Düğünüm için dua istemeye geldim

kubraankara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
53
15
32
Iyi akşamlar arkadaşlar;

Rabbim nasip ederde nişanlım komutandan izin alabilirsem 30 Temmuz'da düğünümüz var. Lütfen dua eder misiniz ? Nişanlım izin alabilsin ve 30 Temmuz'da düğünümüz kazasız belasız olsun. Duaya çok ihtiyacımız var.

Iyi akşamlar arkadaşlar;

Rabbim nasip ederde nişanlım komutandan izin alabilirsem 30 Temmuz'da düğünümüz var. Lütfen dua eder misiniz ? Nişanlım izin alabilsin ve 30 Temmuz'da düğünümüz kazasız belasız olsun. Duaya çok ihtiyacımız var.
İsimlerinizi bilmeden ne şekilde dua edebiliriz? Bilmediğim için soruyorum yani ne demeliyiz tam olarak dua ederken😯

Manyak ne demek oluyor? Duana allahim nasip etme demedim. Böyle bir sayfa var. Senin gibi koca delileriyle dalga geçip gülüyor.
Ben koca delisi değilim hayatimi kurtarmaya calisiyorum. Seninde evlenmek veya öldürülmek gibi bir seçimin olsaydi sende boyle dualar isterdin. Insanlarin arka planlarinda neler yasadigini bilmeden kendine dalga malzemesi arama ve büyük konuşma. Benim icinde bulundugum durumu Rabbim dusmanima bile nasip etmesin. Insanca birsey istedim. Sen hayatinda bunaldiginda duaya siginmiyor musun ? Bir baskasinin baskasina ettigi dua kabul olurmus. Burasi geldi aklima benimde. Bunaldim dua istedim ne var bunda ?

Ben koca delisi değilim hayatimi kurtarmaya calisiyorum. Seninde evlenmek veya öldürülmek gibi bir seçimin olsaydi sende boyle dualar isterdin. Insanlarin arka planlarinda neler yasadigini bilmeden kendine dalga malzemesi arama ve büyük konuşma. Benim icinde bulundugum durumu Rabbim dusmanima bile nasip etmesin. Insanca birsey istedim. Sen hayatinda bunaldiginda duaya siginmiyor musun ? Bir baskasinin baskasina ettigi dua kabul olurmus. Burasi geldi aklima benimde. Bunaldim dua istedim ne var bunda ?
Hayat meselesi ise,dua ile olacak is mi ?

Ben de çok zor gunler yaşayarak evlendim. Ama böyle bir dua etmedim. Ne dua ederseniz edin, beni ilgilendirmez. Komik bulmam da sizi ilgilendirmez. İçimden gelen bir duygu çünkü.

Iyi akşamlar arkadaşlar;

Izin almadan neden dugun gunu belirlediniz

Iyi akşamlar arkadaşlar;

Rabbim bu surecte kolaylıklar ihsan eylesin. Düğününüzü selametle, en guzel sekilde gonlunuze gore yapabilmeyi nasip etsin Allah🤲

pamuk musun nesin pamuk musun nesin , Burası "Dualarımız Sizinle" kategorisi. Acılan konuda buna uygun olarak acılmıs. Duaya gerek var mı yok mu bizi ilgilendiren bir kısım değil. Eğer içinizden geliyorsa dua edersiniz.Yorumunuz Bdv veya geyik mizah bolumunde olsaydı anlasılabilirdi ama burası yeri değil..

X