Düğün

glyucelkc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2015
211
161
33
GÜNCELLEME: ARKADASLAR MERAK EDENLER OLUYO. FOTOĞRAFLAR SİTEDEN KALDIRILDI. HALA MERAK EDİP GÖRMEK İSTEYENLER CIKIYO LÜTFEN KİMSEDEN FOTOĞRAF SORMAYIN. CUNKU BEN BU FOTOĞRAFLAR YÜZÜNDEN ESİMLE BOSANMA NOKTASINA GELDİM. EMİNİM HİCBİRİNİZİN MERAKI BASKA BİRİNİN EVLİLİĞİNDEN KIYMETLİ DEĞİLDİR. UMARIM BU KARARIMA SAYGILI OLUR GEREKLİ SAĞDUYUYU GÖSTERİRSİNİZ..

selam kızlarrrr düğünüme hazırlanırken buraya eltiyle ilgili kac kere konu acıp sizlerden fikir almıştım bazılarınız düğünden sonra sizleri bilgilendirmemi istemiştiniz düğünüm oldu 2 haftalık evliyim ve yine burdayım :)
kına gecemle başlıyım. malesef kınamın olduğu aksam dağlıcadan şehit haberleri gelmeye basladı ve sehitlerden birinin cocukluğumu gecirdigim cok yakın arkadasım olma ihtimalini duyunca kınayı iptal ettim. üstümü değiştirmek icin eve gittiğimde eşimin tarafındanda bazı kisiler bizde toplanmıstı. ben aceleyle arkadasımın annesi teyzenin yanına gittim o sırada kv ve elti hanım kaftanımı onların tanıdığı birinden kiraladığım icin alıp evlerine gitmişler. ve eltim kaftanımı giyip fotoğraf cekinip facede paylasmıs. cenaze kafasıyla ona hicbisey demedim ve düğün zamanı geldi.
gelinliğimi istediğim gibi straplez prenses model giydim.
saçlarım salık dalgalıydı. melek haresi gibi bi tac taktım.
eltimde dediğini yapıp kırık beyaz kayık yaka yakaları svarovski taşlı upuzuun kuyruklu elbisesini giyip saclarını salıp dalgalı yaptırıp ciddi ciddi kendi svarovskili gelin tacını takmıstı.

düğünden karelere geliyorum..

nikahımızdan sonra ilk dansta esim ve ben olcaktık sahnede sadece. müzik calmaya basladı biz masadan ortaya yürüyene kadar eltim ortaya koşmuş kaynımı cagrıyodu gel hadi diye. kaynım gitmeyincede kendisi geri cekildi biz dansımızı ettik ikinci dansta kendisi yeniden kaynımla cıktı duvağımı eze eze dansını etti

takı sırasında eşimin tarafında iğne tutup misafirlerle fotoğraf cekinirken her misafire ay ben fotoğrafta cıkmıyım simdi hangimiz gelin karıstırırsınız esprisini yaptı.

bu arada esimin amcasının kücük torununu kucağına aldığı sırada elbisesinin göğüs kısmına cikolata sürülünce cığlık cığlığa bağırdı napıcam simdi "en özel günümde" diye.

tabiki ablam ve kuzenlerim ona baktıkları her an gülmeden duramadıkları icin eltim kvye gidip kuzenlerinin düğününde herkesten güzel oldum diye beni cekemediler diye sikayet etmis :KK70:
işte boyle kızlar :)

Son düzenleme:
malesef kınamın olduğu aksam dağlıcadan şehit haberleri gelmeye basladı ve sehitlerden birinin cocukluğumu gecirdigim cok yakın arkadasım olma ihtimalini duyunca kınayı iptal ettim.
bu hassasiyetiniz o kadar hoşuma gitti ki helal olsun size :KK9::KK9:

eltiniz için de sesli olarak şu cümleyi sarfettim az önce: "ay ben o kadını paralarıııım"
yemin ederim içimdeki Şahika çıkardı ortaya :KK70:
asaletinizi korumanızı takdir ediyorum, siz böyle cool devam ettikçe kendileri isteri krizleri içinde boğulmaya mahkum olucak aynen devam :KK66:

bu hassasiyetiniz o kadar hoşuma gitti ki helal olsun size :KK9::KK9:

eltiniz için de sesli olarak şu cümleyi sarfettim az önce: "ay ben o kadını paralarıııım"
yemin ederim içimdeki Şahika çıkardı ortaya :KK70:
asaletinizi korumanızı takdir ediyorum, siz böyle cool devam ettikçe kendileri isteri krizleri içinde boğulmaya mahkum olucak aynen devam :KK66:
teşekkür ederim hassasiyetten cok o benim birlikte bisikletten düştüğüm, paramızı birleştirip bonibon almaya calıstığımız cok sevdiğim kardesim gibi gördüğüm arkadasımdı. düğünümde bile oynarken aklıma geldikce suc isliyomus gibi hissettim kendimi. eltime gelince hep diyorum bağışıklık kazandım cool cool takılıyorum :)

Peki, bu durumda kayinvalidenin tepkisi ne?
Esi abartmiyonmu askim diyemiyomu ya.
Ay ne trajikomik bir kadin.
Insanda gurur olur ya.

Kocası dememiş mi ''Kadın sen napıyosun?'' diye?
Ay şaka gibi en özel günümde ne ya aptal mı bu kadın !! Sinirden tüylerim dikeldi ya, ben ''Çekil git şuradan iki dakika rahat bırak!'' diye bas bas bağırırdım, deliye bak ya.
Hiç kimse mi bir şey demedi sen napıyosun derdin ne, kendine gel diye?
Bir de taç takmış, şuursuz.
Daha neler yazarım da ban yerim.
Herkes normal karşılamış galiba durumu?
Ayrıyeten ben ''Duvağıma basıp durma git az ötede dans et!'' diye terslerdim.

X