Düğüne kıyafet

curiousbird

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2021
48
11
Kızlar merhaba Oğlumun yakında dügünü var Kapalıyım abiye giymek istiyorum bana fotoğraflı öneriler atabilir misiniz Biraz kilom ve basenlerim var 75 kilo 160 boy

Kızlar merhaba Oğlumun yakında dügünü var Kapalıyım abiye giymek istiyorum bana fotoğraflı öneriler atabilir misiniz Biraz kilom ve basenlerim var 75 kilo 160 boy
Merhaba anne olduğunuz için yaşınızı bilmiyorum ama benim annem düğünüm de içi elbise üstü kaftan şeklinde giymişti öyle yaşlı falan da durmadı bayağı tüm gözler onun üzerindeydi çok ağır bir model seçmiştik ☺️

Siz kararsız kaldıklarınızı atsanız bizler yorumlasak çünkü zevkiniz nasıl bilmiyoruz hangi renkleri tercih edersiniz bilmiyoruz taşlı mı simli pullu mu yoksa sade ağır model mi istersiniz bilmiyoruz siz beğendiklerinizi atın yorumlayalım bence

Gezip denemeden olmuyor bu işler maalesef, giyince daha net anlaşılır bir kaç mağaza gezseniz fena olmaz.

Bunu sipariş verdim denedim güzel olmadı

Eklentiler

• 1000242419.jpg
    1000242419.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 70
Merhaba düğün oldu mu ? Allah utandırmasın hayırlı uğurlu olsun 🙏🏼 bence çok para harcamadan trendyolda güzel kıyafet bulabilirsiniz ben açığım ama trendyolda kapalı hanımlar için okadar güzel kıyafetler var ki ben çok bakıyorum :) düğün olmadıysa daha atarım size fikir olur

X