Düğünde dusman catlatacak ??

Herkesin anası babası var ama evet doğru erkekler bu şekilde eşimin ikinci evliliği . Acaba ne yaptılar da eski esini kaçırdılar bende çok çektim ama sırf sevdiğimden hayatındayım su zamana kadar ezdirmedi evin içine girince ne olur bilemem Allah kimsenin Yuvasını bozmasın

Sen genede çatlatma kısmını boşverip eşine güveniyorsan düğünün tadını çıkar madem anlaşamıyorsanız mesafeli davran yine gerektiği kadar saygılı olmaya çalış

Ailesi bizi ayırmaya çalışıyor bende bi müzik ile herkesin karşısında eşimle oynamak istiyorum
Dikkat edin de, laf sokmalı şarkılarla oynayıp evlendikten sonra ayrılmayın. Sizin yanınızda gözükse de, erkekler evlendikten sonra ailesine çok daha meyilli, hatta bildiğin düşkün oluyor. Öyle bir şey dilemiyorum yanlış anlamayın da, dünyanın binbir türlü hâli var, siz ayrılmak isteyebilirsiniz yarın; öyle olursa siz aleme madara olursunuz. Komik olur çünkü, insanlar anlamayacak mı seçtiğiniz müziklerden laf soktuğunuzu? Böyle kudurtma planları yapacağınıza, sade güzel bir nikâh yapın, laf sokmadan huzurlu huzurlu efendi gibi evlenin; aileler sıkıntılı olunca düğünün tadı olmaz.

Haklısınız doğru söylüyorsunuz . Erkeklerin bu yonu zaten ayrı bir tuhaf sanki biz kız alıyoruz Allah herkesin Yuvasını ayakta tutsun insallah

Haklısınız doğru söylüyorsunuz . Erkeklerin bu yonu zaten ayrı bir tuhaf sanki biz kız alıyoruz Allah herkesin Yuvasını ayakta tutsun insallah
Kötü insanları kudurtmanın en iyi yöntemi, onları umursamamaktır. Onlar kim ki laf sokayım, müzik açıp ortalığa düşeyim diyin mesela. Millet de ne efendi gelin, ucuz şovlara girmedi diye düşünür hem, değerinizi düşürmezsiniz, asil gözükürsünüz. Bu nispet işleri çok hayırlı bitmez. Aslında konunuz sorunuzun cevabı bunlar değil tabii ki;ama iyiliğiniz için söylüyorum.

Düğünlerin fix şarkısı a be kaynana değil mi he işte onu çalarlar zaten
Ben olsam hiç laf sokmam onun yerine evlendiğim adamla mutlu olup onları alt ederim

Çok teşekkür ediyorum Allah razi Olsun dediğiniz gibi yapicam

Twitterda sizin gibi gelinleri yerden yere vuran hesaplar var. Ama birinizde bile bir parça iyileşme yok.

Kobra dansı yapın, yeterince çatlatır diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…