdığımız Gelin Saçı Modellerimiz

Çok güzel modeller var..Fikir veriyorsunuz çok tşk ederiz emme kimse uzun zamandır yazmamış :KK43:

resimi kendi bilgisayaraınıza alabilirsiniz ama alıntı yapmayın lütfen opuyorumnanaktan

Kizlar hadi bir kac model daha ekleyin :)
Ekliyenlerede tskler.............

bunu sözümde yaptırmıştım

49948552364040691425.jpg

61439584001508275951.jpg

bu da nişanımdaki

67896102634098685985.jpg

29992239809762036330.jpg

ben de ense topuzu yaptırmak istiyorum ama internetteki modeller hep aynı.cok basit yada kötü...

benimde yakında düğünüm var;ve bende enseden topuzun çok zarif durduğunu düşünüyorum. gamze özçeliğin düğünündeki gelin başına bi bak istersen arkadaşım ben onu çok beğendim zarif ve farklı..

Narsisus saçını çok beğendim ama saç renginin de etksi var kesinlikleeee. Benim saçım koyu kahve bende böle güsel durmazz

[
Bende çok beğendim narsisus saç modelini arkadan görünüşü harika önden pek anlaşılmıyor ama biraz daha farklı olabilir önleride aralarına minik taşlar ön tarafınada alın kısmına ince taşlı bir aksesuar düşündüm yani öyle hayal ettim şimdilik saç modelin fikir oldu bana teşekkürler muhteşemsin:asigim:

of bende model bulmak istiyorum artık düğüne 3 gün kaldı ortada bişey yok çıldırcam ! :KK43:

[
Bende çok beğendim narsisus saç modelini arkadan görünüşü harika önden pek anlaşılmıyor ama biraz daha farklı olabilir önleride aralarına minik taşlar ön tarafınada alın kısmına ince taşlı bir aksesuar düşündüm yani öyle hayal ettim şimdilik saç modelin fikir oldu bana teşekkürler muhteşemsin:asigim:

teşekkür ederim çok sevindim kaydirigubbakcemile2 iki düğünüm oldu ilkinde yandan salaş bi topuz yaptırdığımda taşlı bi aksesuar kullanmıştım o yüzden diğerinde benzerlikten kaçındım

Offf çok güsel..........Çok güsel olmuşsun....Harika.. Çok teşekkür ederim tatlım yaaa inanılmaz beğendim... Dediğin gibi saçımın rengini hafif açıcam ve kesinlikle bu modeli yaptırcam.

Çok teşekkür ederim tatlım süpersin bayıldım............

X